Şimdi Ara

Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.403
Cevap
1
Favori
91.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gamer-x

arkadaşlar hem ps3 de hem xboxda oynama şansına nail olmuş biri söyleyebilirmi tarafsız bir şekilde hangi platformda daha iyi grafiksel olarak teşşekürler

Playstation 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer-x

arkadaşlar hem ps3 de hem xboxda oynama şansına nail olmuş biri söyleyebilirmi tarafsız bir şekilde hangi platformda daha iyi grafiksel olarak teşşekürler

tüplü tv mi daha iyi full hd lcd tv mi? bunun cevabını biliyosan sorduğun sorunun cevabını bulman da fazla uzun sürmez
  • FF13 ü interneten hangi siteden getirtebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

FF13 ü interneten hangi siteden getirtebilirim?

shopto,zavvi,thehut,gittigidiyor,ebay
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

FF13 ü interneten hangi siteden getirtebilirim?

shopto,zavvi,thehut,gittigidiyor,ebay

Bunları biliyorum dostumda,benim kapıda ödeme veya banka havalesi ile yatırabilirim.Yurtdışı istemiyorum ayrıca
  • Ben pazar günü sipariş vermiştim. Gittigidiyordan Yani prensesstore den aldım. Sıfır ve 2 bölge. 109 liraya aldım.

Hatta ödemesini yaptım gitti gidiyordan ban salı günü gelicek dedi bende dayanamadım atladım gittim doğubank a adamın yerine aldım. Elinde var FF13 vede 2 bölge oluşu çok iyi oldu benim için. fiyatta öyle ucuk bir rakam değil . 109
  • ben 95 tl yı 3e boldurdum de aldım :)))) bende ıyı fıyata aldım sayılır
  • Beyler Lightning ile Odin'i geçemedim anında yamultuyor snow gibi korunup summon'un gestaltı dolduracağım fakat korunma yok paradigmslerde,youtube'dan baktım optima var bende öyle birşey yok nasıl alacağız o özelliği,aksi halde böyle geçmem imkansız anında yamultuyor namussuz :/

Oyun tam bir klasik bu arada,birsürü özellik çeşit çeşit düşmanlar,muhteşem mekanlar tek kelimeyle harika,daha summonları çıkarmadığım halde muhteşem gidiyor oyun,3.dvdnin sonunda neler olur tahmin bile edemiyorum...

Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 10 Mart 2010; 6:28:18 >
  • Yanındaki Hope karakterini darbe aldıkça cure büyüsü yap.Amaç onu korumak zaten.Odin savunma yaptığında ise ikinizde atak yapın.Bu şekilde 2-3 denemede geçersin orayı.
  • Merak edip incelemek isterseniz arkadaşlar,oyun içi,ara sahneler,cgi ve dahası olarak harika şekilde resmedilmiş ve videolanmış karşılaştırması yapılmış oyunun.Merak edenler kaynağa tıklayıp inceleyebilir.İnanılmaz derecede detaylı olmuş iki versiyonun karşılaştırması açıkcası bugüne kadar böyle bir karşılaştırma sitesi görmedim çok hoşuma gitti...KAYNAK
  • zorlandığınız yerlerde """sentinel "" özelilği bulunan karakterlerle birlikte oynuoyrsanız ana karakteriniz örneğin lighting ise zorlandığınız bir boss da lightingi commando yapın diğer karakteri sentinel yapın bu şekilde bosslarda rahat geçerisniz sentinel i seçtiğiniz zaman karakter gardını alıyor ve çok az gücü gidiyor , düşmanı tahrik ettiği için düşman devamlı ona saldırıor siz bu arada düşman onla uğraşırken saldırı yapabiliyorsunuz normalden biraz daha yavaş öldürüsünüz ama garanti öldürürsünüz örn. 3 karakteriniz var lider lighting zor bir bosstasınız sırasıylı commando, sentinel, medic yapın bir sentinel medic yaptığınız karakterinizi bir taraftan hp bassın boss sentilen yaptığnıız karakterle uğraşsın sizde bu arada rahatlıkla boss a saldırı yapın. sentinel yaptığnıız karakterin gücü çok az gititğinden arada bir medic olan karakteri rayver yapın iki de o vursun baktınız hp basmak lazım hemen L1 den rayver yaptığınız karakteri medic yapın hp basın arkadaşlarınıza bu şekilde rahatlıkla geçin.
  • dostum odin e fiziksel ataktan çok thunder yada water büyüleriyle saldır.hope bazen sana medic yapsın.enerji barlarınız yüksek ise.anlık commando ravager şeklinde saldır.

sonra ravager(lighting) medic (hope) ile büyü ağırlıklı çalış.şarj ibresi çok hızlı dolacaktır.fiziksel atak yaparak geçemezsin.
  • xbox a da cıktımı bu oyun ????
  • Evet, düştü 3 dvd olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Evet, düştü 3 dvd olarak

3 dvd mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Evet, düştü 3 dvd olarak

3 dvd mi

Bir iki mesaj yukarıda sistem karşılaştırmasıda mevcut3 DVD olmasına rağmen güzel performans alınmış inkar edilemez gerçek
  • Square Enix confirmed that the North America version of Final Fantasy XIII will include a secret in-game item that can be redeemed online, and you also have a chance to become a beta tester for Final Fantasy XIV with the campaign code bundled with the game
  • arkadasın mıcrosofta suc atmasından daha dogru bırsey olamaz cunku
    sırf xboxa 6 7 dvd cıkmasın diye oyunu kırptılar kırpılanlarla yenı oyun yapılır dıye haberler cıktı bundan sonra sogudum
    ff yapımcılarının ıstedıgı oyun yapılamadı mıkısoftun istedıgı sekılde 3 dvdye sıgabılecek bır oyun yapıldı
    ff yapımcılarının blurayın sınırlarını zorlayacagından emınım ama paar kazanmak en dogal hakları xbox ıcın oyunu 3 dvdye sıgdırmak zorunda kaldılar
    6 7 dvd cıksa ne olurdu sankı ?
    bıraz dalga gecılırdı o kadar
    oyunun puanı kırpık bı oyun oldugundan 83 ortalamalarında geziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xamaximax -- 10 Mart 2010; 13:50:48 >
  •  Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX

Square Enix, geçtiğimiz gün çıkan Final Fantasy serisinin son halkası Final Fantasy XIII'ün tüm dünyaya 5 milyon kopyasının gönderildiğini duyurdu. Bunun 3 milyonunun Amerika ve Avrupa'ya gittiği açıklandı. Geriye kalan 2 milyonluk kopya ise Japonya'ya gönderildi. Geçtiğimiz Aralık ayında Final Fantasy XIII tüm ülkelerden önce Japonya'ya çıkmıştı.Böylelikle 20 yıllık bir özgeçmişe sahip Final Fantasy serisinin tüm oyunlarının toplam dünyaya gönderilen adet sayısı 96 milyonu geçmiş bulunuyor.Yarın GDC'de Toriyama'nın FFXIII ile ilgili bir röportaj vermesi bekleniyor. Çelişkili inceleme puanlarına imza atan Final Fantasy XIII aynı anda Xbox 360 ve PS3'e çıkmıştı.

kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Tum_Dunyaya_5_Milyon_FFXIII_Kargolandi-4868.htm

Buarada arkadaşlar takip ettiğim kadarıyla hemen hemen bütün ingiliz sitelerindeki ff 13 collector's edition'ın ps3 stokları tükenmiş durumda.360 versiyonu bulunuyor ama ps3 versiyonunu bulmak çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

dostum odin e fiziksel ataktan çok thunder yada water büyüleriyle saldır.hope bazen sana medic yapsın.enerji barlarınız yüksek ise.anlık commando ravager şeklinde saldır.

sonra ravager(lighting) medic (hope) ile büyü ağırlıklı çalış.şarj ibresi çok hızlı dolacaktır.fiziksel atak yaparak geçemezsin.

Hocam odin direkt Hope'a dalıyor ikisini de medic yapıyorum ona rağmen anında indiriyor şerefsiz
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.