Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] (130. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.062
Cevap
136
Favori
571.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam selamlar Spotify sorununuz karanlık mod kullanımından kaynaklı diye düşünüyorum. Şuan cihazım gelmedi ama Mi 8Se'de benzer durumları yaşıyordum. Spotify için karanlık modu kapatırsanız o sorun hallolacaktır diye umut ediyorum.

128/8GB Mi 10T'yi dört gözle bekliyorum herşey yolunda giderse yarın elimde olacak.

İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son günceleme sonrası pro da daha stabil bir durum var gibi,batarya zaten çok iyiydi ama 1 tık daha iyi oldu gibi,

Ayrıca Ram da iyileştirme var,daha önce 4 gb ram kullanımı varken güncelleme sonrası 3 gb ram kullanımı mevcut,5 gb boşta ram görünüyor,,

• Oppo reno 4 pro ile kıyaslarsak ne düşünürsünüz bu konuda? 256 GB hafıza 8 GB RAM olan versiyonu?
  • Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler. 2/3 haftaya 3tane alip ailenin cihazlari yenilemek istiyorum jdjdkd

• sonufuk kullanıcısına yanıt

Hocam bildiğim kadarıyla oppoda snapdragon 720g var ufs 2.1 ddr4 bellek yani bunlara bakınca kesinlikle 10t/pro tercih edilmeli diye düşünüyorum.

• sonufuk kullanıcısına yanıt

Pro ile karşılaştırmak için soruyorsanız arada 900 lira fiyat farkı var diye biliyorum yaklaşık. Oyun dışında 865 ile 720 arasında günlük çok fark yok gözlemlediğim kadarıyla. Yine de 5G (Ülkemize geç girse de), veya DDR5 ve UFS 3.1 gibi özelliklerden yoksun. Tek artısı olarak AMOLED gösterilebilir belki o da ekrana iyi bakmak koşuluyla bir artı olabilir. Kamera konusunda OIS çok önemli değilse Mi10T ile aradaki 500 lira fark verilir bence, uzun kullanmak istiyorsanız tabi ki cihazı. İkisi de satarken benzer fiyat düşüşüne uğrar gibime geliyor.

Pro ile karşılaştırırsak 900 lira az bir rakam değil ama yine de bir kez o parayı verip kurtulmak iyi olur diye düşünüyorum :)

Hafıza detayı da var. Oppo hem 256 GB ve ayrıca artırılabilir hafıza da var. Mi 10t 128 le sınırlı... Bilemedim şimdi...
  • Arkadaşlar iphone 7 plus tan bu cihaza geçmeyi düşünüyorum önerir misiniz? Bir de aldım diyelim 1 yıl kullandım satıyorum fiyat olarak ne kaybı olur? Malum iphonelarda fiyat kaybı pek olmuyor

Yav her şeyi geçiyorum oppo arka taraf plastik,yakından incelemişligim var cihazı,,kesinlikle o parayı hakkeden bir cihaz değil,

Mi 10 T PRO u tartışmam bile karsisinda,,

• thehawk kullanıcısına yanıt

Yurt dışı cihazlara root yapılmıyor. Bootloader kilidi açılıyor sadece. Repair işlemi için.

Bl kilidim yarın açılacak fakat çevremde Bl kilidi açık olup da bankacılık uygulamalarında ya da herhangi bir uygulamada problem yaşayan hiç görmedim.

8/128 10T modelde yurt dışı cihazları 3800 TL civarına bulmak mümkün. Garantili cihazlar ile arada %40 civarı bir fiyat farkı var. Bu farka değer mi değmez mi siz karar verin.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Mi Note 10'dan Mi 10T Pro'ya geçilir mi? kamera konusunda üzer mi bilemedim dxomark'ta mi note 10'un 3 puan gerisinde kalıyor ama testlere güven olmuyor Mi Note 10'u kamerası için almıştım Mi 10T Pro'da donanım özellikleri ile aklımı çeldi. Kardeşime telefon alacaktım kendime Mi 10T Pro alıp elimdeki Note 10'u ona vermeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı? amoled'den ips lcd'ye geçmekte biraz düşündürüyor.

• Dostum merhaba elimde 2 cihazda var kamera konusunda note 10 bir tık daha iyi gibi pro ya göre ama donanim olarak farki hissediyorsun ekran konusunda birsey diyemem cok takildigim bir olay degil
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Nerden buluyorsunuz yurt dışı cihazları bu kadar ucuz. Bizim burda mi 10 t pro 256 gb 5000 TL garantisiz. Arada 1000 TL için o parayı vermek içimden gelmiyor.
  • Arkadaşlar gece çekimlerinde flaşla çekince fotoğraf puslu çıkıyor sebebi ne olabilir?

Edit:

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]

Bu şekilde oluyor ilk kez gece denedim anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyponsoinage -- 17 Ocak 2021; 23:10:26 >
  • Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Uzak bir şey mi çekmeye çalışıyorsunuz yoksa yakın bir obje mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncayt

Uzak bir şey mi çekmeye çalışıyorsunuz yoksa yakın bir obje mi ?

Öyle genel. Halıyı çektim attm mesela ışıksız ortamda

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt

Hangi kılıfı kullanıyorsunuz ? Kamerada koruyucu film takılı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeLLyCeM

Hangi kılıfı kullanıyorsunuz ? Kamerada koruyucu film takılı mı ?

Nilkinn kullanıyorum. Koruyucu takılı ama flaş açıkta. Normal fotoğraflarda hiçbirsıkıntı yok. Örnek atayım hatta.

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]

• buzdan01 B kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam cevabınız için aslında çok fotoğraf çeken biri değilim donanımsal üstünlüğü daha çok cezbetti ekranı da her ne kadar amoled olmasa bile 144hz avantajı ile açığı kapatıyor kafama yatıyor açıkçası

• Rica ederim.fotograf konusunda emin olun üzmez cihaz,donanım olarak gerçekten aralarında fark var hissedilir derecede.
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.