Şimdi Ara

Xiaomi Vacuum Mop Pro 2 + 3D Explore (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
25
Favori
49.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güncelleme sonrası bir değişiklik oldu mu?

• beyler selam yeni aldık mop pro 2'yi çok memnunuz hiç sorunsuz çalışıyor, haritalandırması, evi köşe bucak temizlemesi vs muhteşem ama tek sorun evde 2 halı var, paspaslama yapmaya kalktığımızda halılara çıkamıyor. Biri salonun ortasında biri de uzun koridorda... Şarj istasyonun tam önünde halı olduğu içinde paspas takılıyken hiçbir yere gidemiyor. Halılı evde paspas olayını nasıl çözüyoruz ? Bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim.

• ringstar kullanıcısına yanıt
    Ben bir fark tespit etmedim. Mutfak temizliği, şartlar aynı kalacak şekilde 2 3 dakika daha uzadı nedense.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Devian kullanıcısına yanıt
    Halıları yasaklı bölge mi yaptınız?

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt

harita üstünden mi çizicez nasıl tam halıya getiricez ?

• Devian kullanıcısına yanıt
    Çıkmama sebebi ne yani? Herkes mop yaparken halıya çıkmasın istiyor. Sizinkinde bu özellik yokken yapıyor anlamadım.

• Bugün cihazı aldım. Telefon ile bağlantısını yaptım. Sonra temizliğe başlaya dokundum. 2 cm gitti durdu. Sonra çevrimdışı görünüyor. Yeniden bağlıyorum yine aynı bu sorunun çözümü var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuncay altuntoprak T kullanıcısına yanıt

Nereden ne kadara aldınız. Problemi çözebildinizmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosa dan 6400 e aldım. Ürün hatalı dedi müşteri hizmetleri. Aynı gün götürüp değiştirdim. Şimdi sorunsuz çalışıyor ama güncellemeyi yapmadım. Belki ilki güncellemeden dolayı saçmalamış olabilir

• tuncay altuntoprak T kullanıcısına yanıt

Teknosadan almanız iyi olmuş, diğer Web satıcılarından almış olsanız bir sürü sıkıntı gönder bekle vs. Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Merak ettiğim bir konu var aynı fiyatlara roborock s5 max yine xiaominin mop pro 2 lidarlı versiyonları da var. Neden bunu tercih ettiniz . Bende araştırıyorum ve almayı düşünüyorum da

• engin20020 E kullanıcısına yanıt

Sağolun. Çok fazla da araştırmadım. Arkadaşta aynı model vardı sorunsuz kullanıyor. Pil gücü emiş gücü de iyi olunca aldım.

• İnternetin iyi çekmediği odalarda cihaz çalışmaya devam edebilir ve harita çıkarabilirmi

• Evet. İlk komutu alınca internet çeken yerde olmalı. Sonra bunu uygulamaya geçer. İnternet iyi çekmediği uygulama üzerinden o an robotun durumunu anlık göremezsiniz ama o çalışmaya devam eder

• engin20020 E kullanıcısına yanıt

bende 2 robot arasında kalıp mop pro 2 aldım.

aslında s5max kağıt üzerinde daha albenili. ama üstündeki lidar çıkıntısı yüzünden evdeki herşeyi yükseltmem gerekecekti. o yüzden mop pro 2 aldım

s5max 96,2mm

mop pro 2 82,0mm

• Merhabalar bende bu ürünü almayı düşünüyorum.

Merak ettiğim bir özlliği şu:

Üzerindeki kamera ile biz dışraıdayken evimizi de izleyebiliyormuyuz. Hem güvenlik hemde bazen biz dışarıdayken evdeki kedimizi de izleme şansımız olur mu ?

• shinnok kullanıcısına yanıt
    Roborockta izleniyor. Tabi süpürgeyi yuvasından çıkarmanız lazım. Roborockta kumanda edilebiliyor uygulamadan.

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam roborock alacağım

• Xiaomi Vacuum Mop Pro 2 + 3D Explore

Cihaz harita oluşturduktan sonra haritada resimdeki gibi bozulma oluyor. Haritayı algılamıyor başka yerlere gitmeye çalışıyor. Bu neden olabilir?
    Harita oluşturmadan önce şarj standını çift taraflı bantla sabitledim yine aynı sorun oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fxmaster -- 15 Nisan 2022; 23:20:20 >
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B09QQPBN2G/ref=cm_sw_r_apan_i_dl_0X3ZNTM8JJYSFJ0REG3F

Filtre olarak üstteki ürünü almayı düşünüyorum mop2+ diye belirtilmemiş ama uyumlumudur acaba ?

• fxmaster F kullanıcısına yanıt

Bu sorun bende uzun zamandır var lütfen bir kullanıcı cevaplayabilirse çok memnun olacağım. Denemediğim yöntem kalmadı cihazı da resetleyip yeniden harita çıkarttırdım ama maalesef

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.