Şimdi Ara

Xiaomi Yi Wireless HD Gece görüşlü Kayıtlı IP Kamera

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
15
Favori
11.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Xiaomi Yi Global sürüm Wireless HD IP Kamera Nightvision Gece Görüşlü SD Karta Kayıtlı ( İngilizce basit kullanım)

Bebeğinizi , bakıcıyı , hastanızı , evinizi dukkanınızı izlemek icin ideal Hırsızlara geçit yok! sıfır ürün!.

kablosuz(wireless) gece görüşlü kaliteli lens ile gece dahi 10 metreye kadar görüş sağlar led ışıklandırmalı.Üzerinde dahili mikrofon ve hoparlör sayesinde ses iletme imkanı.Android ve IOS Mobil cihazlardan uygulama ile basit 7/24 kontrol imkanı.Xiaomi 720P HD Gece Görüşlü Kayıtlı IP Kamera sıfır.

Bebeğinizi , bakıcıyı , hastanızı , evinizi dukkanınızı izlemek icin ideal Hırsızlara geçit yok! sıfır ürün!.

720P HD 1280x720 Çözünürlük Kaliteli Net Görüntü

indoor mekan içi güvenlik kamerası ister evinizi ister iş yerinizi çocuk odasını veya çalışanlarınızı izlemek takip etmek için harika bir çözüm.Internet üzerinden anında erişim evinize , işyerinize uzaktan internet olan herhangi bir lokasyondan bağlanıp izliyebilirsiniz üstelik sesli!

Mobil telefonunuzdandan direk telinize anlık fotograf kayıt edebilme.

İsterseniz 32GB'a kadar microsd hafıza kartı takarak görüntüleri kayıtta edebilirsiniz.(32gb ortalama 3-4 hafta kayıt)
    (harekete dayalı kayıt sayesinde sadece hareket algılandıgında kayıt yapabilir) 6snlik harekete duyarlı video goruntu hafıza kartı olmasa yada calınsa dahi sunucudan gelir) Motion dedect Harekete duyarlı alarm uyarı özelliği...

110" wide angel 940nm geniş lens

Yeni işe aldığınız personel yada çocuk bakıcısının hal ve hareketlerini merakmı ediyorsunuz?

Bu kamera sayesinde artık içiniz rahat olacak!

Anlık görüntülerde kaydedebilirsiniz çeşitli periyotlar halinde.

Çift yönlü ses aktarımı sayesinde kamera kullanılan bölge ile yönetici arasında sesli iletişim kurulabilir.

Kamera ist içi elden teslim yada kargo ile 260TL
    Not: Zorla ürün satılmıyor herkes istedigi yerden istedigi urunu alabilir saygılı olalım.

İlgilenenlerin sadece PM yoluyla iletisim kurmasını rica ederim.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordamus -- 2 Mart 2020; 16:45:40 >

• takip
  • takiiippp
  • taakp
  • Hocam bu kamera pillemi çalışıyor şarzlımı yoksa elektriklemi çalışıyor?
  • guzel bır urune benzıyor adaptorlemı calısıyor garantısı warmı,?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimerk -- 7 Şubat 2012; 4:17:06 >
  • mrb camerayı almak ıstiyorum biraz daha bilgi verirseniz sevinirim .örnegin ne kadardır kullanıyosunuz garantisi varmı yada sıfırmı? ..
  • Hocam bunu RC uçağıma takabilme ihtimalim varmı .. Yani soyle ucaga taktıktan sonra cep telefonundan etrafı gorebilirmiyim ? kablosuz
  • ilgilenenler lütfen PM yoluyla ulaşsınlar!
  • takip
  • takip
  • Size ulaşım fiyat, görüşme imkanı gibi detayları verirseniz memnun olurum teşekkürler
  • Almak için Pm
  • konuyu takıp edıyorum. Guzelmıs. Alabılırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teote01

Almak için Pm

vazgeçildi,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Almak için Pm

vazgeçildi,

Sebeb ?
  • ben elinde var sanıyordum.ürün yurtdışından gelecek. 2 hafta beklemek istemiyorum. başka bir sebebi yok
  • quote:

ben elinde var sanıyordum.ürün yurtdışından gelecek. 2 hafta beklemek istemiyorum. başka bir sebebi yok

Ürün hemen teslimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordamus -- 8 Mayıs 2012; 17:17:06 >
  • Takip.
  • güzelmiş gercekten de takip
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.