Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2512. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.088
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25102511251225132514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bundan böyle birine beddua mi edeceksin
    "Gearbestten alışveriş yapasin" demen yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ramazan Bayramınızı Mübarek Olsun, Herkese İyi Bayramlar Dilerim.
  • İndirim kodları ve flaş indirimler; süre ve stoklarla sınırlıdır, alacaklarınızı lütfen ertelemeyiniz.

- İndirim kodları yalnızca linkteki ürünler için geçerlidir. Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz.

- roborock S5 Max YENİ DEPO ve Express Kargo ile daha hızlı ve daha az maliyetle ulaşacak artık. Şu an sadece beyaz modeli satışta ama siyah ve s6 gibi üst sürümler de gönderime açılacak.

- Viomi V2 Pro ve Viomi V3 için Almanya deposunu aktif ettirmiş bulunmaktayız. Sipariş vermek isteyenler hem "daha az vergi ödeyecek" hem de kargo maliyeti çok daha az olacak.

- Bu arada sizden ricam; destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar forum üzerindeki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın almanız ya da alacağınız ürünü konuda/mesajda paylaşıp, oradan tıklayarak, sepete ekleyerek alışveriş yapmanız yönünde. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

roborock S5 Max - Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Beyaz

TAHMİNİ TEDARİK TARİHİ 29 - 31 MAYIS

İndirim kodu: I4AC032AC61EB000

İndirimli fiyat: 2657.51 TL + Kargo Ücreti: 202.21 TL = 2859.72 TL

Satın Almak İçin Tıklayınız

Xiaomi VIOMI V3 LDS Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge

TAHMİNİ TEDARİK TARİHİ 29 - 31 MAYIS - ÖN SİPARİŞ

INDİRİM SEPETE EKLENDİĞİNDE AKTİF OLACAKTIR!

İndirimli fiyat: 2715.29 TL + Kargo Ücreti: 144.44 TL = 2859.73 TL

Xiaomi VIOMI V2 Pro LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

TAHMİNİ TEDARİK TARİHİ 29 - 31 MAYIS

İndirim kodu: E47ED65EABA27000

İndirimli fiyat: 2091.34 TL + Kargo Ücreti: 144.44 TL = 2235.78 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 24 Mayıs 2020; 14:50:38 >

• tayfunlp T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun. Almanya üzerinden gelen ürünler yerel firma ile taşınıyor ve gümrük işlemlerini PTT yürütüyor, merak etmeyin.

İyi Bayramlar

• quote:

Orijinalden alıntı: quA06

Herkese iyi geceler. 24 nisanda s5 max siparişi verdim. Beyaz renk aldım ortalama 3040 tl civarı ödedim. Gümrükte yüksek fiyat sıkıntısı yaşayanlardan biri de bendim ona da 1272 tl ödedim. Benimle aynı gün alıp önce teslim edilen arkadaş 1066 ödemişti. 25 nisanda kargo numarası verildi. 12 mayısta ancak kargo yola çıktı. Sokağa çıkma yasağı vs derken ürün elime 20 mayısta geldi ve 21 mayısta çalıştırabildim. Arkadaşlar 3 günlük kullanımım sonucunu söylüyorum : mükemmel. Abartmıyorum gerçekten mükemmel. Halıları kaldırıp paspasta attırdım sabah akşam süpürge de yaptırdım evde toz vs kalmadı. Evi her temizlikte (günlük bile olsa) 2-3 saat temizliyorduk. Yorulması, uğraşması vs sorun oluyordu. Küçükte bir bebeğimiz var mecburen yapıyorduk yoksa yerde bir şey kaldı mı direk ağzına atıyordu. Cihazı da onun için aldım zaten. Ürünün geç gelmesi benide yıpratmıştı. Eşime anneler günü hediyesi olur diye de düşündüm ve 20sinde geldi. 10 günlük gecikme ile verebildim ancak. Ama gerçekten değdi diyorum. Eşimin ilk söylediği neden daha önce almadık oldu. Buradan alacak arkadaşlara 3 günlük kullanımımı aktarıyorum sadece. Kalkıpta ürünü alıp bekleyemem diye iptal etmeyin. Ülkede aynı ürünü 7000 tl ye satıyorlar. Derseniz ecovacs vs başka bir şey alırım ona bir şey diyemem tabi ki fiyat olarak. Ama 1 ay beklemeyip gidipte sakın 3000 tlye yakın fazla vermeyin onlarda da garanti yok zaten adam akıllı. Bekleyen arkadaşlar bekleyin gerçekten ürünü çalıştırınca değeceğini anlayacaksınız. Gümrüğe verdiğimi de ürün fiyatını da unuttum gitti :) ayrıca gearbest.com arkadaşa da onlarca mesaj attım kahrımı çok çekti. 12si yola çıkmazsa iptal edersiniz dedi o gün çıktı yola. Mesajlarına da, yardımlarına da çok teşekkürler. Umarım herkese kazasız belasız gelir. Uzun yazdım kusura bakmayın. Hem geatbeste yazmak hem de tavsiye etmek amacıyla yazdım. Umarım hepimiz paralarımızın karşılığını uzun süre kullanarak alabiliriz. Teşekkürler tekrardan yardımcı olan tüm arkadaşlarıma. Hayırlı bayramlar dilerim.
    Merhabalar,

Kazasız belasız kullanırsınız inşallah. Ayrıntılı açıklamanız için de ayrı teşekkür ederim

İyi Bayramlar

• castroll C kullanıcısına yanıt
    Bu hafta gümrükten v3 cihazını çekecek arkadaşlar var. Varsayım ile fikir yürütmek istemem ama v3 için de aynı yüzdelik dilim üzerinden hesaplama yapılacak bence. Yine de beklemekte yarar var dediğiniz gibi.

İyi Bayramlar

• Alırken 15-20 gün sürebilir demişlerdi, o yüzden benim açımdan sıkıntı yok. Aslında gecikme olsa bile net tarih verseler süreci daha iyi yönetebilirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metropol33 kullanıcısına yanıt
    Gümrük sürecini de paylaşırsanız sevinirim.

İyi Bayramlar

• nohackmove kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi TR'ye ulaşması çok zaman almaz.

İyi Bayramlar

• İyi bayramlar
    S5 max indirim kodu geçersiz olmuş,acaba yeni bir kod var mıdır?Teşekkürler.
  • fieldman F kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

İndirimli stok bitmiş veya kupon süresi dolmuş olabilir. Hafta içi tekrar güncelleme alacaktır.

İyi Bayramlar

• Viomi V2 almayı düşünüyorum, vergi işlemleri nasıl oluyor almanyadan gönderi sanırım görünen, DHL ile.

%kaç vergi alınıyor fiyat ile vergi oranı artıyor mu acaba?
  • Herkese iyi bayramlar.

@GearBest.com

"Almanya üzerinden gelen ürünler yerel firma ile taşınıyor ve gümrük işlemlerini PTT yürütüyor, merak etmeyin. "
    demişsiniz ama benim kargo bilgimde DHL e kargo hakkında elektronik bilgi verildi yazıyor.

Saygılarımla.

| Gearbest Türkiye |

• wade96 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

V2 pro Almanya deposundan tedarik edildiği için yüzde 18 gümrük harcı + 8 TL sunum ücreti çıkıyor sadece. 340-400 arasında vergi ödersiniz.

İyi Bayramlar

• komert K kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Sistemde Dhl gözüküyor ama taşıma yerel bir firma tarafından gerçekleştiriliyor. Türkiye'de ise PTT devralıyor işlemi. Sayfaları geriye giderek okursanız kargo örnekleri mevcut.

İyi Bayramlar

• Merhaba, S5Max indirim kodu aktif değil.Yeni kod paylaşır mısınız?
  • teknikgorus kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

İndirimli stok bitmiş veya kupon süresi dolmuş olabilir. Hafta içi tekrar güncelleme alacaktır.

İyi Bayramlar

• S5 Max için de Almanya depo seçeneği çıkar mı?

Yazılanlardan anladığım kadarıyla, Çin'den gelenlere %40, Almanya'dan gelenlere %18-20 gümrük vergisi çıkıyor. Doğru mudur?
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Selamlar

Kargoda bir hareket daha oldu

"Processed at LEIPZIG - GERMANY
    May, 24 2020 18:54 Local time"

Almanya ya ulaşmış. Avrupa karşılama noktası diye tahmin ediyorum.

| Gearbest Türkiye |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 24 Mayıs 2020; 20:58:29 >
  • nohackmove kullanıcısına yanıt
    Bendeki kargo durumu da bu şekilde. Ürün Avrupa' ya uğradıktan sonra Türkiye'ye giriş yaptığından, Avrupa çıkışlı ürün muamelesi görür mü acaba? :D Görür de %20 vergi alırlar mı dersiniz. Devlet tarafından ne kadar az soyulsak kardır düşüncesi bende bu umutları peyda ediyor :D 1200 küsür TL vergi nedir abi, el insaf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogren_ogret -- 24 Mayıs 2020; 21:52:55 >
  • 
Sayfa: önceki 25102511251225132514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.