Şimdi Ara

Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.403
Cevap
1
Favori
91.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceki oyunların Japonya dışı versiyonlarında orjinal(Japonca) ses desteği oluyormuydu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ichise

Önceki oyunların Japonya dışı versiyonlarında orjinal(Japonca) ses desteği oluyormuydu?

hayır
  • Final fantasy 13 versusdaki karakterler daha iyi bence;bugüne kadar yayınlanmış 1 videosu var o da bu ;

Sağ alttan seçerek hd izleyebilirsiniz;

http://www.youtube.com/watch?v=b6At_bb1PNU
  • Buyrun sizler için resim upload ettim;

f13 versus

Xıı FINAL FANTASY XIII & XIII VERSUS PS3 ANA KONUSU ııX

• Arkadaşlar fan clubumuz açıldı.unutmayın ki sadece ff13 klübü değildir.Genel olarak.

Photoshopdan anlayan biri imaza yapabilirse çok iyi olur

Üye olmak isteyen arkadaşlar mesaj atarsa ekleyebilirim

Yeni konu açmadım ortalıkta birsürü ff konusu mevcut,ff sevmeyenler itiraz edebilir diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 29 Ocak 2009; 1:42:32 >
  • 2. üye olayım hocam
  • ekledim
  • Rpg tarzıydı demi bu ff
    7 yaşımda ps1 de oynamıştım : )
    şimdi rpd tarzında fallout 3 var
    ekle benide

Ha siz ffnin hikayesini biliyormusunuz
    Anlatıyım

İlk oyun çıkmadan önce yapımcıları batmak üzeredir,son bir iş yapıp herşeyi toplayıp gitme kararı alırlar.Ve bu oyunu yaparlar.Adını final fantasy(son fantasi :) ) koyarlar.Ardından oyun öyle tutar ki son fantasyden çıkıp dünya listelerine girer veşirket kurtulur
  • quote:

Orjinalden alıntı: ichise

Önceki oyunların Japonya dışı versiyonlarında orjinal(Japonca) ses desteği oluyormuydu?

Kendi sorumu cevaplıyor gibi oldum ama;
    FFX-2, 4.5 yıl sonra dublajsız olarak tekrar cıkmış(2008).
    FFIV remake'ide dublajsız olarak cıkmış (2007-8).

Umarım bu oyunda da Japonca ses+İng. sub. şeklinde piyasaya çıkar. Dublajlanarak tecavuze uğramış bir oyunu oynayamam, PS3 alma nedenim olsa bile...
  • @GoldPunch
    Teşekkürler
    @OgzTonY
    Hikaye cidden doğruysa çok etkilendim valla.
    Hatta göz yaşlarımı bile tutamıyorum
  • Arkadaslar benide eklerseniz sevinirim. Yillardir 97den beri ff oynuyorum hepsinide bitrdim 12 haric oda memory kartim silinmisti okadar lvl kastiktan sonra bastan baslamak kesmedi sinir oldum biraktim. En sevdigim ffX ve VII ayrica 4 yildir ffXI online oynuyorum suanda aktif olarak devam ediyorum mukemmel bir oyun bagimlisiyim yani ff sever siddetle tavsiye ediyorum. Fftr sitesinden baska serverdaki arkadaslarida bizim serverda (remora) topladik buradanda oynayan varsa eger onlarida bekleriz ceske olsa bi punishersadi vardi dh'den buldugum onuda getirmistim bizim servera ama kayboldu:). Suan ffxiii iple cekiyorum shoptodan XIII ve versus pre order yaptim martta cikacagi yazio fakat 2010 diye biliyorum acaba Gt5 gibi demo'dur veya yanlismi yapmis shopto anlayamadi
    Insallah demo'dur cunki 2010na kadar kafayi yerim demosu olsa yine yeterki olsun. Cok yakinda buraya Ffxi'le ilgili oynadimiz screenshotlari koyacagim bizimde biraz katkimiz olsun :) Final Fantasy'siz bir hayat düsünemiyorum

• Yeni videolar eklendi FFXIII sitesine, bakinabilirsiniz. Adamlar hala 2009 diyo PS3 icin altina da yazmislar caktirmadan "Advent Children complete" falan diye sanirim sadece demosu icin veriliyo bu tarih. Tabi bir de oyunun lokalizasyon calismalarindan ve 360 portundan sonra avrupa ve diger ulkelere cikmasini bekliycez ki.... Hahahaha 2011? En iyi ihtimalle 2010 sonlari.

Son olarak yeni videoda karakterleri japonca seslendirmeleri ilk kez aciga cikmis bulunuyor, 10 uzerinden 8 veriyorum efenim.. Dovus sistemi ise berbat. Turn Based istiyoruz laaaaaaaaaan!!
  • GoldPunch aşkolsun yani beni nasıl eklemezsin fun club e ??
  • ekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaşlar fan clubumuz açıldı.unutmayın ki sadece ff13 klübü değildir.Genel olarak.

Photoshopdan anlayan biri imaza yapabilirse çok iyi olur

Üye olmak isteyen arkadaşlar mesaj atarsa ekleyebilirim

Yeni konu açmadım ortalıkta birsürü ff konusu mevcut,ff sevmeyenler itiraz edebilir diye

Bende varim

• ekledim arkadaşlar
  • Bende FF XIII ü Mr 33cm için alıcam sarı varya :D ekle benide dostum oyunu oynama CGI videolarını izle yeter vallahi :D CGI'leri yeter
  • quote:

Final fantasy 13 versusdaki karakterler daha iyi bence;bugüne kadar yayınlanmış 1 videosu var o da bu ;

Sağ alttan seçerek hd izleyebilirsiniz;

http://www.youtube.com/watch?v=b6At_bb1PNU

1 video daha var, gormek isteyenler su yone gitti ; http://www.gametrailers.com/player/43746.html

• quote:

Buyrun sizler için resim upload ettim;

f13 versus

tesekkurler goldpunch superrr resimler
    fan cluba benide ekle

• Cok güzel resimler teşekürler devamini bekliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.