Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam kusura bakmayın ben olayı anlamadım tam olarak, sorun nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 15 dolara kadar alınacak en iyi akıllı saat nedir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam akıllı saat ve bilek kategorisindeki Iwown i5 Plus'ı inceleyin bi'. O fiyata alabileceğiniz en iyi ürün diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkan0zmen

Hocam kusura bakmayın ben olayı anlamadım tam olarak, sorun nedir?

Şaka yapıyorsun

Takipli kargo için alınan ücret.

O yazan alıntıyı açmamışsın heralde.

• Mobilden giriyorum da, bana hitaben mi yazdınız ona anlam veremedim, o yüzden.

• hitaf H kullanıcısına yanıt
    Mesaj atalı 1 hafta oldu bana geri donuş yapmadı :/

• quote:

Orijinalden alıntı: berkan0zmen

Mobilden giriyorum da, bana hitaben mi yazdınız ona anlam veremedim, o yüzden.

Hok hocam, bu GearBest Müşteri temsilcilerinin anlama özürlerinden bahsediyorum.

Tıpkı bu forumdaki yetkilileri gibi, AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE.

Ama yinede sağlam bir site olması hasebiyle alışveriş yapıyorum.

Daha önce de yaşadım ben ne soruyorum onlar ne cevap veriyor.

40 usd kargo takipleri bedavaydı şimdi paralı yapmışlar.

Neden diye sordum. Sabret kargon gelir diyor..
  • Bazen algıda sorun olabiliyor hocam dil farklılığı yüzünden. Daha önce yaşadım benzer sorunlar ama beni şuana kadar madur etmediler, sağolsunlar. Düşüncem şu yönde; yeni depo açtılar galiba ya da kargoya zam vs. geldi, o yüzden böyle bir şey yapma gereği duydular sanırsam.
  • berkan0zmen kullanıcısına yanıt
    Algıda sorun yaşadıkları aşikâr.

Zira burada bir Türk temsilcileri var SÜS...

Bende sorun değil, uygulama hakkında bilgi istedim. Zaten siparişi vermiş parayı ödemişim.

• Anladım hocam, hayırlısı olsun
  • başlığa ''ANA KONU'' yaz çünkü iyi iş çıkartıyosun
  • iso227 kullanıcısına yanıt
    Güzel düşünceniz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam, hemen yazayım
    rica ederim :)
  • Bana da geri dönüş yapmadı fakat bir ürün almak istediğimde sorun çıkmadı. Yani sorunu çözmüştü.

Deneyin siz de bir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenShoot -- 9 Ağustos 2016; 15:21:44 >
  • Surekli takip ediyorum.

Windows tabletlere ozellikle bakiyorum 8300 islemcili tabletler 70$ altina inerse siparis vericem.

Konuda kupon vs paylasimida yapilabilir :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam kupon kodu vs. olursa mutlaka paylașacağım, yazdım bunu bir kenara

• GoldenShoot G kullanıcısına yanıt
    Ziraat Bankkart hala ödeme yapılamıyor

• Bu durumda tekrar mesaj atmanız iyi olacak.
    33,04$ [Flash Sale]
  • id107 akıllı Bileklik (15.99) aldım hem çok daha ucuz hem çok daha özellikli xiaomi'ye göre. Tasarımı da iyi. Konusu da var forumda baya memnun kullananlar. Vidonn x6s alacaktım ama bunun kalp ritmi ölçümü de var ve yazılımı daha iyi gibi, 10 dolar fiyat farkı da var. Bakalım Vidonn da alırız ileride. Xiaomi ise o ekranı koymuşlar ama hiçbir özelliği yok neredeyse. Olmamış seneye çıkacak modeli beklemek lazım. Fabrika'dan 16 dolara çıkan 22 dolar önerilen fiyatı olan ürün 30-35 dolara indirimli diye satılıyor normalde 40-50 dolar. Olmaz böyle kapış kapış da alıyor insanlar fiyatı da olması gerektiği gibi hızlı düşmüyor. Almayın bu fiyata çok daha iyileri var xiaomi tekel olacak bu gidişle, satıcılar da ayrı uyanık.

Bu arada 50 dolar oldu toplamda alışverişim. 0.19 dolara düştü diye sevinirken bir anda artmış 2 dolar falan değil 3,5 dolar takipli kargo ödetti. Sigorta eklemeye hiç gerek yok zaten o tuzağa düşmeyin.
    15 dolar iadeden gelen wallet, 16 dolarlık da puan birikmiş. Yoksa pek uygun değil aliexpress daha iyi. Gearbest veya banggood ile kargo nasıl gelecek derdi yok, ayrı ayrı kargo derdi yok toplu paketle geliyor yoksa cazip değil bazı fırsatlar hariç. Gearbest mağduru da olmadım şimdiye kadar yoksa mağdur veya şikayetçi olan az değil, bi Banggood değiller. Benim tek şikayetim müşteri hizmetleri biraz kalın kafalı ve uzatıyor işi. Bir mesajla bir günde çözülecek soruyu üç mesajla üç günde anca hallediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 10 Ağustos 2016; 0:21:06 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.