Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1379. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
804
Favori
4.098.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13771378137913801381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

25 li tornavida seti kodu geçerli hala 2 dolara düşüyor

25 in 1 Tornavida Seti / İndirim Kodu: CMTR121206 / 1.99 $ - [ Satın Almak İçin Tıklayınız ]

https://tr.gearbest.com/screwdriver-screwdriver-set/pp_647766.html

kargo ücreti çıkıyor ücretsiz yazmasına rağmen hocam?

öncelikli kargo seçip sepete ekle sipariş kısmına kodu gir devam et dediğin zaman kargo seçeneklerinde ücretsiz türkiye hızlı kargo çıkacak

o kadar çok kargo seçeneği var ki daha doğru kargoyu seçince de seçenek çıkıyormuş gözümden kaçmış şimdi gördüm verdim teşekkürler
  • hocam bu urun icin indirim var mi?

https://gearbest.app.link/mBsNMFhGQI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enevre kullanıcısına yanıt
    takipsizler PTT ile geliyor haklısınız. Fakat PTT Şube adresini yazmanız daha kötü olur bence çünkü postacı sizi arayıp gelin alın vs. demekle uğraşmaz diye düşünüyorum. 15 siparişimde sorunsuz geldi ptt ile
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Önemli değil iyi akşamlar.

• Yepo 737A almış olan birisi var mı? 2 tane almayı düşünüyoruz arkadaşımla ama tecrübelerinizi merak ediyorum...
  • TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Ekledim listeye
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    30 stok vardı
  • cumuut C kullanıcısına yanıt
  • quote:

y2 plus kullanıpta memnun olan yok mu hiç :) mi band 2 indirim yakalayamıyoruz ki alalım hemen bitiyor

Hocam beklentiniz nedir önemli olan o ben toplam 8 tane aldım 5 tanesi arkadaşlarda 3 tanesi yolda 2 gün miband 2 ile aynı koluma takıp deneme yaptım mi band daha iyi tahminler yapıyor ama y2 plus ta extra olarak tansiyon ölçme var sağlıklı çalışıyormuş çok emin değilim ama sanki doğru gibi geldi bana nabız da aşağı yukarı doğru gibi ama uyku ve adım sayarı bence yanlış bildirimler sorunsuz çalışıyor y2 plus ta ama mi band 2 de son güncellemelerden sonra mesaj uyarısı gelmiyor şarj olayı biraz göreceli mi band 2 20 ile 30 gün arası gidiyor y2 plusta 15 20 gün arası gidiyor Bluetooth devamlı açık şekilde titreşim mi band 2 daha güçlü alarmı ile çok rahat uyanabiliyorum.Karar sizin aklınıza birşey takılırsa sormaktan çekinmeyin birde y2 plus Kordon'da daha rahat çıkabiliyor daha dikkatli olmak gerek bir bakmışsınız bileklik var ama saat yok. 😁

• Darkhorse1 D kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın
  • Dock station voxlink marka sanırım.
    Sallayınca içinden ses geliyor mu?
  • veterans V kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, teşekkür ederim.

Siz düzeltme yaptıysanız, gereken yapılmıştır.

Faturada eksik gözükmesinin sebebi karakter sınırıdır.
  • Güzel günlerde kullanın
  • Radical Brain kullanıcısına yanıt
    Takip edebilirsiniz tabi
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam

buarada o 40krusua aldıgım urun suan 4tl takıplı kargo ucretsız bakalım gurmukden de gecmıs benımkı yarın elımde
  • Arkadaşlar sanırım ezbookla ilgili problem sorunları olan var lisans dil vs. Benim cihaz gelince bir anakonu kurmayı planlıyorum. Sorunları da çözeriz ordan yabancı forumlarda gezinmişliğim var.

Bildiğim kadarıyla cihaz inglizce ve çince dil ile geliyor diğer diller için yükleme yapmanız gerek. En iyi yöntem temiz kurulum windows. Kutudan çıkan yazılımda arka kapı olduğu da söyleniyor ve pek stabil çalışmıyor. Yalnız sıfır windows kurulumunda çoğu driver eksik kalıyor özellikle cihazın sesi çıkmıyor. Hepsinin çözümü mevcut.

Ayrıca aktivasyonu olmayanlar gearbeste fotoğraf ile ticket açarsa o sorunu hemen hallediyorlar yabancı forumlarda çok rastladım. Başka sorunu olan varsa yazabilir elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Ayrıca nand belleğin bios ayarını HS400 konumuna getirerek depolama biriminde çok çok daha hızlı performanslar görebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spacenet S kullanıcısına yanıt
    Marka ve yarım metre farkı var sanırsam
  • Arkadaşlar aklıma birşey takıldı jumper ezbook 3 ve Yepo alan arkadaşlar Windows 10 lisanslı mı yoksa lisanssız mı acaba bir bakabilirlermi iyi akşamlar.

• w4rLord kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın, gözünüz aydın
  • 
Sayfa: önceki 13771378137913801381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.