Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.103
Cevap
135
Favori
573.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yazılanların hiçbirini yaşamadım;

Bluetooth ile 4 farklı Bluetooth kulaklık, 3 farklı Akıllı saat ile kullandım şu güne kadar hiç sıkıntı yaşamadım.

Netflix 1920x1080 olarak net bir şekilde stream alıyorum.

Custom Rom ihtiyacı yok; olmayan soruna çözüm olsun diye Custom yükleyip iyice maceraya girmenin luzümü olduğunu düşünmüyorum.

• Freddy Krueger kullanıcısına yanıt

Sanırım model numarası Netflix veritabanında olmadığı için öyle olmuş... Yani IMEI değiştirmişsiniz ya . IMEI değiştirmek kendi orjinali hariç suçtur.

• nike91 kullanıcısına yanıt

IMEI numarası alınan ve klon IMEI numaralarına sahip 2 telefon da aynı zamanda açık olup şebeke alırlarsa sisteme klon olarak düşüyor ve bu IMEI BTK'nın kapatılacaklar listesine düşüyor. Kapatıldığı zaman da doğal olarak iki telefon da kapanmış oluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeLLyCeM -- 11 Ocak 2021; 18:1:27 >
  • DeLLyCeM kullanıcısına yanıt

Bluetooth ile ilgili yazdığımı dikkatli okuyun tekrardan. Spotify dan bahsediyoruz ve kaynaklı da . Bu sorunu yaşayanlar var. Sen esaslı incelemeden sorunsuzdur sanıyorsun gibi gibi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 11 Ocak 2021; 18:2:27 >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt

Sanılılan bir durum yok cihaz sahibi olduğum için Spotify, Tidal, Deezer ile deneyimledim; bahsi geçen durumu yaşamadım.

Siz de yarın öbür gün olur da Mi 10 serisinden bir telefon sahibi olursanız Spotify hesabınız ve TWS kulaklığınız da varsa kendiniz de deneyimleyebilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba, Mi10T Pro 256 gb fiyatı tam olarak ne kadar acaba? 6.5'a satıyor Mi mağazası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bir tane ekranı bozuk Xperia Z5'im, var onun olabilir. Aslında garantili almak istiyorum fakat artık bunaldım 2 ay oldu geçti bile. İmei attırmam şart mı telefona birde. Bu yüklenen programlar işlemciye ekstra yük bindiriyor anladığım kadarıyla. Pil tüketimini etkiliyor mu? Birde bu netflix, amazon Spotify olayının çözümü yok mudur?
  • arkadaşlar mishoptan geçen hafta mi 10T PRO Alanlar telefonlarda bir sıkıntı falan var mı acaba ısınma yada yazılımsal gibi

• nike91 kullanıcısına yanıt

Dışarıdan kayıtsız gelen telefona bir süre sonra mecbur IMEI işlemi yapılması gerekecek tabi, sırası gelip tespit edildiğine dair SMS tarafınıza ulaştıktan sonra 120 gün var, sonra o IMEI Türkiye sınırlarında hat alamaz hale gelecek.

Çoğu kullanıcı sisteme düşmeden QCN yedeğini alabilmek için BL açılışı talebini Xiaomi üzerinden oluşturuyor, 1 hafta gibi bir süre sonra Xiaomi sistemde BL kilidini açılıyor.

Sonra malum işlem yapılıyor; yazılım yüklenmiyor; var olan yazılımda değişiklik yapılıyor denilebilir.

Bahsettiğiniz diğer sorunlar telefonun BL kilidinin açık olmasından dolayı doğan problemler, daha önceden de yazdığım gibi;

"Çözümleri yok mu diye sorarsanız; Magisk ile yükleme, sertifika ekleme, kırılmış apk vs. vs. gibi bir sürü çıkan çözüm oldu,

ama her çıkan çözümü doğal olarak karşı taraf ta yamadı. Bu durum da sürekli sinir bozucu bir çözüm arama durumu içerisine sokuyor kullanıcıyı. Internette bu konu ile ilgili hiç yoksa on binlerce konu/yazı/yorum vardır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeLLyCeM -- 11 Ocak 2021; 21:22:32 >

• baxabie kullanıcısına yanıt
    Hicbir sorun yok
    Anladım hocam çok açıklayıcı oldu benim için. Hiç bilmediğim araştırmadığım bir konu çok yabancıyım. Ama anladığım kadarıyla ne yaparsam yapayım sancılı bir süreç global sürüm kullanmak. Zaten baktım İzmirde 256 gb 5000 TL bandına geri çıkmış. Sanırım evofone 6500 TL yaptığı için. Bakalım ne yapacağım ne alacağım bende bilmiyorum 🤔
  • Arkadaşlar merhaba Mİ 10T alarak aranıza katıldım hayırlısıyla. Acaba kutudan jelatinle mi geliyor ekran? Youtube'da izlediğim kadarıyla koruma var diyorlar ama pek göremedim yani. Ekran jelatini var mı üzerinde? Yoksa ne almalıyım öneriniz neler?

• Selam,

Bende Mi 10T modelini bugun aldim. Suan baya acemi sekilde bakip duruyorum. Elimdeki iphone'dan android'e nasil bilgileri atabilirim diye arastiriyorum ama pek net bir sey cikmiyor cloud servisleri ve google servisleri haric.

Uygulamalar vs.. bakalim nasil olucak. Yillardir iphone'a yaslanip gitmenin bedeli.

• Kovalenko kullanıcısına yanıt

Kutudan ekran film kapli cikiyor. Ben bununla kullanacagim. İphone'larda da kalin koruma takmiyordum. Bulabilirsem bu tip ince film kaplatiyordum o bakimdan benim icin sevindirici. Kutudan seffaf kilifta cikiyor. Baska birsey alana kadar gayet yeterli.

• 2Berk kullanıcısına yanıt

Telefonla kaplı gelen ekran jelatini gayet ince ve güzel fakat koruyamamasını geçtim çok kolay çiziliyor bilginiz olsun. Ben kısa sürede değiştirdim hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: Freddy Krueger

Telefonla kaplı gelen ekran jelatini gayet ince ve güzel fakat koruyamamasını geçtim çok kolay çiziliyor bilginiz olsun. Ben kısa sürede değiştirdim hemen

Hocam ekran koruyucu ne önerirsiniz internetten mi aldınız? pek bulamadım yeni cihaz malum

• Selamlar,yurtdışı kayıtlı cihazlar için basitçe anlatım yapayım.

Şahsi düşüncem kesinlikle garantili alıp derde girmeye gerek yok.Şu devirde zaten garantiye giren pek parça yok.Ek olarak bildiğiniz üzere 10t ile 10t pro arasında tek fark kamerada.Benim gibi kamera ile işi olmayanlar direk 10t ye yönelsin.10t nin şuan ki resmi fiyatı 5400 civarı.Yurtdışı kayıtlı alırsanız 3800 lira.Cihazı alıyorsunuz bl kilidini açmak için başvuru yapıyorsunuz.1 hafta gibi bir sürede kilit açılıyor ve satın aldığınız kişi uzak bağlantı ile ımeı işlemini hallediyor ve bitti.Normal şekilde güvenle kullanabilirsiniz cihazı

• Kovalenko kullanıcısına yanıt

Ben ekran filmi, simetrik takılması, çiziği konusunda rahatsızım biraz. Çok dikkatli ve temiz kullandığım halde ekran filminde kılcal çizik gördüm mü (ortalama 4-5 ayda bir) hemen değiştiririm. N11 den 3 al 2 öde şeklinde şundan aldım, kamera deliği yok film de foto/video kalitesine de zararı yok, yan çerceveden çok simetrik takılırsa sıkıntısı ve boşluğu yok, üst ve alt taraftan ise yaklaşık 2şer mm payı var gayet yeterli.

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-mi-10t-kirilmaz-ekran-koruyucu-temperli-cam-P417481060

• quote:

Orijinalden alıntı: Freddy Krueger

Ben ekran filmi, simetrik takılması, çiziği konusunda rahatsızım biraz. Çok dikkatli ve temiz kullandığım halde ekran filminde kılcal çizik gördüm mü (ortalama 4-5 ayda bir) hemen değiştiririm. N11 den 3 al 2 öde şeklinde şundan aldım, kamera deliği yok film de foto/video kalitesine de zararı yok, yan çerceveden çok simetrik takılırsa sıkıntısı ve boşluğu yok, üst ve alt taraftan ise yaklaşık 2şer mm payı var gayet yeterli.

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-mi-10t-kirilmaz-ekran-koruyucu-temperli-cam-P417481060

Hocam verdiğiniz detaylardan takıntılı olduğunuz anlaşılıyor  

Link için çok teşekkür ederim

• 2Berk kullanıcısına yanıt
    Youtube da aktarim ile.ilgili destek videosu izle bende oyle aktardim cok zor olmadi
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.