Şimdi Ara

Xiaomi ve Oppo'dan önemli adım | Mobilite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mobilite'nin yeni bölümünde Xiaomi ve Oppo'nun ekrandan parmakizi okuma konusundaki yeni hamleleri başta olmak üzere önemli gelişmeleri yorumluyoruz. 

• Benim merak ettiğim ekranda parmak izi olan tlf kırılmaz cam kullanılabiliyormu samsung kullanılıyor ama performans üşüyor ve ya çalışmıyor diye bir açıklama yaptı diğer firmalarda durum ne.sonuçta her aldığımız tlf cam koruucu takıyoruz kırılmasın diye koruyucu varken bile kırlıyor çok nadir olarak.

• Keşke içerikler ve dakikaları konusunda bilgilendirme olsaydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederiz sevgili Erdi Özüağ ve Mesut Çevik. Doyurucu ve tatmin edici bir videoydu. Her ne kadar sizin de söylediğiniz gibi kedinin ciğere baktığı gibi telefonlara bakıyor olsak da takip etmek ve izlemek keyif verici.

• Nokia ve Sony sızıntılarından bahsedilseydi iyi olurdu . Yine de güzel programdı teşekkürler.

• Note 9 Türkiye de 5.000 tl, samsung garantili. 6.900 tl nereden çıktı?

• Erdi'yi gosterdigi akil almaz CES Vegas performansi icin kutluyorum, butun upload ettigi videolari izledim, hepsi biz son kullanicilar icin optimum seviyede kisa ve oz olmus. Emegine saglik, aynisini Mesut'tan da San Francisco icin gelecegine eminiz o yuzden bu sitedeyiz. TeknoSeyir'den Levent abi gitti ama Murat daha cok haber verdi :) Herhalde ben Intel'in davetlisiyim baska firmalarin standina gitsem cok ayip olur diye baska yere bakmamis. Tabi kurabiyeler de lezizse... Sevgiler.

• abi sen samsungun tasarımını övüyorsun da? malzeme kalitesi olarak en dayanıksızı Samsung üretiyor?? iki sene geçse çöp telefon sanki o güzelim tanıtılan telefon mahvoluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1cskndlgr -- 21 Ocak 2019; 10:42:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.