Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2506. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25042505250625072508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam vergi ve kargo dahil 520 dolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Mayıs'ta sipariş verdiğim, 12 Mayıs'ta gönderilen s5 Max'ım 9 gün sonra yani bugün gümrükten çıktı. 13 14 yıldır yurtdışından alışveriş yapıyorum. İlk defa böyle bir süreç geçirdim.

Sanırım gearbest tutarı usd üzerinden yazmış dolayısıyla 1.224,09-TL vergi ödedim.

@GearBest.com Gearbest bu hataları sebebiyle aradaki farkı iade ediyor mu?
  • kenturk1750 kullanıcısına yanıt
    Depozito olarak belirtilen miktarın hepsi iade ediliyor mu acaba?

• Abaci59 A kullanıcısına yanıt
    Valla hocam benim ürün kargoya verilmeden ben iptal i gerçekleştirdim. Hala banka kartıma yansımadı. 7-14 gün arasında yansıyormuş hesaba. Bekliyoruz şuan

• ufukson U kullanıcısına yanıt
    Ben de ortadaki yanlışı savunmuyorum. Lakin benim mesajıma istinaden cevap verdiniz; yani hızlı kısmına takılıp kızdığınız belli. Sadece Almanya'dan Türkiye'ye kısa sürede ulaşım yapıldığına vurgu yapmıştım, tüm süreci kasdetmedim burada. Sizi de gayet iyi anlıyorum; kusura bakmayın ama sabahlara kadar uğraşıp üzerine azar işitmek de takdir edersiniz ki biraz can sıkıcı. Kimseyi kırmamak için elimden geleni yapıyorum, bazen üst üste gelince geriliyor insan.

Neyse hayırlı olsun tekrardan, güle güle kullanın.

• Engin. kullanıcısına yanıt
    124 TL fazla çıkmış, son parti hep bu şekilde maalesef. Benim müdahil olabileceğim bir konu değil yalnız. Ticket veya canlı destek üzerinden sorunu görüşebilirsiniz.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim. Biraz geç yansıyor hesaba.

• kenturk1750 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, iade de yansır yakında merak etmeyin.

• V3 ve s5 max arasında kalmaktan sıkıldım artık😞 bir türlü karar veremiyorum, yardım lütfeeen...

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhaba,

Hangi ürünü alacaktınız?
    Merhabalar,
    https://www.gearbest.com/goods/pp_3008809583021817.html?lang=en&wid=2000001&utm_source=email_sys&utm_medium=email&utm_campaign=GB_GB_orderCreate_200522

Bu ürünü almaya çalışıyorum, önce hiç ödeme seçeneği yoktu ödeme sayfasında müşteri hizmetleri ile görüşün diyordu - görüştüm bana paypaldan kredi kartım ile ödeyebilmem için mail atacaklarını ilettiler TL olarak fakat mail gelmedi başka bir bilgisayarda deneyeyim dedim bugün, ödeme sayfasında ödeme seçenekleri çıktı fakat bu seferde TL ödeyemiyorum :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Abaci59

V3 ve s5 max arasında kalmaktan sıkıldım artık😞 bir türlü karar veremiyorum, yardım lütfeeen...
    aynı kararsızlıktayım yurt dışındayım buraya v3 gümrük vergisiz geldiği için maliyetten onu tercih ettim başka bir karar verirsen yazabilir misin :) v3 le ilgili yeterince yorum yok nette çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halimyokk -- 22 Mayıs 2020; 17:30:39 >
    Video vb. incelemeler üzerinden karşılaştırdınız mı?

• halimyokk kullanıcısına yanıt
    Anladım, yurt dışında mı yaşıyorsunuz?

evet
    Benim kargo da bugun islem gordu diger arkadaslarinki gibi. Simdi bu ptt kendi eve kadar getirecek mi , vergi nasil odenecek? Basaksehir uzak ben umraniyedeyim bilgisi olan varsa sureci yazabilir mi? Tsk

• halimyokk kullanıcısına yanıt
    Yurt dışına TL ile ödeme yapılamıyormuş maalesef, bu yüzden sormuştum. Euro veya dolar ile sipariş verebilirsiniz. Bu arada forum üzerindeki linkleri kullanarak sepete eklerseniz sevinirim.

https://www.gearbest.com/vacuum-cleaners/pp_3008809583021817.html?wid=2000001&lkid=11004390

• abuzerkurt A kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, güle güle kullanın.

Bu arada kendiniz gidip alın bence. Bazı arkadaşlar elden teslim almış çünkü.

Herkese selamlar. S5 max siyah renk ürünüm 2 gün önce DHL tarafından teslim edildi. Süreç konusunda her zaman her sorumu cevaplayan, kahrımı çeken Gearbest.com kullanıcısına sonsuz teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Evet inceledim biraz. V3 teki Çekiş gücünün yüksekliği ve iyon teknolojisi beni cezbederken, s5 max ın Halılar üzerindeki artırımlı çekiş gücünü sevdim ve daha oturmuş bir model oldugunu gördüm. Ayrıca s5 max daha yorum almış Daha önce çıkmış Olması dolayısıyla.. ve inanılmaz bir s5 max çılgınlığı var🤷🏻‍♀️ Ayrıca şunu da düşünüyorum:diyelim ki s5 max ya da V3 aldık, geldiğinde arızalı çıktı ya da 1 ay sonra arızalandı. Muhatap olarak kimi alacagız, garanti süreci nasıl işliyor acaba??

• zkssharky Z kullanıcısına yanıt
    Tekrar hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Rica ederim bu arada, selamlar.
  • 
Sayfa: önceki 25042505250625072508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.