Şimdi Ara

xıgenondakilerin okumasını tawsiye ederim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar şu sıra moradonda takılanlara belki mahina adlı birinden pm gelmiştir bana 2 gündür habire pm gelio ve artık ben bile gm olabilirmi diye şüpe etmeye başladım adam pm attığı anda bi baktım notice geçiyor yukarıdan herif ballı tabi yermi anadolu çocuu
    neyse mesele şu ingilizce yazdıı için ben buraya aynen geçmedim ama aynen şöyle söylüyor
    server resetlenecek ve düpe ler silinecek bi site ismi veriyor siteye girerek login ol (knighte online nin sitesine çok benziyor ) yoksa arada legal iteminde silinebilir kendinizi garantiye alın die bişeyler zırvalıyor başınıza böyle bişey gelirse pm yi kapayın cvp bile vermeyin çünki site de hack programı var login olduunuz taktirde hacklenebilirsiniz sadece tavsiye uyarsınız veya uymassınız size kalmış böyle çapulculara kol gezdirmeyin saygılar....

• Aynennn dün akşam çıktı adam dio ki "30 gün beleş premium" bi adres vermiş ben bakmadım tabii sende ii uyarmışın saolSenin dedin şahıs pm atıo ama bu şahıs shouttan herkezin görmesini sağlıyo
  • fake gibi bişi olabilir ama yemezler
  • sanırım diez veya xigenon a yeni GM gelmişti ismi mahina die notice geçmişti bunun gibi gerzeklerde hemen o nickli char varsa bosta diger bi server da milleti kandırmaya calısıyor aklınca... Oyuna girdiğiniz anda herkesin yapması gereken 5 şey
    1.Pm kapa
    2.Normal bölümünden yazan mesajları kapa
    3.trade kapa
    4.party kapa(gireceğiniz zaman acarsınız)
    5.Derin bi nefes al Bismillah de ve basla
  • kesinlikle doğru değil inanmayınız. mahina diezin gm si x in de öyledir belki.(genelde çoğu server da yetkileri olabiliyor) ancak hiç bir gm yok şuraya gir kayıt ol vs demez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: diablo2

kesinlikle doğru değil inanmayınız. mahina diezin gm si x in de öyledir belki.(genelde çoğu server da yetkileri olabiliyor) ancak hiç bir gm yok şuraya gir kayıt ol vs demez.

AYNEN
    YERMİ ANADOLU ÇOCU
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.