Şimdi Ara

XIGMATEK TYR SD1264B

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa arkadaşlar linkteki ürünü aldım geçen hafta ram lerde yarın gelecek alacağım işlemci 7700K için sizden linkteki ürüne takmak için 2.bir fan tavsiyesi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.(üstündeki fan kırmızı ledli)
    http://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-tyr-sd1264b-intel-lga775-1150-1151-1155-1156-1366-islemci-sogutucu.html

• Hayırlı olsun üzerinde gelen fan; performans olarak da görsel olarak da çok iyi. bire bir aynısı olsa güzel olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: metekmete

Hayırlı olsun üzerinde gelen fan; performans olarak da görsel olarak da çok iyi. bire bir aynısı olsa güzel olurdu

Teşekkürler hocam baya sessiz sistemi bugün kurcam işlemci,anakart,ekran kartı bugün geliyor şu an eski sistemimde takılı 2 fan yapmak istiyorum eğer iyibişey bulabilirsem.
  • Hocam merhaba i5 6400 işlemcim için aynı soğuyucuyu almak istiyorum. Şuan stok soğutucu kullanıyorum. Sıcaklık konusunda hiç problemim yok.

Sadece sesi azaltmak için alacağım. Sesi baya az yazmışsınız sanırsam. Stok soğutucudan sessizdir değil mi?

Birde içinden macun çıkıyor mu soğutucunun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Hocam merhaba i5 6400 işlemcim için aynı soğuyucuyu almak istiyorum. Şuan stok soğutucu kullanıyorum. Sıcaklık konusunda hiç problemim yok.

Sadece sesi azaltmak için alacağım. Sesi baya az yazmışsınız sanırsam. Stok soğutucudan sessizdir değil mi?

Birde içinden macun çıkıyor mu soğutucunun?

Evet hocam öyle rahatsız edecek bir sesi yok
  • performansı nasıl, memnun kaldınız mı?
    oc yaptıysanız değerler nasıl, çok ısınıyor mu cpu?
  • oc den pek anlamam ama 7700k ile 4.8 de yaptığım bir test XIGMATEK TYR SD1264B
  • quote:

Orijinalden alıntı: KORKMAZ60

oc den pek anlamam ama 7700k ile 4.8 de yaptığım bir test XIGMATEK TYR SD1264B

Bu ürünü almayı düşnüyorum,paylaşımın için teşekkürler .memnun musunuz hala, stok fandna kurtulmak ve kırmızı led 'i yüzünden alacağım sadece.

üzerinde termal macun var mı?
    anakartı sökmeme gerek var mı takabilmem için.

• ssschutzstaffel_ss kullanıcısına yanıt
    İçinden macun çıkmıyor ama ledli fanı çok güzel ben aynı fandan arıyorum bulabilsem diğer tarafınada takcam ben intel kullanıyorum anakartı sökmeye gerek yok stok fandan daha kolay takması.Şu an 4.2 işlemciyi 4.8 de kullanıyorum boştaki ısı değerleri bunlar. XIGMATEK TYR SD1264B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KORKMAZ60 -- 11 Mart 2017; 20:40:14 >
  • I7 2600k stok fanla hız aşırtmadan yükte 80 dereceyi görüyordu az önce bu soğutucuyu aldım yükte 60 derece oluyor seste azaldı çok memnun kaldım

• İçinden macunda çıktı .
    Takması çok basit 5 dakika inceledikten sonra olayı kaptım. Anakartı sökmeden taktım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 23 Aralık 2017; 13:23:13 >
  • Hort!
    Bu işlemci fanı amd am4 ryzenlere uyar mı acaba?

Uydu :)
    Başta uymadı diye düşündüm ama uydu sadece klipslerle anakarttaki plastik çentiklere tutturuyosunuz takması kolay :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dribblingmaster -- 30 Kasım 2018; 0:5:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.