Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (600. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu ürünü tavsiye edebilirim : https://m.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_608470.html

İşinizi görecektir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://m.gearbest.com/headphone-accessories/pp_663674.html

Bu ürün için indirim/kod falan gelirmi ? Bir de piston fresh için kodlar tekrar gelecek mi kaçırdım da almayı unuttum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaan173 K kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

İndirimler hakkında net bir şey söyleyemiyorum maalesef. Olursa mutlaka paylaşım yapacağım, lütfen takipte kalın.

• Te

• firan34 F kullanıcısına yanıt
    http://s.aliexpress.com/RjuM3uI3

Benzeri ürünler de bolca var hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• *SİZ İSTEDİNİZ, BİZDE YAPTIK - 04.10.2017 / GÜNCEL

En çok istenilen ürünlerde yalnızca Türk müşterilerimiz için, sınırlı sayıda indirim kodu oluşturuldu! Lütfen acele edin Sizlerden ricam bize destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar aşağıdaki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın alırsanız sevinirim. Bu benim için çok önemli, emeğimin karşılığını bu şekilde alıyorum. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

(Arttırılabilir Kademeli) Xiaomi Taşınabilir USB LED Işığı "yalnızca Türk müşterilere özel 200 stoklar sınırlı" [ XMPUTR ] indirim koduyla 0.99$'a satın alabilirsiniz.

[Tarayıcıdan Satın Almak İçin Tıklayınız] / [Mobilden Satın Almak İçin Tıklayınız]

JJRC H36 Mini Drone "yalnızca Türk müşterilere özel 200 stoklar sınırlı" [ RCH36TR ] indirim koduyla 9.99$'a satın alınabilir.

[Tarayıcıdan Satın Almak İçin Tıklayınız] / [Mobilden Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi yeelight Sensörlü Gece Lambası "yalnızca Türk müşterilere özel stoklarla sınırlı" [ XMNLTR ] indirim koduyla 8.99$'a satın alınabilir.

Xiaomi Yeelight AC220V RGBW E27 Akıllı Ampul "yalnızca Türk müşterilere özel 200 stokla sınırlı" [ XYEETR ] indirim koduyla 13.59$'a satın alınabilir.

JJRC H39WH CYGNUS Drone - RTF [ RCH39TR ] indirim koduyla 40.99$'a satın alınabilir.

Ahtapot Tripodu "yalnızca Türk müşterilere özel 200 stokla sınırlı" [ MOSTR ] indirim koduyla 0.99$'a satın alınabilir.

Motospeed V30 Oyuncu Faresini "yalnızca Türk müşterilere özel 100 stokla sınırlı" [ MV30TR ] indirim koduyla 12.59$'a satın alınabilir.

Xiaomi ROIDMI B1 Anti-blue-rays Koruyucu Gözlük [ ROIDMITR ] indirim koduyla 35.99$'a satın alınabilir.

Jumper EZbook 3L Pro Notebook "yalnızca Türk müşterilere özel 5 stokla sınırlı" [ JE3PTR ] indirim koduyla 245.99$'a satın alınabilir.

*Özellikler:

- Microsoft Windows 10 Home OS
    - Intel Celeron N3450 Quad Core 1.1GHz, up to 2.2GHz
    - 6GB DDR3L RAM(arttırılabilir) + 64GB SSD
    - 1920 x 1080 (FHD) 14 inç Ekran
    - Grafik Türü: Tümleşik Grafik / Grafik Yonga Seti: Intel Graphics 500 2GB
    - 9600mAh Li-ion polimer batarya
    - Dual Band 2.4GHz / 5.0GHz WiFi
    - 256GB SD Kart Desteği

Meizu EP-51 Bluetooth Kulaklık "yalnızca Türk müşterilere özel 50 stokla sınırlı" [ MZSETR ] indirim koduyla 25.99$'a satın alınabilir.

Junsun H030 1296P Araç Kamerası "yalnızca Türk müşterilere özel 20 stokla sınırlı" [ H030TR ] indirim koduyla 75.99$'a satın alınabilir.

Alfawise H96 Pro+ TV Box [3GB RAM + 32GB ROM] "yalnızca Türk müşterilere özel 50 stokla sınırlı" [ H96TR ] indirim koduyla 64.99$'a satın alınabilir.

Beelink GT1 Ultimate 3GB DDR4 + 32GB EMMC TV Box "yalnızca Türk müşterilere özel 50 stokla sınırlı" [ BGT1TR ] indirim koduyla 69.99$'a satın alınabilir.

NO.1 S9 Akıllı Saat [ NOS9TR ] indirim koduyla 29.99$'a satın alınabilir.

TIANQU XS809W Kameralı Drone "yalnızca Türk müşterilerimize özel ve 24 stokla sınırlı" [ XS809WTR ] indirim koduyla 38.99$'a satın alabilirsiniz.

Xiaomi 0.5mm Gold İmza Kalemini "yalnızca Türk müşterilerimize özel ve 46 stokla sınırlı" [ GBgoldTR ] indirim koduyla 2.99$'a satın alabilirsiniz.

JJRC H37 ELFIE Selfie Drone "yalnızca Türk müşterilerimize özel ve 41 stokla sınırlı" [ RCH37TR ] indirim koduyla 21.99$'a satın alabilirsiniz.

H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasını "sadece Türk müşterilere özel 26 stokla sınırlı" [ Burakkosar5 ] indirim koduyla 31.99$'a satın alabilirsiniz.

V3 4K WiFi Aksiyon Kamerasını "sadece Türk müşterilere özel 17 stokla sınırlı" [ electrotv01 ] indirim koduyla 29.99$'a satın alabilirsiniz.

Xiaomi Mi LYEJ02LM Bluetooth Kulaklığı "yalnızca Türk müşterilere özel 69 stokla sınırlı" [ LYEJTR ] indirim koduyla 7.99$'a satın alınabilir.

Quelima SQ11 1080P HD Mini Kamerayı [ SQ11TR ] indirim koduyla 8.99$'a satın alabilirsiniz.

Mini WiFi 720P IP Kamera [ IPCamTR ] indirim koduyla 14.99$'a satın alınabilir.

Xiaomi İmza Kalemi İçin 3 Adet Yedek "yalnızca Türk müşterilere özel 300 stokla sınırlı" [ XIP3TR ] indirim koduyla 0.99$'a satın alınabilir.

YEPO 737S Laptop "yalnızca Türk müşterilere özel 10 stokla sınırlı" [ YEPOTR ] indirim koduyla 183.99$'a satın alabilirsiniz.

• XİAOmi usb led in verdiğiniz kod çalışmıyor

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Kod aktiftir ve sadece linkteki ürün için geçerlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

Kod aktiftir ve sadece linkteki ürün için geçerlidir.

Sadece mavi olanlarda geçerliymiş sanırım .. teşekkürler ilk defa gearbestden alış veriş yapıcam bugün
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, güzel günlerde kullanın.. yine bekleriz
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    ne zamandır Led Akıllı Ampül'ü almak istiyordum. İndirim kodu için teşekkürler, sipariş geçtim 1 tane
  • snoppy kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, güzel günlerde kullanın.

Sağlıklı ve mutlu akşamlar dilerim.
  • 3. Hybrid pro kulaklığım bugün geldi. Son günlerdeki sahte ürün şikayetlerini dikkate alarak paket açılımını videoya çektim.
    Maalesef sahte çıktı. Barkod yok ve daha önce belirtilen bulgular mevcut.
    Şimdi buradan yetkililere sesleniyorum. :)
    Koskoca Gearbest şirketinin mal kabulü yapan MAL elemanları gelen malın Mi'denmi başka yerdenmi geldiğini anlamıyormu?
    Bu elemanların tesbit edilip derhal işlerine son verilmesi lazım. Bizleride burada uğraştırmasınlar ayıptır yahu.

Soldaki Fake. Sağdaki daha önce gelen orjinal.

• ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Lütfen ticket sistemiyle iletişime geçip fotoğraf ve videoları gönderin.

Ben gerekli birimlere ekran görüntüsü, fotoğraf ve çevirileri ilettim, tatil dönüşü gereken yapılacaktır, merak etmeyin.

• Aşağıdaki Ürünler Gün İçerisinde Paylaşılan Flaş İndirimli ve İndirim Kuponlu Ürünlerdir

1-) EKEN H9R 4K Ultra HD Aksiyon Kamerası / 45.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

2-) Tevise 8378 Mekanik Erkek Kol Saati / 18.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

3-) Elephone ELE MGCOOL Band 2 / 13.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

4-) Hawkeye Firefly 6S 4K Aksiyon Kamerası / 56.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

5-) Xiaomi WiFi Router 3G / 38.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

6-) Xiaomi Huami AMAZFIT Bip Akıllı Saat / 57.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• Bu. LED ve altın kalemi refli link ile aldım çorbada yüzümüz bulunsun. Ancak sende bana kıyak geç ve iyi bir bayan saati denk gelirse i indirime beni haberdar et eşime alicagim

• Adieu kullanıcısına yanıt
    Sağol kardş

• AT17092900064 sipariş numarasının durumunu öğrenebilir miyim?
    sahteyle gerçek arasında ciddi bir ses kalitesi varmı peki meraktan sordum? tek sizin elinizde var ikisi:) sahteyi nezaman almıştınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 5 Ekim 2017; 1:44:58 >
    Ürün orjinalliğini nasıl sorgulayabiliriz kardeş, sorgulama yapılabilecek bir yer var mı? Link vs.

• 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.