Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1387. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
804
Favori
4.097.966
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13851386138713881389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Suat_

quote:

Orijinalden alıntı: TekDamla1

quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Şu an aktif durumda, bir sorun gözükmüyor:

Mini X2T Kablosuz Çift Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: GBX2T / 15$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye | hocam bende hata veriyor.

Kod hala çalışıyor.
    Ya kodun başında veya sonunda boşluk bırakıyorsunuz ya da ödeme adımına kadar gittikten sonra vazgeçtiniz. İsterseniz birde uygulamasından deneyin.

Edit: Sepetinizde almaya çalıştığınız başka ürün var mı? Ya da ürünü daha önce aldınız mı?

Evet hocam daha onceden banka karti ike denedim kabul etmedi. Simdi baska kartls yapiyorum olmuyor. Bir siteden bakip eski siparisi silebiliyor muyum diye bakacagim.

Tesekkkur ederim bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chene C kullanıcısına yanıt
    100 dolara Kadar olan ürünlerin tamamı , 100 dolar üstü ürünlerin vergisinin yarısı iade ediliyor hocam
  • Canvas çanta kaç litre acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratcangm kullanıcısına yanıt
    https://eksisozluk.com/entry/71970062

bu arkadaş gümrüğe takılmadığını söylemiş var mı başka alan?
  • kizilsultan kullanıcısına yanıt
    Gearbest olumsuz yorumları yayınlamıyor.Hatta ürün sayfasında soru cevap kısmında olumsuz bir şey yazsan dahi soru yayınlanmıyor.
    Gearbest kendi sitesinde olumsuz yorumu yayınlamadığı gibi bir de alışveriş siteleri hakkında yorum yazılan 3 site linki veriyor.O sitelere gearbest hakkında olumlu yorum yazıp 5 yıldız verirsen gb wallet yüklüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormfather

quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Arkadaşlar 39.99 dolara klavye mouse aldım. Gümrük vergisi öder miyim? Gearbest 30 dolar yazıyomuş galiba sıkıntı çıkmasın diye bilgisi olan var mı? Ödeyeceksem nasıl işliyor sistem?

Edit: Arkadaşlar son olarak bu türkiyeye hızlı gönderim ile gönderilen kargolarda takip no var dimi? Kusura bakmayın gearbest üzerinden ilk alışverişim.

Merhaba bazen az yazabiliyorlar ama yazmasalarda çok önemli değil gearbest 100 dolara kadar vergilerin tamamını telafi ediyor 100 dolar üzeri yarısını telafi ediyor yani vergi çıkarsa ödeyin daha sonra ticket sistemi ile iletişime geçin paranızı kartınıza tekrar iade edecekler. Türkiye hızlı kargo takip edilebilir kargo eve MNG getiriyor

http://tms.alljoylogistics.com bu sayfanın sağında yer alan yerden detaylı takip yapabilirsiniz.iyi günler.

Merhabalar hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum. Bir sorum daha olacak şimdi kargolamışlar ve faturaya 20 dolar yazmışlar ondan yana sıkıntı yok vergiye takılmayacak heralde fakat bir sıkıntı var. Adres yazarken 2. çubuğa NO:30 yazmıştım ve dükkan adını yazmıştım fakat kargoladıkları paketin üstünde sanırım yazmıyor bu ibare sadece ilk satırı yazmışlar ne yapacağım şimdi?

| Gearbest Türkiye |

@GearBest.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 14 Aralık 2017; 17:24:53 >
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin faturaya tam adresi yazmıyorlar paketin üzerinde vardır sorun olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: RedlEyel

Kz zs6 ve kz bluetooth modülü alındı. Teşekkürlerhttps://tr.gearbest.com/headphone-accessories/pp_712517.html?wid=90
    Bu ürün için de bir indirim bekliyorum

Bluetooth modülü linki verebilirmisiniz?

Ben Kz zs5 için alacağım aşağıdakimi acaba. Açıklamada zs3 denmiş emin olamadım.
    https://tr.gearbest.com/earbud-headphones/pp_712240.html?wid=90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 14 Aralık 2017; 17:29:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormfather

Merak etmeyin faturaya tam adresi yazmıyorlar paketin üzerinde vardır sorun olmaz

Çok teşekkür ediyorum hocam sağolun

Paketledikleri ürünün resmini koyuyolar fakat bende gözükmüyor o yüzden göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 14 Aralık 2017; 17:25:58 >
  • Bana gelen kargonun birini MNG kargo kaybetti sanırım. 1 haftadır Kocaeli aktarmada görülüyor. Aradım, mail attım kayıt açtık en kısa zamanda döneceğiz deniliyor ama ne arayan var ne soran.
  • XIAOMI Mi Drone 4K WiFi FPV RC Quadcopter indirim kodunu denedimde calışmıyor girdiğiniz kod gecersiz diyor.
    CMTR120601 verdiğiniz kodu denedimde calışmıyor.
    vpn ile girdim denedim normal girdim denedim sizin link ile denedim indirim olmadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xenoc -- 14 Aralık 2017; 18:2:54 >
  • Xiaomi Arttırılabilir USB LED Işık / İndirim Kodu: CMTR121404 / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Kodun süresi doldu diyor ?
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam sizin verdiğiniz link
    Alabilirsiniz sıkıntı yok
  • chene C kullanıcısına yanıt
    Hocam şans meselesi tamamen. Takılabilir de takılmayabilir de ben almadım ondan bir şey diyemeyeceğim.
  • hızlı kargolu ürün aldım ilk defa gearbest tercih ettim kargo 3 gündür shenzhen de bekliyor hiçbir hareket yok acaba konteynır falan mı dolması bekleniyor ?
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    hocam 2 hafta civarı bekliyor benim hızlı kargo, konteynır falandır tahminen yada uçağın dolmasını bekliyorlardır hocam sürekli bakmayın bence siniriniz bozulur 20 gün civarına geliyor genelde. Zaten Shenzen den hareket ettikten 3 gün sonra falan geliyor genelde asıl mesela ordan hareket etmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcangm

hocam 2 hafta civarı bekliyor benim hızlı kargo, konteynır falandır tahminen yada uçağın dolmasını bekliyorlardır hocam sürekli bakmayın bence siniriniz bozulur 20 gün civarına geliyor genelde. Zaten Shenzen den hareket ettikten 3 gün sonra falan geliyor genelde asıl mesela ordan hareket etmesi

aliexpress den telefon kılıfı almıştım ve gamepad almıştım hızlı kargo vs yoktu 30-50 gün arası diyordu ancak kılıf 10 günde diğer gamepad de 15 gün civarında elimde olmuştu o yüzden meraklandım
  • Ucuz yollu usb girişli radyo var mı acaba?
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    hocam bende geçen takipsiz aldım gearbestten bugün elime geçti 14 günde ama hızlı olan daha hala çinde , hiç belli olmuyor yani ondan ben çok bakmıyorum size de tavsiye ederim genelde 20 gün gibi geliyor
  • Arkadaşlar klavye ve mouse pad almıştım klavye kargoya verilmiş gearbestten ilk alışverişim. Ürünün paketinin resmini koyuyolarmış sanırım bende o resim gözükmüyor. Bide kargo takip no'yu hangi siteye yazacağım? 17track'a yazdım çıkmadı bişey. Türkiye hızlı kargo ile aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13851386138713881389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.