Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2571. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.159
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25692570257125722573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Hayırlı olsun tekrardan, v3 mü almıştınız?
    Teşekkürler.Evet 11 Mayıs'ta V3 sipariş etmiştim. Çarşamba günü gümrüğe girmişti. Üzerinde fatura yoktu. Direk elemanlar ezbere fiyat verdi. (460TL) 8.8 Tl sunum ile beraber çıktık. Makiene 3.328 TL 'ye gelmiş oldu.
  • quote:

Ozmo 950 serisini de talep listesine dahil etmiştim. Şimdilik s5 max ve Ilife modelleri ilerleyen süreçte yer alacak.
    Şimdi hangi modeller ne zaman girecek stoklara hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reLo R kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Çok iyi rakam, darısı diğer arkadaşlara.

• major24 M kullanıcısına yanıt
    Haftaya s5 max deposu sonuçlanacak. Ilife modelleri de Çin veya Hk üzerinden satışa sunulacak gibi. Ozmo 950 de ayarlanmaya çalışılıyor.

• reLo R kullanıcısına yanıt
    Vergi dahil mi bu fiyata aldınız,öyleyse çok güzel.güle güle kullanın bu arada.şuan 469 dolar +30 dolar kargo.496 dolar felan,vergiyide ekleyince 3800 civarı oluyor.

• quote:

Haftaya s5 max deposu sonuçlanacak. Ilife modelleri de Çin veya Hk üzerinden satışa sunulacak gibi. Ozmo 950 de ayarlanmaya çalışılıyor.
    Hk dan baska modeller geliyor da s5 max neden gelemiyor ?

Ben hala iptal etmedi, beklemedeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: istafana3844

Vergi dahil mi bu fiyata aldınız,öyleyse çok güzel.güle güle kullanın bu arada.şuan 469 dolar +30 dolar kargo.496 dolar felan,vergiyide ekleyince 3800 civarı oluyor.
    Evet herşey dahil aldım. Mayıs son haftasına kadar kampanya vardı. Ondan yararlandık. Direk Almanya'dan gelince sadece %18 alındı.
  • Son bilgiler ışığında popüler modellerin toplam maliyet karşılaştırması:

Viomi V3:
    Gümrük+sunum ücreti 468 TL olacak gibi gözüküyor.
    Gearbest'te, forumdaki arkadaşın verdiği indirim kuponuyla birlikte toplam fiyat kargo dahil 3.564 TL.
    Herşey dahil 4.032 TL'ye geliyor.

Ecovacs Ozmo 950:
    amazon.de'de tüm vergiler ve gümrük dahil 581,35 EUR şu anda (çıplak Almanya fiyatı 444 EUR iken)
    EUR üzerinden satın alınması senaryosunda banka EURTRY kurunu 7,72-73 alırsak, toplam maliyet hemen hemen 4.500 TL oluyor.

Roborock S5 Max:
    Gümrük vergisi 1.200-1.250 TL civarı çıkıyor.
    Ayrıca Çin ve Hong Kong'dan sevkiyatlarda çokça iptal yaşanmış.
    Almanya depo açılana kadar seçenek dışı bırakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkelios -- 5 Haziran 2020; 14:40:16 >
  • ecan16 E kullanıcısına yanıt
    Mağaza ve lojistik kaynaklı sanırım.

• Merhabalar.
    24 mayisda siparis verdiğim V3 u. Bugun kendim başaksehir ptt gümrüğe gidip teslim aldım.
    468 lira vergi ödedim. Isimi kolay bir şekilde yaklaşık 5 dk da hallettim. Memurlar gayet iyi niyetli.
    Urunu kargo dahil 2859 TL ye almıştım. 468 TL de vergi ödedim. 3327 TL toplam maliyeti oldu.

• speedyuss S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Maliyeti çok iyi, güzel günlerde kullanınız.

• serkelios S kullanıcısına yanıt
    Emeğinize sağlık, v2 proyu da ekleyebilirsiniz.

• Çarşamba günü aliexpresten sipariş verdim, dün kargoya verildi. DHL ile gelecek. Benim anlamadığım Aliexpres gönderebiliyor da, Gearbest neden gönderemiyor ??
    Yada gearbest başka siparişleri gönderebiliyor da, benim siparişimi neden gönderemiyor? GB'de bilmediğimiz bişeyler var sanırım..

quote:

Packing the operating point

2020-06-04 08:38:12

quote:

Takip numarası:
    AX5X8X6X0X3XK

Lojistik şirketi:
    DHL xxx delivery

Gönderi sevk zamanı:
    2020-06-03 22:31:07

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecan16 -- 5 Haziran 2020; 16:57:8 >

Hayırlı olsun, sorun mağaza dediğim gibi. Haftaya Almanya deposu netleşmiş olacak.

• Mesut2525 arkadaşımız 12.05 de sipariş vermiş. delta321 arkadaşımız 15.05 de sipariş vermiş. Her ikiside SYHL-Store dan ve aynı ürün . delta321'in ürün kargoya verilmiş, Mesut2525'in siparişi iptal olmuş. Bunun mantıklı bir açıklaması var mı ??

Edit: 16 sında verilen sipariş de kargoya verilmiş. Aynı store, aynı ürün.
    Edit2:Ben 19'unda sipariş verdim. İptal edilecek deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecan16 -- 5 Haziran 2020; 17:14:48 >
    Benim yetki alanım dahilinde değil, mağazayla kendiniz iletişime geçip konuyla ilgili açıklama talep edebilirsiniz. Veya tekrar gönderilmesi için görüşebilirsiniz. Bazı arkadaşlar işleme aldırmıştı bu şekilde.

Ali Expressten ne kadara aldınız arkadaşım? Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teknikgorus kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecan16 -- 5 Haziran 2020; 18:44:57 >
  • İndirim kodları ve flaş indirimler; süre ve stoklarla sınırlıdır, alacaklarınızı lütfen ertelemeyiniz.

- İndirim kodları yalnızca linkteki ürünler için geçerlidir. Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz.

- roborock S5 Max YENİ DEPO ve Express Kargo seçeneği ile daha hızlı ve daha az maliyetle Almanya deposundan satışa sunulacak yakında.

- Viomi V2 Pro ve Viomi V3 için Almanya deposunu aktif ettirmiş bulunmaktayız. Sipariş vermek isteyenler hem "daha az vergi ödeyecek" hem de kargo maliyeti daha az olacak.

- Bu arada sizden ricam; destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar forum üzerindeki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın almanız ya da alacağınız ürünü konuda/mesajda paylaşıp, oradan tıklayarak, sepete ekleyerek alışveriş yapmanız yönünde. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Xiaomi VIOMI V2 Pro LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

Flaş İndirim

İndirimli fiyat: 359.99 $

Satın Almak İçin Tıklayınız

Xiaomi VIOMI V3 LDS Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: E49E0C32365EB000

İndirimli fiyat: 469.99 $

Satın Almak İçin Tıklayınız

• S5 Max Banggoodda satılmaya başlamış,vergileri içinde 4100 liraya.Bakalım Gearbestten sonra bir de orayı deneyelim,umarım sipariş iptalleri olmaz orada da.
  • 
Sayfa: önceki 25692570257125722573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.