Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2575. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
22 Misafir - 22 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25732574257525762577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    v3 den neden bu kadar az vergi alınmış dostum ?
  • oguz_ua O kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen Almanya yada Avrupa deposundan geliyor, Çin ve Avrupa ticari kanunları farklı vergiler çıkarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Arkadaşlar Merhaba,

Listede veri artmaya devam ediyor,

Alan kişilerden ricam, herkes doldurur ise daha çok veri olacak ve bundan sonra alacaklara ve kargo bekleyenlere, vergi ve kargo süresi hakkında bilgi kaynağı olacak.

5 mayısta sipariş verdiğim s5 max

12 mayısta yola çıktı

20 mayıs itibariyle bana ulaştı.

Ara Toplam 2708.00 TL
    Gönderim Maliyeti 338.96 TL
    Nakliye garantisi ücreti 78.29 TL
    Genel Toplam 3125.25 TL
    DHL (VERGİ) 1297,56 TL

TOPLAM : 4422,81 TL ye mal oldu.

Mağaza SYHL_STORE

• devridaim D kullanıcısına yanıt
    Siparişi iptal olan ve konuyu daha sonradan keşfeden sizin gibi kişiler soluğu burada alıyor. Sorundan elbette bahsedebilirsiniz ama benim yaptıklarımdan ve konudaki içeriklerinden bi' haber olduğunuz kesin. Sayfayı geriye gidererek okuyun önce, daha sonra istatistiğe geçersiniz. Firmayı da dilediğiniz gibi eleştirin ama "bana sataşarak değil". Üslubunuza dikkat edin. Kim yönlendirdiyse gidip orada çözün sorununuzu.

İyi forumlar.

• İndirim kodları ve flaş indirimler; süre ve stoklarla sınırlıdır, alacaklarınızı lütfen ertelemeyiniz.

- İndirim kodları yalnızca linkteki ürünler için geçerlidir. Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz.

- roborock S5 Max YENİ DEPO ve Express Kargo seçeneği ile daha hızlı ve daha az maliyetle Almanya deposundan satışa sunulacak yakında.

- Viomi V2 Pro ve Viomi V3 için Almanya deposunu aktif ettirmiş bulunmaktayız. Sipariş vermek isteyenler hem "daha az vergi ödeyecek" hem de kargo maliyeti daha az olacak.

- Bu arada sizden ricam; destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar forum üzerindeki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın almanız ya da alacağınız ürünü konuda/mesajda paylaşıp, oradan tıklayarak, sepete ekleyerek alışveriş yapmanız yönünde. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Xiaomi VIOMI V3 LDS Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: E49E0C32365EB000

İndirimli fiyat: 469.99 $

Satın Almak İçin Tıklayınız

Xiaomi VIOMI V2 Pro LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

Flaş İndirim

İndirimli fiyat: 359.99 $

ABIR X5 Wifi APP Haritalama/Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Siyah

Flaş İndirim

İndirimli fiyat: 200 $

ABIR X6 Wifi APP Kameralı Haritalama/Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Siyah

Flaş İndirim

İndirimli fiyat: 235 $

ABIR X8 Lazer 3200mAh Haritalama/Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Siyah

Flaş İndirim

İndirimli fiyat: 355 $

• nohackmove kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Öyle bir çizelge bulunmuyor maalesef. Gümrükle ilgili dönüş yapan forum üyelerinin verdiği bilgi doğrultusunda paylaşım yapılıyor.

• Commander kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı adından ulaşılabileceğini vurgulamak istedim sadece. Neyse, emeğinize sağlık.

• 200 dolarlık abir x5 niye 1490 tl çıkıyor bende. Dolar kurumu farklı yoksa kod mu girmek lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxplanck M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Sitedeki dolar kuru güncel kurdan biraz yüksek. Fiyat etiketinin hemen üst kısmında bulunan para birimlerinden doları seçerek devam edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

Sitedeki dolar kuru güncel kurdan biraz yüksek. Fiyat etiketinin hemen üst kısmında bulunan para birimlerinden doları seçerek devam edebilirsiniz.
    Hocam flaş indirim yazdıkların son fiyatları değil mi? Kod yok yani onlar için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxplanck M kullanıcısına yanıt
    Evet, şu an yok. Bazen kod bazen de flaş indirim ile kampanyaya alınıyor.

• Merhabalar,

Konu başlığını bir süredir takip ediyorum. Gearbest nickli arkadaşa yüklenenler, siparişi iptal edilenler, gümrükte takılanlar, yüksek gümrük ücretleri ve fiyatlar derken benim de başım döndü. S5 max almayı kafaya baya koymuştum, hatta elinde olanlardan, ya da al-satçılardan alayım demiştim. Bekleme süreleri de oldukça uzunmuş. 5 mayısta verilen sipariş, 12 mayısta kargoya veriliyor mesajları da okudum.

Ben pek belirsizlikleri ve disiplinsizliği sevmem, işimi mesleğim gereği sağlam yaparım (mimarım) ve düzgün, rayında gidecek işlere girerim. Gearbestte de bu disiplini göremiyorum. İstanbul'daki Xiaomi mağazası da fahiş fiyatlarla pazarlamadan vazgeçmediği sürece, ben bu markadan süpürge almaktan vazgeçtim. Muadili 1 tık daha zayıf ama arkasında destek ve uluslararası fiyat garantisi olan bir markayla devam etmeye karar verdim. Üstelik fiyat, gümrük ve kargo ücretlerini göz önüne aldığımızda, çok daha ucuza satılan bir süpürge. Özellikler de hemen hemen aynı.

Gearbest nickli arkadaş da, sorumluluk üstlenerek, buradan bayağı çabalıyor. Her türlü soru ve sorunları, sorumluluk addedip uğraşıyor, kendisini bizzat tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Ancak web sitesinde yer alan mağazaların umursamaz tavırları, kendisini de zor duruma düşürüyor. Buradan gelen eleştirilere karşı da sabrını takdir ediyorum. Ben sabır taşı olsam çatlardım.

Hepinize iyi alışverişler dilerim. İçimde tutamadım, haftalardır takip ettiğim konu başlığını burada kapatıyorum. Hepinize iyi günler dilerim.

• volkman kullanıcısına yanıt
    Ustad siz hangi cihaza karar kildiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz_ua

Ustad siz hangi cihaza karar kildiniz ?
    Burası Gearbest adlı arkadaşın konusu. Burada başka bir markadan bahsetmem doğru olmaz. Üstelik Gearbest te satılmayan bir marka. Anladığım kadarıyla da arkadaş, bu satışlardan komisyon alıyor.

Yanlış anlamayın ama bana doğru gelmiyor. Biraz daha araştırın lütfen
  • volkman kullanıcısına yanıt
    yanlış anlayacak bir durum yok üstad size uygun gelmeyebilir. bence gayet makul komisyon alması, sonuçta arkadaş burada emek veriyor. bizi bilgiendiriyor. elinden geleni yaptığına inanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz_ua

yanlış anlayacak bir durum yok üstad size uygun gelmeyebilir. bence gayet makul komisyon alması, sonuçta arkadaş burada emek veriyor. bizi bilgiendiriyor. elinden geleni yaptığına inanıyorum.
    O anlamda demedim zaten. Komisyon almasına ben de birşey demiyorum, sonuçta dil biliyor, uğraşıyor, çırpınıyor, yeri geliyor hakarete maruz kalıyor.

Yani başka marka önermek anlamında dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkman

Merhabalar,

Konu başlığını bir süredir takip ediyorum. Gearbest nickli arkadaşa yüklenenler, siparişi iptal edilenler, gümrükte takılanlar, yüksek gümrük ücretleri ve fiyatlar derken benim de başım döndü. S5 max almayı kafaya baya koymuştum, hatta elinde olanlardan, ya da al-satçılardan alayım demiştim. Bekleme süreleri de oldukça uzunmuş. 5 mayısta verilen sipariş, 12 mayısta kargoya veriliyor mesajları da okudum.

Ben pek belirsizlikleri ve disiplinsizliği sevmem, işimi mesleğim gereği sağlam yaparım (mimarım) ve düzgün, rayında gidecek işlere girerim. Gearbestte de bu disiplini göremiyorum. İstanbul'daki Xiaomi mağazası da fahiş fiyatlarla pazarlamadan vazgeçmediği sürece, ben bu markadan süpürge almaktan vazgeçtim. Muadili 1 tık daha zayıf ama arkasında destek ve uluslararası fiyat garantisi olan bir markayla devam etmeye karar verdim. Üstelik fiyat, gümrük ve kargo ücretlerini göz önüne aldığımızda, çok daha ucuza satılan bir süpürge. Özellikler de hemen hemen aynı.

Gearbest nickli arkadaş da, sorumluluk üstlenerek, buradan bayağı çabalıyor. Her türlü soru ve sorunları, sorumluluk addedip uğraşıyor, kendisini bizzat tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Ancak web sitesinde yer alan mağazaların umursamaz tavırları, kendisini de zor duruma düşürüyor. Buradan gelen eleştirilere karşı da sabrını takdir ediyorum. Ben sabır taşı olsam çatlardım.

Hepinize iyi alışverişler dilerim. İçimde tutamadım, haftalardır takip ettiğim konu başlığını burada kapatıyorum. Hepinize iyi günler dilerim.
    Merhabalar,

Düşünceniz için teşekkür ederim.

Siteye gelirsek; aslında kurumsal çalışan bir firmaydı, butik mağazalar daha sonradan dahil oldu. Buradaki gg, n11 tarzı sieteler gibi devam edileceği söyleniyor. Nisan ayından bu yana da iptal edilme olmamıştı ama son partide patlak verdi maalesef. Düşük dolar kuru da bir nevi tuzu biberi oldu. Gecikme ise aşırı sipariş, sıra ve tedarik sorunundan kaynaklandı çoğunlukla. Kararınıza da saygı duyarım, dilediğiniz yeri tercih edebilirsiniz elbette.

Selamlar

• İndirim kodları ve flaş indirimler; süre ve stoklarla sınırlıdır, alacaklarınızı lütfen ertelemeyiniz.

- İndirim kodları yalnızca linkteki ürünler için geçerlidir. Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz.

- roborock S5 Max YENİ DEPO ve Express Kargo seçeneği ile daha hızlı ve daha az maliyetle Almanya deposundan satışa sunulacak yakında.

- Viomi V2 Pro ve Viomi V3 için Almanya deposunu aktif ettirmiş bulunmaktayız. Sipariş vermek isteyenler hem "daha az vergi ödeyecek" hem de kargo maliyeti daha az olacak.

- Bu arada sizden ricam; destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar forum üzerindeki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın almanız ya da alacağınız ürünü konuda/mesajda paylaşıp, oradan tıklayarak, sepete ekleyerek alışveriş yapmanız yönünde. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Xiaomi VIOMI V2 Pro LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: I4AEC262F61EB000

İndirimli fiyat: 361.99 $

Xiaomi VIOMI V3 LDS Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: E49E0C32365EB000

İndirimli fiyat: 469.99 $

ABIR X5 Wifi APP Haritalama/Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Siyah

Flaş İndirim

İndirimli fiyat: 200 $

ABIR X6 Wifi APP Kameralı Haritalama/Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Siyah

Flaş İndirim

İndirimli fiyat: 235 $

ABIR X8 Lazer 3200mAh Haritalama/Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Siyah

Flaş İndirim

İndirimli fiyat: 355 $

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 8 Haziran 2020; 11:51:33 >

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    bugun denedigimde calisti, neden oyle oldu bir fikrim yok.
    bu arada dikkatimi cekti, sayfasinda 500 dolar gorunuyor ama tl gormek istersem 3500 lira oluyor fiyat. dolari oldugundan daha yuksek aliyor yani. bu durumda ucreti dolar olarak odemem daha mi mantiklidir? cunku 500 dolarin karsiligi haftaici banka kurunda bile 3350, tas catlasin 3400 etmez.
  • alkinkasap kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sitedeki kur 7.299 TL'den işlem görüyor şu an. Bankanız kuru bir miktar düşük alacağı için alışverişi dolar ile tamamlamanız daha hesaplı olacaktır tabii ki. Bu arada kuponu tanımladığınızda kargo hariç indirimli fiyat 469.99 olması lazım, sizde ne kadar düşüyor 500'den?

• 
Sayfa: önceki 25732574257525762577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.