Şimdi Ara

Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.403
Cevap
1
Favori
91.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Şansal Çınar

quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Sizce Bu Oyunada Öyle Sempati Duyabilirmiyim?
    Yani Sıkılmadan Savaş Sistemi Vs.. Şimdi Noldu , Nereye Gidicem vs. Gibi Problem Yaşamadan Oynancak bir oyun mu ?

kesınlıkle sempatı duyacagından emın olabılırsın fakat temın edebılırsen 7-8-10-12 serılerınıde oynamanı tavsıye edrım
    baslarda her ff de oldugu gıbı barız sıkıcı olabılıyor ama bıraz sabretmen gerekıyor ondan sonrası zaten mukemmellesıyor

ff10 dahıl ve ondan sonrakı serılerde nereye gıdecegın konusunda bır kuskun olmasın mınımap yardımı ıle rahatlıkla zorlanmadan oynayabılırsın
    savas sıstemıne basta karmasık gelebılır ama 5-10 battle sonra olayı cok rahat cozebılırsın merak etme yanı
    takıldıgın bır yer olursa taktık vs.. gıbı her turlu yardımcı oluruz forumca

ayrıca ff dunyasına hosgeldın

7-8-10-12 yi Ps2 im yok fakat ..Psp var Onda Crisis Core Oynasam Bu Sistemi Görmüş Olurmuyum?

Psp için galiba ff1-2 ve Crisis core var galiba

Çünkü Söylediklerinizden Sonra Oyunu Almak istiyorum .. Wow a Benzettim.:D

Dostum wow oynamış biri olarak söylüyeyim ilgisi yok.Wow gibi bir oynayış falan bekliyorsan,hayal kırıklığına uğrarsın söylüyeyim.Psp için çıkmış ff'ler;
    Final Fantasy
    Final Fantasy II
    Final Fantasy VII:Crisis Core
    Final Fantasy Tactics:The War of The Lions
    Dissidia Final Fantasy
    Dragon Quest & Final Fantasy in Itadaki Street Special çıktı.Final fantasy agito XIII çıkacak.

Wow Gibi Beklemiyorum Tabiki .. Ama Sonuçta Bundaki Str , Magic , Upgrade vs. Gibi Şeyler Aynı ..
    Sence Hangilerini Oynıyayım Bu Psp ye Çıkmışlardan...
    veya buna en çok benziyeni söylersen hani ..
    Çünkü FF 1 İle Baya Fark Var

Hangisi İle Başlıyayım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucuk -- 13 Mart 2010; 23:22:42 >

• Hocam sen eğer ff olayına başlamak istiyorsan bence 13 ile başla.Hem görsel açıda,hem oynanış açısından rahat edersin.Sen wow ile kıyasladın ben o nedenle benzerlik yok dedim.Yoksa str magic şu bu tabikide var.Psp'de başlıcam dersen ff 13'e tarz olarak en çok benzeyenler ff 1 ve 2 maalesef.Dissidia,tactics ve crisis core'un oynanışının 13 ile pek alakası yok.
  • quote:

Hocam sen eğer ff olayına başlamak istiyorsan bence 13 ile başla.Hem görsel açıda,hem oynanış açısından rahat edersin.Sen wow ile kıyasladın ben o nedenle benzerlik yok dedim.Yoksa str magic şu bu tabikide var.Psp'de başlıcam dersen ff 13'e tarz olarak en çok benzeyenler ff 1 ve 2 maalesef.Dissidia,tactics ve crisis core'un oynanışının 13 ile pek alakası yok.

Ben Görsel Olarak Benzetemedim O Yüzden Benzemiyor Diyorum
    Ozman İndireyim Bakalım.. Oynanış türü bakımından aynı diyorsun dimi
     Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX

• Tamamen değil kısmen.Yani psp'de en iyi alternatifin 1 ve 2.Çok zevkli oyunlardır ama ikisinide bitirmiştim inanılmaz canlı renkler falan,çok hoş.Eski versiyonlarından çok daha iyi yani.
  • EXP ler kaybolmuyor o yerinde duruyor örnk vereyim

4500/8500 oaln item 4000exp gerekli upgrate ekranından çıksanız bu değer hala aynı kalır burda bir soru nyok.

Ama bu exp yazan değer yerinin altında Sarı renkte göreceksiniz Bonus yazısı olacak. Upgrate ekranında itemi yüskselttikce bonus mikterıda yükselir %50 100 200 gibi uyarılar alırsınız ve orada yazar Bonus 2x yada Bonus 3X diye. Ssadece bu bonus kayboluyor okadar. Exp lerinizie birşey olduğu yok.:)

Dostum anladım yok zaten bunu bılıyordum da sen basta kayboluyor deyınce allala ne dıyo bu ya dedım kendı kendıme acaba ben mı dıkkat etmedım dıye

ama olsun kardes acıklayıcı bılgıler ıcın
    evet o konuda haklısın gızlılık bulan resım cekıp koyması daha mantıklı anlamak ıcın
    anlatım ıcın tekrar tesekkurler
  • quote:

Tamamen değil kısmen.Yani psp'de en iyi alternatifin 1 ve 2.Çok zevkli oyunlardır ama ikisinide bitirmiştim inanılmaz canlı renkler falan,çok hoş.Eski versiyonlarından çok daha iyi yani.

Bu arada İlgilendiğin İçin Saol .. Birde Link varmı Netten Bulamadımda.. Elinde vardır diye soruyorum ..

• Link yok maalesef hocam,ff'lerde orjinal takılıyorum.Google'dan bir arat ama illaki çıkar bir yerlerden.
  • Arkadaşlar ben bu aksesuar olayını çözemedim bir türlü üstüme giyemiyorum... ne yapmam gerek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: myst3ry

Arkadaşlar ben bu aksesuar olayını çözemedim bir türlü üstüme giyemiyorum... ne yapmam gerek ?

altına giy diye kalitesiz bir espri yapmak isterdim ama vazgeçtim
  • quote:

Arkadaşlar ben bu aksesuar olayını çözemedim bir türlü üstüme giyemiyorum... ne yapmam gerek ?

Ana menüde equip kısmı var ordan giyeceksin.Equip kısmı sonradan mı açılıyordu hatırlamıyorum,ana menuye bak varsa var yoksa sonradan açılacak ordan değiştiriyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

quote:

havalarda soguk ıyı gıder dıyon yanı
    umarım bu espırıye arkadasımız alınmaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

quote:

havalarda soguk ıyı gıder dıyon yanı
    umarım bu espırıye arkadasımız alınmaz

alınmaz alınmaz ben espri yapmadım zaten yapmak isterdim dedim

• Square Enix announced the worldwide shipment of Final Fantasy XIII has passed 5 million units, a total of 3 million units were shipped in North America and Europe; and the worldwide shipment of the Final Fantasy series has reached 96 million units.
  • quote:

Square Enix announced the worldwide shipment of Final Fantasy XIII has passed 5 million units, a total of 3 million units were shipped in North America and Europe; and the worldwide shipment of the Final Fantasy series has reached 96 million units.

1.9 milyon sadece Japonya"da satmıştı 2 milyon diyelim 3 Milyonda avrupa ve Amerika kıtasına dağıtılmış demek ki iki sistemde toplasan toplasan satacağı 5.5 milyonu geçmeyecek bu satışında 4 milyon gibi bir rakamı PS3 sisteminde olacağı garanti çünkü 2 milyon sırf Japonya"da PS3 için sattıBundan sonra ki Final Fantasy XV ana oyun olursa tek konsola özel olabilir belli olmaz bu işlerXbox 360 satışları baya düşük oyunun çünküSonuçta bir oyun multiplatform ise ve PS3-Xbox 360 için geliyorsa 6-7 Milyon satması lazım ki dengelesin,bunu söyleyen ben değilim analizciler

Konsola özel oyunda zaten diğer platformda satacağının tahminen 1 katı fazla rakamın karşığı olan parayı o konsol firması bunlara ödüyor.Şunu demeliyim ki bu oyun PS3 özel olsaydı en az zaten 5 milyon satardı Xbox 360"da olmayınca bu oyun için PS3 alacaklarda satın alacaktıÇok alengirli işler gerçekten ama bence Square-Enix hata yaptı satışlar ortada...

• quote:

Square Enix announced the worldwide shipment of Final Fantasy XIII has passed 5 million units, a total of 3 million units were shipped in North America and Europe; and the worldwide shipment of the Final Fantasy series has reached 96 million units.

bu satış sadece ps3 için mi yani o 5 milyonluk ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

quote:

Satış değil,dağıtım dostumToplamda 5 milyon dağıtılmış bu rakamın 3 milyonu amerika kıtası ve avrupa.Satışta ilk günü Amerika"da 450bin sattı PS3-360 toplamda.Yani satışlar anlayacağın üzere pek iyi değil özellikle Amerika kıtasında,avrupada"ki durumu bende bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: NextGenCeo

quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

quote:

Satış değil,dağıtım dostumToplamda 5 milyon dağıtılmış bu rakamın 3 milyonu amerika kıtası ve avrupa.Satışta ilk günü Amerika"da 450bin sattı PS3-360 toplamda.Yani satışlar anlayacağın üzere pek iyi değil özellikle Amerika kıtasında,avrupada"ki durumu bende bilmiyorum

ahaha uyku serseminin kralıyım şuanda haklısın dostum.bende amerikadayken xbox a gittiğimde hiç bir dükkan gamestop filan pre order köşesine koymamıştı ff yi ama daha çıkış tarihi belli olmayan halo reach i bile koymuşlardı..

• Hahah sanırım sonradan açılıyor bende 20 saati devirdim baktım equip diye birsey yok ana Menu de artık aksesuar listesi sonsuza doğru uzanıyor :) umarım bir an evvel açılır ayrıca denedim Altada giyilmiyor :)
  • chocobos u aldım sonunda. Bunu alabilmeniz için kesinlikle görevi yapmalısınız. eşil kristalli görevden çıkıyor bu görevi açabilmeniz için ana haritada kırmızı kristal görevini yapıcaksınız ki cgocobo yeri açılsın.

Alamazsanız nerede olduğunuzu yazın yardımcı olurum. Ayrıntılı bir şekilde.
  • harıtayı gorduk sonunda
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.