Şimdi Ara

Xiaomi Türkiye [ MIUI 8 Yayınlandı! ] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.712
Cevap
142
Favori
402.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • malezyada satışa başladılar Mi3 Satış fiyatı: 889 Ringgit = 275 Dolar = 570 TL
  • Arkadaşlar su Redmi note u 160 dolara nereden alabiliriz internetten

İnternetten aksak Amerika ya gitmesinde sorun olur mu?Amerika da tanidiklarim varda temmuz gibi gelecekler.internetten alip Amerika ya gitse onlarda getirse sorun olur mu?iPod gibi kullanicam zaten.bir link felan var mi aliexpress te felan vaktim ama hepsi çok uçuk.Veya bu fiyat araliginda iPod gibi film oyun için kullanabilecegim bir urun için tavsiye verir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xiaomiworld.com sitesi güvenilir mi?

Powerbank almayı düşünüyorum, orjinal değilse 50 liramız boşa gitmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nime-N0-Kyo

malezyada satışa başladılar Mi3 Satış fiyatı: 889 Ringgit = 275 Dolar = 570 TL

Türkiye'yede girer mi acaba o fiyatlar ile

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Hannibal Lecter

xiaomiworld.com sitesi güvenilir mi?

Powerbank almayı düşünüyorum, orjinal değilse 50 liramız boşa gitmesin.

Tavsie ederim ben aldim orijinal urun

• quote:

Orijinalden alıntı: KirkLeeHammett

quote:

Orijinalden alıntı: 0nime-N0-Kyo

malezyada satışa başladılar Mi3 Satış fiyatı: 889 Ringgit = 275 Dolar = 570 TL

Türkiye'yede girer mi acaba o fiyatlar ile

Hocam türkiye' ile arasında max 200tl oynar hadi 300 olsun:p
  • Inşallah yazın şimdi göz olur nazar olur

• quote:

Orijinalden alıntı: uA_Erencan

Arkadaşlar su Redmi note u 160 dolara nereden alabiliriz internetten

İnternetten aksak Amerika ya gitmesinde sorun olur mu?Amerika da tanidiklarim varda temmuz gibi gelecekler.internetten alip Amerika ya gitse onlarda getirse sorun olur mu?iPod gibi kullanicam zaten.bir link felan var mi aliexpress te felan vaktim ama hepsi çok uçuk.Veya bu fiyat araliginda iPod gibi film oyun için kullanabilecegim bir urun için tavsiye verir misiniz

Alamazsınız. Şu anda sadece Çin içine o fiyatla satılıyor. Çin dışına satış yapan alışveriş siteleri Xiaomi'den o fiyatla alacak, üstüne kar koyacak, kargo parası ekleyecek. 220-230$'ı bulur. Amerika'ya gönderebilirsiniz. Bir miktar da orada gümrük vermek zorunda kalabilirsiniz. Amerika'dan yanlarında getirmelerinde sorun olmaz.

1.4Ghz MTK6592M çipsetli 1GB RAM'li bir modeli daha var. Onu daha ucuza bulabilirsiniz. Bence 1.7Ghz 2GB RAM'li modelden şaşmamak gerek. Bir de şu anda üretilen modelin 3G'si Türkiye'de çalışmaz. Ipod gibi kullanacağım demişsiniz. Orası sorun olmaz herhalde.

Bence beklemeniz daha uygun olur. Aşağı yukarı aynı paraya gelecek zaten. Temmuz'a kadar da bekleyeceksiniz. Birkaç ay daha bekleyebilirsiniz. O zamana kadar MTK6595 modeli de çıkar. O çok daha iyi olacak.

• yeni oylamaya katılın millet malezyadan sonra ilk bizim ülkemize gelsin teller

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=20518
  • Daha fazla sabredemem aylardir telefonsuzum nerdeyse 6300 kullaniyorum su an xiaomi bekleyemem ya nexus 5 yada elite lite alicam bu gidisle

• 112. oy benden..Bu oylama ne kadar etki eder bilmiyorum ama hadi hayırlısı.umarim siradaki ulke tr olur

• quote:

Orijinalden alıntı: rev6

yeni oylamaya katılın millet malezyadan sonra ilk bizim ülkemize gelsin teller

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=20518

Aynen arkadaşlar oylamaya devam ltf...
  • %50 ile Türkiye önde. Oylamaya devam millet. Xiaomi yakında bizim ülkede...

• Telefon gelmeden kap,kılıf arayışında şöyle bişey buldum
    http://www.lovemeicases.com/love-mei-powerful-bumper-for-xiaomi-3/
  • Cok pahali..aliexpress ten bak derim ben siparis verdim artik ne zaman gelir bilmiyorum.zaman aliyor kargo sureci

• arkadaşlar yeni aldığım mi3 telefonun sim kart giriş yeri zorlama yüzünden bozuldu
    sim kartı görmüyor ne tyavsiye edersiniz adanada bir tamirciye verdim yapamadı

bu konuda yardım edebilecek olan varsa çok memnun olurum
  • ELİMDE SATILIK 1 ADET SIFIR XIAOMI MI2S VARDIR İLGİLENENLERE DUYURULUR CİHAZ RESMİ PASAPORT KAYITLIDIR.. PM İLE ULAŞABİLİRSİNİZ
  • Mi3 ilk olarak 20 mayıs da malezyada satışa çıkıyor.

http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi3_receives_android_44_kitkat_update-news-8485.php
  • Yedek parça olmadığı için mi yapamadı acaba, yoksa nasıl yapacağını bilmediği için mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guaire -- 9 Mayıs 2014; 20:37:38 >
  • Fiyatı tutarlı. Biraz daha pahalı kaçmış. Çin fiyatı 270$ iken, Malezya'da 275$ olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.