Şimdi Ara

Xiaomi Yeelight 800lm 2.nesil 2'li paket 240 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
6.099
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeelight uygulamasi ilede kullaniliyor. Uygulama acikken ortamdaki sese gore lamba tepki veriyor.
    Guzel urun ama isik siddeti az

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwartevis

Otomatik olarak mı soruyorsunuz yani?

Sensörü yok yani otomatik azaltıp artırmıyor ışığı kendiniz yapmanız gerek. 5 parlaklık kademesi var her renk için. Beyaz rengi tam beyaz değil sarımsı bir renk.
    en düşük kademede gece lambası gibi az ışık seviyesi mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıladam

Tam şayomi gibi dandik bir ürün.. Ürün ite kaka zorla ..dandik uygulaması ile çalışıyor.. ışığın şiddetini azalttığınız alet zırıl zırıl ötmeye başlıyor.

Sunmak istediği şey..kağıt üzerinde özellikler çok güzel ..fakat alet tamamen kalitesiz.. Tam insanı verem edecek derler ya.. Tam öyle

Bendeki model muhtemelen versiyon 1. Fakat kesinlikle heves edip almayın derim.. 3 gün kullan köşeye at oyuncağı
    https://www.youtube.com/watch?v=G7teMA5bphk

sana problemlisi denk gelmiş öyle birşey yok.

• natbolad kullanıcısına yanıt
    Evet bayağı düşük. Bazen beyaz (sarımsı) ışık bile fazla parlak geliyor geceleri, o zaman kırmızıya geçiriyorum tam gece lambası gibi oluyor öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kıladam kullanıcısına yanıt
    Ben de hem rgb hem normali var ikisi de cazir cazir :) koridora taktım öyle duruyor bir kaç kez arkadaşları korkutmak adına ışığın rengini film ortasında değiştirmiştim. Masa lambası olarak kullayim ışığı kısayım diyince cazir cazir dibinde çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuya bahse ürün için sepette yüzde 8 indirim var şu anda 239,10 TL fiyatı görünüyor

• newrophat kullanıcısına yanıt
    İade edip onu mu alsak :)

• İlk versiyonda çok hata var.
    İkincide neleri düzelttiler bilmiyorum.
    Mesela ısınınca, yani açtıktan yarım saat sonra wifi üzerinden kontrolde sıkıntı yaşanması geç algılama, algılamama, bağlanamama gibi sorunlar devam ediyor mu acaba.

Bu saatten sonra alırsam philips hue serisinden devam...
    Keyif vermek yerine keyif kaçırıyor ilk seri.
    3 taneydi biri bozuldu, 2 tanesi keyfi çalışıyor.

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    gayet mantıklı bir hamle olur

• newrophat kullanıcısına yanıt
    2 taksit yapmıştım bile ama, satıcıya bir mesaj atayım böyle böyle diye duruma göre iade edeyim

• fasakasa kullanıcısına yanıt

• Ben iki aydır kullanıyorum, yaptığım en mantıklı alışverişlerden biri oldu. 15 metrekare odamı gayet iyi bir şekilde aydınlatıyor.

Uygulaması oldukça stabil çalışıyor. Sunucu seçimi olarak en yakın sunucuyu seçerseniz (yani şu an mevcut sunucular arasında Frankfurt) uygulama üzerinden yaptığınız ayarlara çok hızlı tepki alırsınız, aynı zamanda ikinci nesil almış olmama rağmen uygulama içerisinde cihaz için update vardı; update sonrası tepkileri daha da iyi bir duruma geldi.

Isındığında ses çıkartma, geç tepki verme gibi sorunları da yok ki ben sabahları bile açık bırakıp içerisindeki modlardan "sunshine" seçimi yapıp kullanıyorum. Cihazın elektrik bağlantısını hiç kesmiyorum. Özellikle film izlerken kitap okurken çok güzel loş ortamlar oluşturulabiliyor.

Bu arada "LAN control" seçeneğinin de aktif edilmesini öneririm, bu seçim tahmin ettiğim kadarıyla wi-fi ile lambayı kontrol ettiğiniz cihaz aynı ağda ise doğrudan LAN bağlantısı üzerinden sunucuya ulaşmadan işlem yapıyor, bu da tepkileri bir tık daha iyileştiriyor.

Ayrıca neden bilmiyorum ama Siri'ye "ışığı kapat" dediğimde ışığın kapanması bana çok keyif veriyor :) ahh bi de akıllı bir evimiz olsa keşke.

• JoSeePh kullanıcısına yanıt
    Aynı ekosistemden masa lambası da 225TL'ye düşmüş. Bu akıllı aydınlatma işi batak gibi, kendimi zor tutuyorum masa lambasının almamak için .

Bir de bedside lamp var , Türkiye'de pek satışı yok gördüğüm kadarıyla.
  • zwartevis kullanıcısına yanıt
    Tek kumandayla aynı model tüm ampülleri kontrol edebiliyor muyuz? Yoksa her ampule 1 kumanda oluyorsa işimiz iş.

• grup yapabiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: kıladam

Tam şayomi gibi dandik bir ürün.. Ürün ite kaka zorla ..dandik uygulaması ile çalışıyor.. ışığın şiddetini azalttığınız alet zırıl zırıl ötmeye başlıyor.

Sunmak istediği şey..kağıt üzerinde özellikler çok güzel ..fakat alet tamamen kalitesiz.. Tam insanı verem edecek derler ya.. Tam öyle

Bendeki model muhtemelen versiyon 1. Fakat kesinlikle heves edip almayın derim.. 3 gün kullan köşeye at oyuncağı
    sen sorun yaşadın diye şayomi dandik ürün oluyor demek ki.

dandik olan düz mantık olan düşünce yapın...

nickinin hakkını vereceğim diyorsan lafım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 13 Mayıs 2020; 1:53:9 >
  • Alternatif isteyenler için. Bulututunu falan bilmem de osramin kumandalı rgb ampulün kullanıyorum. Bence yeterli. Ha kumandadan kapatmıştım ha telefondan. Bağlantı sorunu da yok. Mis gibi.

https://www.hepsiburada.com/osram-led-uzaktan-kumandali-renk-degistiren-9w-806-lm-e27-ampul-p-HBV00000FJ11W?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6822.shop.nelk.yapi-market-ssc&gclid=CjwKCAjwkun1BRAIEiwA2mJRWUxR2JzJSlv4qyMAt-Wxh_cvJF4N-cmaDbiNicsDS9Jue5p48esNLRoCMlwQAvD_BwE

• 2-3 yildir 1. Seri ve 2. Seri yeelight kullaniyorum hicbir sikintisi yok. 70 liraya 850lumen blitzwolf var şuan banggood da ondan sipariş verdim, hem internetten hem de kumandayla yonlendirebiliyor osramda güzelmiş , blitzwolf 20tl pahali 50 lumen daha çok ve ekstradan uygulamasi var, eksi olarak da 3 haftada falan gelecek, blitzwolf mu iyidir osram mi orasını bilemem,

Keske 1000 lumen civarlari bu fiyatta olsa amerikada satista olan 1100 lumen rgb bulb 50 60 dolar falan istiyor yeelightta 3. Versiyonunu bı turlu cikarmadi beklemedeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 13 Mayıs 2020; 2:20:13 >
  • 2-3 sene önce 1. Nesli almıştım 25-30 liraydı. Uygulama kötü fakat lamba taş gibi denilen hiçbir sıkıntıyı ben yaşamadım çok memnunum şaşırdım hatta okuyunca

• Dayanamadım sonuncu ürünü aldım az önce. Lambader ile kullanmayı düşünüyorum. Ses veya telefondan kontrol edebilmek önemliydi benim için. Paylaşım için teşekkürler.

239+20 de bonus ile 219'a kapattık.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.