Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (598. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.193
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar,,

Sepetteki ürünü silip, konudaki mobil linkten sepete ekleyip, mobil sitemizden dener misiniz?

• Xiaomi WiFi Router 3G [ XMR3GCN ] indirim koduyla 38.99$'a satın alınabilir.

[Tarayıcıdan Satın Almak İçin Tıklayınız] / [Mobilden Satın Almak İçin Tıklayınız]

-> İndirim kodu "stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!

• Kulaklık epey uygun. Her gün konuyu kontrol eder hâle geldim iyice. Fırsatlar için sağ olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    ürün tam aradığım üründü,
    bir yeni modelini (usb charge/pilsiz) alix'ten aldım bir daha ki sefer belirttiğiniz şekilde yapacağım. teşekkürler.
  • Merhabalar

Bugün Xiaomi fresh edition ve xiaomi led ışık aldım fakat renk değiştirme seçeneği olduğunu bilmiyordum sipariş verdikten sonra fark ettim. Şimdi istediğim renk ile değiştirme şansım var mı acaba?

• Merhaba Kulaklık ve Usb ışık indirimi bittimi ?
  • Aramex’de 2 gündür şu sorunu yaşıyorum. Sanırım Dubai havalimanında kalıyor. Geçmeme gibi bir durum olur mu?

“In transit

Situation Update Bags not arrived in DXB, Checking with Origin. Please expect delays.”

• İlk sayfada bulunan xiaomi kulaklık ve led lambanın ikisini indirimli şekilde nasıl alacağız ? Aynı ürünü birden fazla alınca indirim neden yok ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArmaganT -- 4 Ekim 2017; 15:58:46 >
  • bozkurt8111 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
  • Merhabalar,

Maalesef. İptal ederseniz, tekrardan indirimli alamazsınız, indirim kodları tek ürün için geçerlidir ve tek kullanımlıktır.
  • ArmaganT A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

İndirim kodları tek ürün için geçerlidir ve tek kullanımlıktır. Ayrı ayrı sipariş vermeniz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArmaganT

İlk sayfada bulunan xiaomi kulaklık ve led lambanın ikisini indirimli şekilde nasıl alacağız ? Aynı ürünü birden fazla alınca indirim neden yok ?

BEn led lambadan aldım 1 adet alabiliyoruz sadece ancak kulaklık için indirim çıkmıyor.
  • Adieu kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Bir sorun olacağını sanmıyorum, dilerseniz Aramex Türkiye şubesiyle iletişime geçebilirsiniz.
  • ONUR.U kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Galiba kulaklık bitmiş ama ışık devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

Galiba kulaklık bitmiş ama ışık devam ediyor.

Neden 200 adet ama? :( ek olarak 200'daha açarmısınız?
  • ONUR.U kullanıcısına yanıt
    İndirim kodu arttırma ya da azaltma gibi bir yetkim yok maalesef.
  • Hocam,Merhaba daha önce fnf ifive mini4s'i 106.99 dolardan satışa sunulduğunda sizin vermiş olduğunuz ifiveGB koduyla 99.99 dolara alabiliyorduk.Şu an 109.99 dolardan satışta acaba yine şu an 99.99dan alabileceğimiz bir kod elinizde mevcutmu acaba?

Şuraya da link koyayım gerçi size lazımda olmazda neyse
    >>>>>>https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_602714.html?wid=11
  • muratilmaz kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Sistemden baktım ancak maalesef bir indirim kodu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

Sistemden baktım ancak maalesef bir indirim kodu yok

O zaman mecbur 106.99 olmasını bekleyeceğiz,belki o zaman eski kod aktif olabilir veya yeni kod bulunabilir.
  • USB led için link ve indirim kodu alabilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.