Şimdi Ara

Xigenon: Breth castle ilk kez alındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün geceki savaşta çok yoğun uğraş sonucu breth(luperson) kalesini ele geçirmeyi başardık ve taşı kırdık hakkımız olan np leri topladık
    buda bir hatıra fotosu

• quote:

Orjinalden alıntı: Armand

Dün geceki savaşta çok yoğun uğraş sonucu breth(luperson) kalesini ele geçirmeyi başardık ve taşı kırdık hakkımız olan np leri topladık
    buda bir hatıra fotosu

acımasızlar
  • kardeş sen beramusa gel.... hele CZ e oluştuun gibi nova yersin... beramus da elmroad olmak Çok riskli.... her savaşta basıyoz elmorad castle ı bende resim koyarım dier savaşta.. elmorad lara nasıl acı çektiriyoz gorursun ahaa aynen böLe KARUSEL MORAD

....... yakında foTo koycam gorursun elmorad lar... korkudan resawn olamyorlar
  • orc tanımam kralını getirin
    respawn olmayanları bilmem ama ben respawn olursam yatmadan 4-5 kişiyi mutlaka safe-zone a selametle gönderirim, 1896 attack lı bi assassin gerçekten çok ölümcül vuruşlar yapabiliyor
  • beramusta 32 lvl bi magem vardı, geik olsun diye cz ye gititm, towna baktım herkes duruo, abidik gubidik yerlere gittim aşaaalrdan. baya bi gittim bi orc gördüm. adam kesti beni, sonra da ya bi daha oraya kadar nasıl yüricem dedm. bu sefer de ters tarafa gidem dedim :D
    2 adım attım atmadım. bi dünya karus gördüm. birine dalim derken hooop yattım :D ve np 0 olduu için anında el morad castle geri döndm :D

areste karusum. bundan snra paso cz deyim. ash golem harpy kesmek zevk vermio artık.
  • Tavsiyem ilk önceliğin lvl olmalı mage için özellikle lvl60 mage DD giymişse gerçekten çok gıcık ediyor, ben DD giydim birşey yapamazsın, 6 acid pot alınca başlığı kırılıyor ve tavuk gibi ortada sonra rekor vuruşları gerçekleştiriyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sniper_X_33

Yeter be ne hortlatıyosun hakaret edicem 4 gün izne çıkacam zor tutuyom kendimi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3r1nC

quote:

Yeter be ne hortlatıyosun hakaret edicem 4 gün izne çıkacam zor tutuyom kendimi.

• quote:

Orjinalden alıntı: 3r1nC

quote:

dün bunlar yüzünden cıktım ben
  • come clarty şikayet edildin fake
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.