Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1382. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
23 Misafir - 23 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13801381138213831384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ufak bir öneri yapmak istiyorum. En azından kendi uygulamış olduğum yöntemi paylaşmak istedim. Takipsiz kargo verecekseniz eğer şirkette iseniz bütün gün muhakkak şirket adı da yazın. Ben hep sirketimin adını veriyorum posta kutusuna bırakıyorlar takipsizleri. Artık tanıyorlar gerçi. :) Bundan mıdır bilmem 1 tane bile gelmeyen ürünüm olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba favorinize eklediğiniz ürünlerin fiyatıda aslında güncelleniyor ancak kafasına göre bazen m.gearbest.com daki fiyatları bazen de tr.gearbest.com daki fiyatları baz alıyor aslında en güzeli telefondaki uygulama fiyatlar neyse tam olarak onu gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stormfather -- 13 Aralık 2017; 23:24:25 >
  • Selamlar KZ ZS3 için kupon kodu alabilirmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

hocam bu urun icin indirim var mi?

https://gearbest.app.link/mBsNMFhGQI

Hocam o ürünü bilmiyorum ama ekstra bi ürün önerebilirim fikir olması açısından aktif olarak kendi arabamda kullanmaktayım. Ürün xiaomi roidmi 3s o da fm transmitterlik yapıyor ekstra olarak 2. Usb girişi var 5V 2.4A veriyor girişleri ( 2 girişte aynı anda kullanılırsa 1.7A ya düşüyor) ve tasarımı falan çok iyi arabada varlığı hissedilmiyor küçük bişey zaten :) radyo cızırtısını %100 kesiyor benim arabamda. Ayrıca kendi uygulaması var play storede ekstra ayar frekans değişimi falan yapmanız için. 9-10 dolar gibi bi fiyatı vardı ürünün yanlış hatırlamıyosam. Ayrıca çakmaklığınız çok derin ise uymayabilir. i20 de denemiştim çakmaklığı aşırı derindi girmedi ama fiat ford peugeot falan denedim hepsinde sıkıntısız çalışıyor bazı saçma çakmaklığı olan arabalar sorun çıkartabilir almadan önce dikkat etmek lazım

https://gearbest.app.link/Lm8GFVARQI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan173 -- 13 Aralık 2017; 23:42:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Iyi gunler. Dun ben gearbestten indirimli mi band 2 aldim. Bugun kargolanmis ve bana ALJTR1711300087650 takip kodu verilmis. Ben nasil ve nerden takip edebilirim bu kargoyu? Turkey priority secenegini secmistim alirken. Yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut can polat

Iyi gunler. Dun ben gearbestten indirimli mi band 2 aldim. Bugun kargolanmis ve bana ALJTR1711300087650 takip kodu verilmis. Ben nasil ve nerden takip edebilirim bu kargoyu? Turkey priority secenegini secmistim alirken. Yardimci olursaniz sevinirim.

http://tms.alljoylogistics.com/default/index/track
  • https://tr.gearbest.com/car-dvr/pp_967346.html

xiaomi 70 minute araç kamerası 143 TL
  • Mobil sitede flaş indirim ile 120 lira bilginiz olsun.İyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stormfather -- 14 Aralık 2017; 0:9:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

rica ederim hocam

buarada o 40krusua aldıgım urun suan 4tl takıplı kargo ucretsız bakalım gurmukden de gecmıs benımkı yarın elımde

Hayırlı olsun hocam şimdiden
  • kaan173 K kullanıcısına yanıt
    teşekkrler hocam öner için bir inceleyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormfather

Mobil sitede flaş indirim ile 120 lira bilginiz olsun.İyi geceler.

ebayda 50 tl ah bir alabilsem çok satanlarda şuan sıcak fırsat olarak ebayda
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Merhabalar, geçenlerde aldığım MGCOOL Explorer Pro elime ulaştı. Kutu açılımını paylaşmak istedim https://www.youtube.com/watch?v=chGqJluUbbY

Ürünün linki:

TR için, mobil için

2x hızda izleyebilirsiniz biraz uzun geldiyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helalinden 10 -- 14 Aralık 2017; 1:24:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

Orijinalden alıntı: candyman

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trust88

quote:

Ezbook gümrük ten ayrıldı geliyor

| Gearbest Türkiye |

Gümrük vergisi kaç dolar ödediniz?

165 TL

DHL TRT bandrol parası 10 euro diyor. onu da ödediniz mi acaba?

123 tl +45 tl TRT bandrol

Gümrük parasını kargoyu teslim alırken mi ödediniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkhorse1

Xiaomi 150Mbps USB2.0 Mi WiFi Adaptörü $2.99 dolara aldık, $1.99 dolara düşmüştü daha önce $1 dolar pahalı oldu ama neyse fena fiyat değil yinede :)

Termometreye ne yaptınız arkadaşlar 5 dk da bitirmişsiniz.

link varmı hangisi bitanede ben kapim dursun
  • Arkadaşlar 39.99 dolara klavye mouse aldım. Gümrük vergisi öder miyim? Gearbest 30 dolar yazıyomuş galiba sıkıntı çıkmasın diye bilgisi olan var mı? Ödeyeceksem nasıl işliyor sistem?

Edit: Arkadaşlar son olarak bu türkiyeye hızlı gönderim ile gönderilen kargolarda takip no var dimi? Kusura bakmayın gearbest üzerinden ilk alışverişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 14 Aralık 2017; 6:32:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam mini x2t kulakligin indirim kodu hata veriyor

• Evet dostlar 1 haftadir kullanmakta oldugum Xiaomi Wi-Fi Sinyal Güçlendirici 2. Nesil ürününün inceleme videosunu ve kurulum detaylarini cektik. Iyi seyirler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknoBus -- 14 Aralık 2017; 8:46:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

O konuda net bir şey söyleyemiyorum maalesef.

Xiaomi Mijia Akıllı LED Masa Lambası / İndirim Kodu: CMTR2701 / 30$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Hocam lambayı sepete atınca 195 oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Arkadaşlar 39.99 dolara klavye mouse aldım. Gümrük vergisi öder miyim? Gearbest 30 dolar yazıyomuş galiba sıkıntı çıkmasın diye bilgisi olan var mı? Ödeyeceksem nasıl işliyor sistem?

Edit: Arkadaşlar son olarak bu türkiyeye hızlı gönderim ile gönderilen kargolarda takip no var dimi? Kusura bakmayın gearbest üzerinden ilk alışverişim.

Merhaba bazen az yazabiliyorlar ama yazmasalarda çok önemli değil gearbest 100 dolara kadar vergilerin tamamını telafi ediyor 100 dolar üzeri yarısını telafi ediyor yani vergi çıkarsa ödeyin daha sonra ticket sistemi ile iletişime geçin paranızı kartınıza tekrar iade edecekler. Türkiye hızlı kargo takip edilebilir kargo eve MNG getiriyor

http://tms.alljoylogistics.com bu sayfanın sağında yer alan yerden detaylı takip yapabilirsiniz.iyi günler.

• 
Sayfa: önceki 13801381138213831384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.