Şimdi Ara

Xiaomi Türkiye [ MIUI 8 Yayınlandı! ] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.712
Cevap
142
Favori
402.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pasaport kayıtsız 650 TL'ye gelen cihaz nasıl oluyor da 1050 TL'ye satılabiliyor onu bir türlü çözemiyorum. Distrübütörlere o kadar laf ederken bireysel olarak 3-5 tane getirip vurgun yapmaya mı çalışıyor, ortamın boşluğundan dolayı mı böyle çözemiyorum.
  • Bu telefonda gloria glass veya benzeri bir şey var mı? Bazı yerlerde var bazı yerlerde yok yazıyor kafam karıştı
  • Yahu Allâh rızası için bişi sordum, şu xiaomi lerden hangisi EN iyisi.? Bi önerin daa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SoldaTr kullanıcısına yanıt
    Mi3 için Çince sayfalarında yazıyor.

显示精度比小米手机2S提高 28%,更细腻、更自然。搭载康宁玻璃,使用超灵敏触摸屏,湿手或戴手套也能操作。

Display accuracy than millet phone 2S by 28%, more delicate, more natural. Equipped with Corning Glass, using ultra-sensitive touch screen, wet or gloved hands can operate.

http://www.mi.com/mi3#features

130$'lık Redmi'de Gorilla Glass 2 varsa Mi3'te de vardır herhalde.

http://www.mi.com/sg/redmi/

• Dreamparks kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hakaret etmeden konuşursan daha iyi olacak. Eğer bu söylediğin şartlarda anlaşmayı kabul ediyorsan noter'e gidip anlaşmamızı yapalım ben sana 10 adet ürünü tanesi 950 TL'den sağlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus19

Öncelikle hakaret etmeden konuşursan daha iyi olacak. Eğer bu söylediğin şartlarda anlaşmayı kabul ediyorsan noter'e gidip anlaşmamızı yapalım ben sana 10 adet ürünü tanesi 950 TL'den sağlayacağım.

Kabul ediyorum bana 650TL'den aldığına dair fatura göstermen şartı ile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamparks

quote:

Pasaport kayıtsız 650 TL'ye gelen cihaz nasıl oluyor da 1050 TL'ye satılabiliyor onu bir türlü çözemiyorum. Distrübütörlere o kadar laf ederken bireysel olarak 3-5 tane getirip vurgun yapmaya mı çalışıyor, ortamın boşluğundan dolayı mı böyle çözemiyorum.

Gereksiz mahlukat, sen getir 650'TL'ye senden ben 950TL'ye alayım okeymi. Hem de 10 tane getir almayan ve getirmeyen senin gibi ergen olsun...

Kimse bu kişiden almasın baksanıza ne kadar kabalaşabiliyor. Bu kişiyle ticaret olmaz.
  • O zaman çok iyi bir an önce gelsede alsak

• quote:

Orijinalden alıntı: carterjr

Yahu Allâh rızası için bişi sordum, şu xiaomi lerden hangisi EN iyisi.? Bi önerin daa.

Şu an en iyisi Xiaomi Mi3. Yakında bir üst modeli Mi3S çıkacak. Dubai'de de resmi olarak satıldığını sanmıyorum. Bildiğim kadarıyla şimdiye kadar sadece Çin piyasasına yönelik satıp yaptılar. Paralel ithalat belki vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 13 Mayıs 2014; 15:27:23 >
  • beyler redminote tr ye ne zaman gelir ve kac lira bandinda olur sizce ??

• taktikitaktak T kullanıcısına yanıt
    Ekim-Kasım. 500 TL. (İkisi de tahmindir.)

Bir ihtimal MTK6592 de MTK6595 olarak değişmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guaire -- 13 Mayıs 2014; 15:31:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamparks

quote:

Kabul ediyorum bana 650TL'den aldığına dair fatura göstermen şartı ile...

O zaman siz de faturalandırarak satın telefonları, resmi ithalatı geçtim "paralel ithalat" bile olmayan -doğal olarak garantisi de yok- bir telefonu bu fiyata nasıl almasını beklersiniz insanların. Ben xiaomi'den fatura alıp size iletirim. ki dediğim 650 TL en üst fiyattı. vereceğim fatura da cihaz fiyatı 570 lira civarına denk gelecek.

• Mi3 cinde xiaomi 270e 16 gb ,320 ye de 64 gb wcdma satiyor, cinden aldirabilirseniz aldirin, yoksa parekende satanlar cok pahali. Kaldi ki cin parekendecisi de 16 icin 320 dolar civari satiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

Mi3 cinde xiaomi 270e 16 gb ,320 ye de 64 gb wcdma satiyor, cinden aldirabilirseniz aldirin, yoksa parekende satanlar cok pahali. Kaldi ki cin parekendecisi de 16 icin 320 dolar civari satiyor.

Aynen öyle hocam. Ben direk çinden aldırtamıyorum. Mesele yada sorun şu ki bizim gümrük gibi bir sıkıntımız var. Ben çinden bir arkadaş ile çalışıyorum. Açık konuşmak gerekirse çindeki arkadaş cihaz başına 40$ alıyor. En fazla tek seferde 4 cihaz gönderebiliyor. Cihazları sürekli istanbula gelen çinli arkadaşlara veriyor ve o yolcularda cihaz başına 25$ alıyor. 270$ cihazlar gözükebilir ama maalesef öyle değil. Sağlam orjinal xioami (imei) onaylı cihazların fiyatları 16gb için 360$ isteniyor. 360+40+25=425$ yapıyor. Kur bu aralar çok değişken 425*2,1=893TL yapıyor. Bu kadar uğraşın sonunda cihaz başına 150TL almam batıyorsa batan arkadaşlara sözüm yok. Daha ucuzunu bulan alsın. Ama bendeki cihazlarda ekran koruyucu hediyeli, Türkiye romu yüklü bir şekilde teslim alıyor. Bırakında 150TL kazanayım.

• tr'ye ne zaman gelir tahminen?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.forum.miuiturkiye.net/
    xiaomi bu siteyi bildiğiniz ggibi resmi fan sitesi olarak belirledi
    Lütfen buradan devam edelim
  • carterjr kullanıcısına yanıt
    şuanlık mi-3 çok yakında mi-3s çıkıcak.

• SoldaTr kullanıcısına yanıt
    mi-3 gorilla glas 3 red mi note gorilla glas 2

• Hmm, ne zaman gelir bu telefon?

• Bilgi için sağ olun.

Bir sorum daha var bu telefondaki sensörü sony hangi telefonunda kullanmıştı? Fotoğraf kalitesini görmek istiyorum

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.