Şimdi Ara

XİAOMİ YENİ PARTİ SİPARİŞLERİ AÇILDIĞINDAKİ GOOGLE VERİLERİNİ AÇIKLAMIŞ; 370 MİLYON ERİŞİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün Çindeki arkadaşım mail göndermiş. Biz Çinde neden cep telefonu alamıyoruz, alttaki haberleri ingilizceye çevir oku demiş (kendisine mi3 siparişi vermiştim. Şuan sadece tegra işlemcileri satışa sundular)

http://tech.163.com/13/1020/08/9BK7I04A000915BF.html

http://tech.163.com/13/1022/12/9BPR7RIP000915BF.html

Xiaomi google istatistiki verilerini açıklamış. 377 milyon kişi siteye erişmiş. milyon kişi sipariş ekranının yoklamış vs .vs

Yukarıdaki linkleri google translate ile çevirerek okuyabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicboyguccino -- 23 Ekim 2013; 21:34:57 >

• 377 milyon kişi ne kadarlık sürede siteye erişmiş? 1 gündemi yoksa 1 aydamı?
    Bu kadar trafiği kaldıracak sunucuları olduğunu sanmıyorum, 1.3 milyarlık çin nüfusuna rağmen 377 milyon abartı bir rakam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratai

377 milyon kişi ne kadarlık sürede siteye erişmiş? 1 gündemi yoksa 1 aydamı?
    Bu kadar trafiği kaldıracak sunucuları olduğunu sanmıyorum, 1.3 milyarlık çin nüfusuna rağmen 377 milyon abartı bir rakam.

linkleri açıp okursanız istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. adamlar güzelcene açıklamış

amerikan firmalarının sunucuları kaldırıyorda çinlilerin sunucularımı bunu kaldıramayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicboyguccino

quote:

Orijinalden alıntı: muratai

377 milyon kişi ne kadarlık sürede siteye erişmiş? 1 gündemi yoksa 1 aydamı?

linkleri açıp okursanız istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. adamlar güzelcene açıklamış

amerikan firmalarının sunucuları kaldırıyorda çinlilerin sunucularımı bunu kaldıramayacak

Linklere baktım google translate ile, 377 milyon hitin kaç saat içerisinde geldiğine dair net birşey göremedim.

377 milyon hiti 1 aya bölerseniz günde 11 milyon hit yapar, bu hiti karşılamak sorun değil.
    377 milyon hiti 24 saate eşit bölerseniz yine bu trafiği kaldırmak mümkün.
    377 milyon hiti 1 saate koyarsanız, onu kaldıracak sistem hiç kimsede yok, bildiğin DDOS oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.