Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2514. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.176
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25122513251425152516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncel kur üzerinden revize edilmiş, böyle devam edecek maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemon0606

Sitede ki herseyezam gelmiş
    Güncel kur geçerli artık.

• ozdemibr O kullanıcısına yanıt
    Önceki siparişleri kapsamıyor, içiniz rahat olsun.

• castroll C kullanıcısına yanıt
    Maalesef kur artışı revize edilmiş sitede. Çarşamba günü indirim kodu gelebilir.

• ___scream___ _ kullanıcısına yanıt
    Ağalar eğlenir bizimle.

• Sf1978 S kullanıcısına yanıt
    Evet, maalesef kur güncellendi. Bu hafta yeni kodlar gelebilir yalnız.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    İndirimli de alamadık zaten 3090 liraya geldi, 1250 lira da vergisi mi olacak şimdi bunun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Maalesef kur artışı revize edilmiş sitede. Çarşamba günü indirim kodu gelebilir.
    2800 liradan sonra 3700 veresim gelmiyor bu kadar zam olmaz kur güncellemesi %40 nerdeyse el insaf
  • Keşke dün alsaymıssın üstad zaten 4700+1000 küsür kargo türkiyeden alman daha mantıklı artık.inşallah bizim siparişler de iptal olmaz :)

• Yuh artık ya Viomi V3 takip ediyordum. Fiyatlar ne olmuş böyle arkadaş. Vergi konusunda kararsız kalmıştım. Önceki sipariş verenlerin vergilerinin ne kadar çıkacağını takip ediyordum. Bu hafta alacaktım. 2850 den 3613 e çıkmış fiyatı. Neyse artık başka bahara kaldı. Elektrik süpürgemi çalıştırıp evi süpürmeye başlayayım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander

İndirimli de alamadık zaten 3090 liraya geldi, 1250 lira da vergisi mi olacak şimdi bunun ?
    1100 - 300 arasında vergi çıkıyor, evet.

• axiom2005 A kullanıcısına yanıt
    Eğer pürüz çıkmazsa haftaya Almanya deposuna aldıracağız s5 max serisini. Oradan sipariş geçebilirsiniz.

• Eski siparişlerde sıkıntı yok, merak etmeyin.

Ayrıca s5 max da Almanya deposuna alınacak yakında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lider.25

Keşke dün alsaymıssın üstad zaten 4700+1000 küsür kargo türkiyeden alman daha mantıklı artık.inşallah bizim siparişler de iptal olmaz :)
    Ustad alacaktım fakat arkadaşım Almanya da , acaba dedik kargo yetişir mi o getirse diye admin arkadaş bugün soracaktı , yetişmez ise para iade olacakmı diye sorguluyacaktık. Kısmet dedğilmiş artık fiyatlar 3000 lere düşerse düşünürüz. nasılsa yeni model çıktıkca fiyatlar düşüyor. Deebot ve roborock yeni kameralı modellerini tanıttı. onlardan sonra bunların fiyatları düşer kanımca.
  • eminöğretmen E kullanıcısına yanıt
    Güncel kur biraz yüksek alınmış ama hafta içi indirim gelecek, o zaman değerlendirirsiniz.

• quote:

Güncel kur biraz yüksek alınmış ama hafta içi indirim gelecek, o zaman değerlendirirsiniz.
    almanya vergiler dahil fiyatı Dolar yada euro kur hesaplamasıyla 3200 e geliyor . Vergisiz çıplak fiyatını yeniden hesaplamaları lazım.
  • axiom2005 A kullanıcısına yanıt
    İndirimli fiyatlar hazırlanacak tekrar, kuru 6.7 olarak belirttim ama oradan 6.98 gözüküyor diye dönüş yapıldı. Şu anki fiyatlar kur oranı üzerinden değil, indirim bittiği için artırıldı. Yeni rakamlar Çarşamba gelecek.

• Evet hâlâ sipariş kargolanmamış. 8 Mayıs da aldık Gearbest beyyy Yani neyi bekliyorsunuz anlamadım. Ücreti alırken direk alıyorsunuz hani Bir ürünü kargoya vermek 20 gün sürmemeli.

• İptal talebinde bulundunuz mu hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 25 Mayıs 2020; 16:6:56 >
  • quote:

İptal talebinde bulundunuz mu hiç?
    Hayır bulunmadık. En son Facebook dan konuştuk 3 gün içinde kargolanacak dediler.

• 
Sayfa: önceki 25122513251425152516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.