Şimdi Ara

Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.403
Cevap
1
Favori
91.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zack06

harıtayı gorduk sonunda
    10. chapter boss savaşı .Cid ile olan.onun taktiğini vericek birisi varmı acaba.Kanatlanınca mahvediyor benim elemanları.
  • quote:

harıtayı gorduk sonunda

hocam harita büyük mü bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

quote:

harıtayı gorduk sonunda

hocam harıtaya kocaman desem yanında kucuk kalır o yuzden gormen gerek o kırlarda ve cayırda lıghtnıng ı kosturmalısın

Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX

telefonla cektım artık gerısını sen dusun cunku gıt gıt bıtmıyor
    butun fınal harıtalarını ıcıne alır dıyebılırım 11 harıc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 14 Mart 2010; 22:55:27 >

• quote:

quote:

quote:

harıtayı gorduk sonunda

hocam harıtaya kocaman desem yanında kucuk kalır o yuzden gormen gerek o kırlarda ve cayırda lıghtnıng ı kosturmalısın

Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX

telefonla cektım artık gerısını sen dusun cunku gıt gıt bıtmıyor
    butun fınal harıtalarını ıcıne alır dıyebılırım 11 harıc

Alıntıları Göster
    dunya harıtasından ss ler
     Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX

• quote:

Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX

Alıntıları Göster
    Emre bir ara oyundaki tabanvay tavuklardan da bir kaç ss patlatıver denk gelirsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Emre bir ara oyundaki tabanvay tavuklardan da bir kaç ss patlatıver denk gelirsen.

Alıntıları Göster
    selamlar oyunu almayı düşünüyorum bir kaç sorum olucak. Oynanış süresi ne kadar? Oyun tekdüze mi yani sürekli aynı şeyi mi yapıyoruz öyleyse bir süre sonra bayabiliyor (Ör: assassin's creed 1) tekrar oynanabilirliği var mı ?
  • quote:

Çok güzelmiş gercekten offff !!! Kaçıncı saatteyken acildi dostum ? İs güçten bakamadım bir türlü aksam olsada oynasam!

• quote:

Orijinalden alıntı: myst3ry

quote:

Çok güzelmiş gercekten offff !!! Kaçıncı saatteyken acildi dostum ? İs güçten bakamadım bir türlü aksam olsada oynasam!

30. saatten sonra açılmış harita ama beklediğine değiyormuş

• quote:

quote:

quote:

Offf harika sevindim , o zaman sabahlar olmasın !

• quote:

Orijinalden alıntı: Sulu Çor Kağan

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Harita çıkan arkadaşlar en fazla karlı bölüme kada gidin. boss u öldürün crysarium update olacak ozman tekrar harştaya dönün ve chocobo alın ardından titan la konuşun hani şu dağ gibi adam:) siz onunla konuşunca hemen görev kriztali olacak onunla farklı yerler gitip boss öldüreceksiniz ama söylim en sonuncusu A kalass olduğundan fazla dayanamıyorum. şöyle ötrnek veryim haritada dev dört ayaklı yartıkları rahat öldürüyorum aam ordaki A klass yaratıklar gerçekten inanılmaz zor.

Neyse fazla detaylı anlatmak istemiyorum işin büyüsü kaçar. Karlı bölümden sonra ilelrlemeyip haritada bütün görevleri yapın. Opera yani karlı bölüm ordada harabe evin içinde küçük bir robot var onun parçalarını bulmayıda unutmayın.

Aklınıza takılan bir soru varsa yardımcı olurum bilgim doğrutusunda.

Bu arada bu oyun diğe oyunlara benzemez bir alıştınızmı diğer oyunlara verdiğiniz paradan şüphe ediyorsunuz değmezmiş diyorsunuz. Bana ps3 aldıran tek oyun. Oyun içi grafikleri görünce onca ayrıntıyı hele hele haritadan sonraki yerlerdeki yaratıkların modellemeleri inanılmaz. Adamlar gerçekten yapmış. Şimdi bunun devamındaki seriyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Oyunun başı çok kolay alıştırma evresi diye hiç anlamıyan bile oyunu anlıyabiliyor. Sonrası inanılmaz zor onuda belirteyim. Bazen dayanamayıp yaratığı hiç yapmadım için küfür bile ediyorum eşim ne oldu diyor yinemi öldün. Obile anlıyor artık. :)

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Offf GOW3'e sardık bu oyunu dışladık hemen dalayım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Offf GOW3'e sardık bu oyunu dışladık hemen dalayım...

Alıntıları Göster
    myst3ry kardes harıtaya 30 saatte geldım bırde su durum var basta harıtya baktıgımda tek bır harıta vardı sımdı gorevlerı yapmaya gıttıgımde harıtanın yanları vs... acılıyor buyuk du devasa oldu dıyebılırım kos kos bıtmıyor bır uctan dıger uca kosmak ıskence olabılıyor gercı chocobo var shadow of colossus oynadıysanız harıta onun 2-3 katı daha buyuk dıyebılırım

oyunda klass lara gore hunt gorevlerı ve teleport olayıda mevcut ff12 tarzında ayrıca 65 adet hunt gorevı var sanırım

oyunun dıger bır guzel yanı ıse level kısıtlamasının olmaması eger kı level 100 e kadar yapsalarmıs oyun bu sekılde olmayabılırmıs cunku damage sınırlaması ve hp sınırlaması yok ısteyen ıstedıgı damage ı alır enerjın kac olursa olsun oyuncuya bırakılmıs

yukarıya yazarken aklıma geldı sımdı ff10 da sphere grıd yapıyorduk ve harıtadakı butun tasları actıgımızda str mız 255 olmuyordu yanı ımkansızdı onun ıcın tablodan ıstedıgımız ozellıgı sılerek onun yerıne ıstedıgımız ozellıgı basıyor ve ıstedıgımız ozellıgı yukseltıyorduk ıste bu ozellık bence ff13 dede olabılır dıye dusunuyorum cunku acılmayan ozellıkler mevcut hala

• quote:

myst3ry kardes harıtaya 30 saatte geldım bırde su durum var basta harıtya baktıgımda tek bır harıta vardı sımdı gorevlerı yapmaya gıttıgımde harıtanın yanları vs... acılıyor buyuk du devasa oldu dıyebılırım kos kos bıtmıyor bır uctan dıger uca kosmak ıskence olabılıyor gercı chocobo var shadow of colossus oynadıysanız harıta onun 2-3 katı daha buyuk dıyebılırım

oyunda klass lara gore hunt gorevlerı ve teleport olayıda mevcut ff12 tarzında ayrıca 65 adet hunt gorevı var sanırım

oyunun dıger bır guzel yanı ıse level kısıtlamasının olmaması eger kı level 100 e kadar yapsalarmıs oyun bu sekılde olmayabılırmıs cunku damage sınırlaması ve hp sınırlaması yok ısteyen ıstedıgı damage ı alır enerjın kac olursa olsun oyuncuya bırakılmıs

yukarıya yazarken aklıma geldı sımdı ff10 da sphere grıd yapıyorduk ve harıtadakı butun tasları actıgımızda str mız 255 olmuyordu yanı ımkansızdı onun ıcın tablodan ıstedıgımız ozellıgı sılerek onun yerıne ıstedıgımız ozellıgı basıyor ve ıstedıgımız ozellıgı yukseltıyorduk ıste bu ozellık bence ff13 dede olabılır dıye dusunuyorum cunku acılmayan ozellıkler mevcut hala

Alıntıları Göster
    Rpg'ler ile çok içli dışlı değilimdir ama Dragon Age: Origins inanılmaz hoşuma gitmişti, resmen oyuna aşık olmuştum Acaba FF13 aynı etkiyi yapar mı bende? Sizin fikrinize göre oyunu alabilirim arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Rpg'ler ile çok içli dışlı değilimdir ama Dragon Age: Origins inanılmaz hoşuma gitmişti, resmen oyuna aşık olmuştum Acaba FF13 aynı etkiyi yapar mı bende? Sizin fikrinize göre oyunu alabilirim arkadaşlar

Kesinlikle tarzları farklı ama şu kadarını diyebilirim. Dragons Age seven birinin FF XIII sevmemesi çok düşük bir ihtimal. Çünkü DAO daha çok real time ilerlerken FFXIII turn based ilerliyor. Ayrıca ikisi de içinde bir hikaye barındırıyor. O açıdan bakacak olursak kesinlikle denenmesi gerekir.

• quote:

Alıntıları Göster
    40 saat oldu sonuna yaklaştım ama çok fazla vakit ayıramadım. düz gittim önüme gelenleri kestim bazılarını kesmedim atladım. karakterleri pek fazla kasamadım. dünya haritasının olduğu yerlerde zorlandım geçtim. görevleri filan almadım. vakit ayıramadığım için üzüloyurm ama elden gelen bir şey yok. malesef iki günde bir akşamları 2-3 saat oynamakla ancak bu kadar oluyor. kara düzen bitirmek zorunda kalacam gittikçe güzelleşiyordu oysa oyun... hele dünya haritasının olduğu yer süper. oyunu şiddetle tavsiye ediyorum.. verdiğiniz paraya değer ve bir o kadar da uzun oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

40 saat oldu sonuna yaklaştım ama çok fazla vakit ayıramadım. düz gittim önüme gelenleri kestim bazılarını kesmedim atladım. karakterleri pek fazla kasamadım. dünya haritasının olduğu yerlerde zorlandım geçtim. görevleri filan almadım. vakit ayıramadığım için üzüloyurm ama elden gelen bir şey yok. malesef iki günde bir akşamları 2-3 saat oynamakla ancak bu kadar oluyor. kara düzen bitirmek zorunda kalacam gittikçe güzelleşiyordu oysa oyun... hele dünya haritasının olduğu yer süper. oyunu şiddetle tavsiye ediyorum.. verdiğiniz paraya değer ve bir o kadar da uzun oyun.

Alıntıları Göster
    güzel level kasılan bi yer söyleyinde, seri seri; yakın zamanda alabilirim oyunu şimdiden hazırlık olsun

• quote:

güzel level kasılan bi yer söyleyinde, seri seri; yakın zamanda alabilirim oyunu şimdiden hazırlık olsun

Chapter 11'e kadar kasmana gerek yok dostum.Lay lay lom gidiyor oyun.Chapter 11'de zaten ister istemez kasman gerektiğini farkediyorsun.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Chapter 6'da güzel level kasılabiliyor...Hava durumunu değiştirdiğimiz kürenin olduğu yerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Chapter 6'da güzel level kasılabiliyor...Hava durumunu değiştirdiğimiz kürenin olduğu yerde.

Alıntıları Göster
    Ya illa kasıcam derseniz Airship Palamecia'nın içinde bir bölümde askerler sürekli türüyor,tam level kasma yeri.Orada 1-2 saat takılmıştım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakande84

quote:

Kesinlikle tarzları farklı ama şu kadarını diyebilirim. Dragons Age seven birinin FF XIII sevmemesi çok düşük bir ihtimal. Çünkü DAO daha çok real time ilerlerken FFXIII turn based ilerliyor. Ayrıca ikisi de içinde bir hikaye barındırıyor. O açıdan bakacak olursak kesinlikle denenmesi gerekir.

Teşekkürler dostum cevabın için

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.