Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2543. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.166
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25412542254325442545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirim kodları ve flaş indirimler; süre ve stoklarla sınırlıdır, alacaklarınızı lütfen ertelemeyiniz.

- İndirim kodları yalnızca linkteki ürünler için geçerlidir. Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz.

- roborock S5 Max YENİ DEPO ve Express Kargo seçeneği ile daha hızlı ve daha az maliyetle Almanya deposundan satışa sunulacak yakında.

- Viomi V2 Pro ve Viomi V3 için Almanya deposunu aktif ettirmiş bulunmaktayız. Sipariş vermek isteyenler hem "daha az vergi ödeyecek" hem de kargo maliyeti daha az olacak.

- Bu arada sizden ricam; destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar forum üzerindeki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın almanız ya da alacağınız ürünü konuda/mesajda paylaşıp, oradan tıklayarak, sepete ekleyerek alışveriş yapmanız yönünde. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Xiaomi VIOMI V3 LDS Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: E49E0C32365EB000

İndirimli fiyat: 469.99 $

Satın Almak İçin Tıklayınız

Xiaomi VIOMI V2 Pro LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: I4AEC262F61EB000

İndirimli fiyat: 361.99 $

ABIR X5 Wifi APP Haritalama/Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Siyah

İNDİRİM KODUNU ÜRÜN SAYFASINDAN HESABINIZA TANIMLATABİLİRSİNİZ

İndirimli fiyat: 200 $

ABIR X6 Wifi APP Kameralı Haritalama/Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Siyah

İndirimli fiyat: 237.29 $

ABIR X8 Lazer 3200mAh Haritalama/Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Siyah

İndirimli fiyat: 357.64 $

• Z_61 Z kullanıcısına yanıt
    Hesabınızda "bizimle iletişime geçin" kısmından ticket gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Bu arada bir sorun gözükmüyor şimdilik.

Bu bağlantılardan da sorgulatabilirsiniz kargo hareketlerini.

https://gonderitakip.ptt.gov.tr/Track/Verify?q=GONDERIKODUNUZ

https://www.dhl.de/en/privatkunden/pakete-empfangen/verfolgen.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Ayın 12 sinde sipariş verdim ama hala benzer şeyler tarih değişerek yazıyor. Birde üstüne burda yazılanları görünce iyice şüpheye düştüm. Bu arada ticket kısmına bir türlü girmiyor. Aşşağıda resmini attığım hatayı veriyor. Tek öğrenmek istediğim v3 siparişleri de s5 max larda çıkabilecek sorunlara benzer bir sorun olur mu kurun yanlış hesaplanmış olması gibi

Özelden sipariş numaranızı gönderirseniz Pazartesi sorgulatırım.

Bende de aynı görüntü var hocam. Saatine kadar aynı. Ayın 13unde vermiştim siparişi. Bi an önce ulaşır umarım.

• Şimdi tl olarak siparişi versem geçen sorun yaşayan arkadaşlar gibi sorun yaşar mıyım yoksa dolar olarak mı vereyim siparişi. Haftasonu olduğu için bankalar dolar kurunu biraz yüksek tutar tl olarak vermem daha hesaplı olur sanırım.
    Birde ablama alacağım ve onun kartını kullanacağım kendi adıma alıp onun kart bilgilerini kullanmam sorun olur mu? Çünkü gümrük takip hatta yerinden alma durumu olursa ben ilgileneceğim. Haftayada s5 max almak istiyorum kendime. Üst üste 2 alışveriş sorun yaratır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coda -- 30 Mayıs 2020; 16:52:20 >
  • Benim sipariş kargoya verilmiş şeklinde mail geldi biraz önce,

Takip numarasını birkaç yerde sorgulattım ama birşey çıkmadı, tam olarak nereden takip etmeliyim ?
  • coda kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İki siparişte de sorun yaşamazsınız. Yalnız siparişi hafta içi vermenizi tavsiye ederim. S5 max deposu bu hafta belli olacak çünkü

• Sağlıkçı mühendis S kullanıcısına yanıt
    Sizin sipariş numaranızı da ileteceğim birazdan. Pazartesi bilgilendiririm tekrar.

• Commander kullanıcısına yanıt
    Dhl veya aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz.

https://www.1tracking.net

Kodu bulamıyor, ve mail de ilk başta dikkat etmediğim ilginç bir açıklama var.

• Merhabalar.

Ürünleri sipariş verirken, dolar olarak sipariş verin demişsiniz ama linke tıkladığımızda direk tl olarak karşımıza çıkıyor. Dolar olarak sipariş ver gibi bir seçenek var mı? Nasıl yapılıyor o iş? Çünkü güncel kurdan hesap yaparsanız, v3 modelinin fiyatı 400 tl daha fazla çıkıyor.

Bir de tecrübeli arkadaşlar için, gerçi daha kullananı yok galiba ama, s5 max mı, yoksa v3 mü? Gerçekten antibakteriyel özelliği v3 için işe yarar mı, yoksa sadece o özelliğe güvenip s5'den vazgeçmemeli miyiz?

Yoksa daha uygun fiyatlı v2, hepsinin yaptığı işi yapıyor mu?

Bir de fiyatların, ya da güncel kurun, aşağılara düşme ihtimali yüksek midir? Bekleyelim mi sipariş etmek için bir süre, yoksa bu saatten sonra düşmez, hemen versek de olur mu? Ne yapmalıyız sizce? 1 günde 1000 tl zam gelince soğudum ama, almak da istiyorum.

Teşekkürler şimdiden.

• S5 max 56 db, Viomi v3 76 db ses çıkarıyor. Bunu da karşılaştırırken göz önünde bılundurabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sağlıkçı mühendis S kullanıcısına yanıt
    Bende 12 mayısta sipariş vermiştim inşallah ulaşır bir an önce

Alljoy ile göndermişler muhtemelen ama nereden takip edileceğini ben de bilmiyorum.

• castroll C kullanıcısına yanıt
    Vallaha aynı şeyleri ben de düşündüm. 1 Aydın takip ediyorum ama almadım. Belli başlı özellikler (emiş gücü, haritalama, alana göre süpürme ) hepsinde var. Geri kalanları bence çok kullanışlı değil. Virüs öldürücü vs falan inanmıyorum ben. Bilim adamları bile virüslerle ne kadar uğraşıyor, v3 mü antibakteriyel olacak arkadaşlar. Pazarlama taktikleri bunlar. 1 özellik koyuyorlar sonra yeni model diye arada 600-700 TL fark var. Ben en sonunda v2 pro almaya karar verdim. Saydığınız 3 ürünün karşılaştırmalarına bakın aradaki farklar bence fiyat farkına değmeyecek şeyler. Son gelen zamdan sonra Türkiye’den almaya karar verdim. Biraz daha pahalı olsun ama garantisi olsun istiyorum. Gearbest in sağladığı garantiye ben çok güvenemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • castroll C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Dil ve para birimlerinin olduğu alan; ürün sayfasında, fiyat bölümünün hemen üst kısmında yer alıyor. Kolayca geçiş yapabilirsiniz. Fakat sitedeki kur, banka kurlarından daha yüksek şu an. Mesai saatleri içinde sipariş verirseniz güncel kur baz alınacaktır. V3 serisini kast ediyorsanız 3220 Lira gibi rakamlara gelir en fazla. Ayrıca kur seviyesini bankanızla görüşebilirsiniz alışverişten önce.

http://www.alljoylogistics.com/cx.php?id=1 Buradan takip ediliyor gibi ama sadece Hedef TR yazıyor o kadar, detaylar yok, merak ettiğim konu şu; Alljoy sadece Hindistan Pakistan ve Türkiye ye gönderim yapıyormuş.

Türkiye ye geldiğinde ürün hangi firma ile teslim edilecek bana. Bu konuda başka bilgisi olan var mı ?
    Gönderildi ise çok iyi, muhtemelen yurt içi kargoyla teslim edilir. Kayıt oluşturulduysa buradan da takip edebilirsiniz hareketleri.

• İndirim kodları ve flaş indirimler; süre ve stoklarla sınırlıdır, alacaklarınızı lütfen ertelemeyiniz.

- İndirim kodları yalnızca linkteki ürünler için geçerlidir. Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz.

- roborock S5 Max YENİ DEPO ve Express Kargo seçeneği ile daha hızlı ve daha az maliyetle Almanya deposundan satışa sunulacak yakında.

- Viomi V2 Pro ve Viomi V3 için Almanya deposunu aktif ettirmiş bulunmaktayız. Sipariş vermek isteyenler hem "daha az vergi ödeyecek" hem de kargo maliyeti daha az olacak.

- Bu arada sizden ricam; destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar forum üzerindeki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın almanız ya da alacağınız ürünü konuda/mesajda paylaşıp, oradan tıklayarak, sepete ekleyerek alışveriş yapmanız yönünde. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Xiaomi VIOMI V3 LDS Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: E49E0C32365EB000

İndirimli fiyat: 469.99 $

Xiaomi VIOMI V2 Pro LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: I4AEC262F61EB000

İndirimli fiyat: 361.99 $

ABIR X5 Wifi APP Haritalama/Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Siyah

İndirimli fiyat: 200 $

ABIR X6 Wifi APP Kameralı Haritalama/Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Siyah

İndirimli fiyat: 237.29 $

ABIR X8 Lazer 3200mAh Haritalama/Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Siyah

İNDİRİM KODUNU ÜRÜN SAYFASINDAN HESABINIZtA TANIMLATABİLİRSİNİZ

İndirimli fiyat: 357.64 $

• 
Sayfa: önceki 25412542254325442545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.