Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.103
Cevap
135
Favori
572.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sadece flaş kısmının açıkta olması yetmeyebiliyor. Koruyucu yüzünden flaş gömülü kalınca kamera sensörlerine ışık kırılması yapabiliyor.

Normal fotoğrafta, flaş patlamadığından ışık kırılması olmayacağından bu durum oluşmayacaktır zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeLLyCeM -- 17 Ocak 2021; 23:49:0 >
  • DeLLyCeM kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Umarım koruyucudandır. Dediğiniz gibi flaş çok hafif gömülü kalıyor koruyucuya göre. Ama çıkarmayacağım koruyucuyu. Çünkü aylardır kullanıyorum cihazı ama ilk kez flaş deneyeyim dedim. Demek ki çok ihtiyacım olmuyor  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hyponsoinage kullanıcısına yanıt

hocam kamera koruyucu cam taktıktan sonra benimde öyle oldu, flaş yanınca camdan ışık yansıması oluyor. Ama kamera koruyucu yoksa olmaması lazım böyle bir durumun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wgshepherd -- 18 Ocak 2021; 10:9:21 >
  • Wgshepherd W kullanıcısına yanıt
    Hocam aliexpressten aldığım kamera koruyucu takılı. Muhtemelen ondan. Ama sökmeyeceğim sanırım
  • Diyelim ki ; Mi 10T Pro almak bir şekilde imkansız hale geldi, Hangi F/P ürününe yönelirdiniz ? Bana bir B planı lazım :(

• 54Conqueror54 5 kullanıcısına yanıt
    Abi işte sıkıntı şuan bu maalesef alternatif yok gibi . Samsung s20 telefon var inanır mısınız yazın kamera ile 10 foto çektiğinde kamera kendisini soğumaya alıyor.islemci işlemci deniyordu ne kadar önemli olduğunu sonradan anladım. Berbet bir durum . Bizzat kullandığım için bunu net bir şekilde söyleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncayt

Abi işte sıkıntı şuan bu maalesef alternatif yok gibi . Samsung s20 telefon var inanır mısınız yazın kamera ile 10 foto çektiğinde kamera kendisini soğumaya alıyor.islemci işlemci deniyordu ne kadar önemli olduğunu sonradan anladım. Berbet bir durum . Bizzat kullandığım için bunu net bir şekilde söyleyebilirim.

Evet, exynos kullananların feryatlarından onu öğrenmiş olduk... Sektöre hakim usta isimlerden belki öneriler gelir bekleyelim bakalım...

• tuncayt T kullanıcısına yanıt

S20 plus almayı dşünüyordum cihazı inceledim aynen dediğiiniz gibi cam menusun de biraz gezindiğimde bariz hissedilir ısındığını gördüm,sadece cam menusu değil genel olarak cihazı biraz kurcala ciddi ısınıyordu,,Katılıyorum şu an bu konfigurasyon da bu fiyata alternatifi yok ,konunun en başlarında buna benzer çok şey yazmıştım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lessed -- 18 Ocak 2021; 11:40:11 >
  • Arkadaşlar mi10t modelinde bl açık iken netflix hd gösteriyor mu?

Birde whatsapp bildirimleri kilit ekranına geç düşüyor mu. yoksan anlık düşüyor mu. Özellikle telefon sabit masada dururken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CXath1 -- 18 Ocak 2021; 12:28:2 >
  • CXath1 C kullanıcısına yanıt

Benim BL açık, kayıt yapılan imei de 8 yıllık bir model ve HD izleyemiyorum. BL'den mi yoksa eski model imei kaydından mı bilmiyorum.

Whatsapp bildiriminde sıkıntı yok, saniyesinde düşüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncayt

nasıl yok alternatif 8t var

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Ürünün ülkemizde satışı yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncayt -- 18 Ocak 2021; 14:53:9 >
  • mi 10t ve mi 10t pro kılıfları arasında fark yok değil mi ?

ayrıca tavsiye ettiğiniz kılıf var mıdır ?

• thehawk kullanıcısına yanıt

Fark yok ikisi de uyumlu birbirine

• Arkadaşlar mi 10t proda gece ev ışığında otomatikte fotoğraf cekince güzel çekmiyor. Diger modlara alinca (ornegin pro) gayet guzel çekiyor. Ben 12.0.1'deyim.Sizde nasil? Guncellemeyle duzelir diye düşünüyorum

• Freddy Krueger kullanıcısına yanıt

BL açıldı şimdi benim. Netflix, Play Store'dan indirilmiyordu. APK indirip kurdum şuan L1 yani Full HD olarak izleyebiliyorum.

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Sendeki sürüm no'su ne Netflixin?

• Freddy Krueger kullanıcısına yanıt
    com.netflix.mediaclient_7.85.0_build_17_35270-35270
  • Arkadaşlar t10 ve t10 pro modellleri ilerleyen süreçte fiyatı kaça kadar geriler acaba , ne kadar beklemeli ? gün itibari ile t10 5399 TL yi görünor hb de.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.