Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (836. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
558.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam pro model aldım .kenarları süpür aktif olmuyor.nedendir

• STYJ02YM modeli çinceden stabil olarak ingilzice kullanabilen ve yolunu gösterebilecek olan varmı?

çok uzun zamandır sıkıntısız çalışan robot bu ara sapıttı odaları şaşırıyor. Sıfırlayacağım dili de değişebiliyorsam yapayım bişeyler :)

evde çince konuşmaya başlıycaz yakındır

• ekksl6 E kullanıcısına yanıt

Cihazı sifirlamak icin ev tuşuna 5 saniye basili tutun. Fabrika ayarlarina sifirlanacak sesli uuarisindan sonra 5 saniye daha basili tutun. Cihaz sıfırlandı diyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba, ben de s5 max ile aranıza katıldım. Orijinal yedek parça teminini nerden yapabiliriz acaba? Ankara'da Hubson var bildiğim kadarıyla. Aliexpress den 47 dolara buldum. 2 küçük fırça 2 paspas 2 filtre1 ana fırça. https://www.aliexpress.com/item/1005001355410244.html?spm=a2g0o.cart.0.0.402f3c00fEPdCe&mp=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestrosdt -- 29 Kasım 2020; 22:27:11 >
  • Maestrosdt kullanıcısına yanıt

Hubson'u forumda biraz araştırın derim...

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Az çok okudum firmayla ilgili görüşleri. Ancak dediğim gibi Orijinal yedek parçayı nerden bulabiliriz bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestrosdt -- 29 Kasım 2020; 22:46:26 >
  • Orijinal parça yok diye biliyorum, yanlış hatırlamıyorsam @aliboduroglu hocam ve @szkrb hanımefendi(dah bir kaç gün önce yorumlamıştı) s5 maxi için aksesuar alışverişini Ekay dan yapmışlardı ve idare eder olarak yorumlamışlardı.

Çok yazıldı geçmiş sayfalarda, orjinali ancak y.dışından fahiş fiyata bulursunuz, değmez.

Filtreleri mümkünse çin sitelerinden almayın derim, uyumsuzluk yaşayan çok oldu, ekayonlineda satılanlar uyumlu.

Paspas ve fırçaların yedeklerini çinden getirtebilirsin fiyat avantajı var ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 29 Kasım 2020; 22:56:26 >
  • Arkadaşlar amazondan mop pro almıştım ancak memnun olmadım, normal bir halim var ve halıdaki saçları bile almaktan aciz. Turbo mod yapmama rağmen.

Geri iade edicem.
    Ancak ne almam lazım , V3 vacuum çekiş gücü olarak çok güçlü bunu mu alayım?

• ntquartex kullanıcısına yanıt
    Ekayda satilan filtrelerin dahi yan sanayi olsugunu goz onunde bulundurmamiz lazim. Arada fiyat farki olmayacaksa tabi alinabilir
  • HRNclk777 kullanıcısına yanıt
    Hali performansinda irobot cihazlari herzaman öndedir.. 6xx serisinden ust serilerde fırça telli olmadigindan saç dolanmalarina karsi iyidir. Yani fircaya cok dolanmaz. En iyi hali performansıni da irobot verir.
  • HRNclk777 kullanıcısına yanıt
    Çekim gücünün temizlikle bir ilgisi yok, işi fırçalar yapar.
    Haritalı iRobot modellerine bakabilirsiniz halı performansı istiyorsanız. Ya da Neato serilerine bakın.
    Saygılarımla
  • Roborock s5 max iki günde bir çalıştırıldiğı zaman robotun ömrü ne kadardır sizce acaba ortalama omur tahmini ne olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oist -- 29 Kasım 2020; 23:44:34 >
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Evet orjinal yok. Ekay’ın sarf yedekleri orjinalin 1 tık altı. Bence iyi üst diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliboduroglu -- 30 Kasım 2020; 0:3:24 >
  • Arkadaşlar Viomi V2 Pro ile bende aranıza katıldım

• mtolgae kullanıcısına yanıt

sorunumu sadece wifi i sıfırlayarak aştım. Bu arada saç fırçada bazı yerlere öyle bir girip dolanmış ki sanırım cihaz zorlandığı için sapıtmıştı anında düzeldi detaylı temizlik ve wifi sıfılamayla.

• berkbaykara B kullanıcısına yanıt

Evet halı var.Halıyı süpürmeyecekse ne yapayım ben robotunu.

• pikalos kullanıcısına yanıt
    Ben delirmek üzereyim zaten bu problemden dolayı. Servise göndersem yapacağı bişey yok daha beter edecekler cihazı.

Dikkat edin halı üzerinde cihaz yan gidiyor ve başladığı yere dönüyor. Harita kaydetmesi olmadığından dolayıda sapıtıyor.
  • Merhaba arkadaşlar,

S6 Pure ile aranıza katılmıştım. Gayet memnunuz açıkçası beğendik ürünü..

Bu hız ile büyüklerede ekonomi sınıfı 2 in 1 essential aldık ama farkı çok acı bir şeklide anladık.. biraz acımasız olacka ama elektrikli gübürge 'den hallice, şarj çok hızlı tükeniyor.. haritalama berbat. sürekli hata veryior başa dönüyor, standa git diyorsun gidemiyor vs .. beğenmedim açıkcası.. maaleesf bir üst pro modelini alayım dedim açılmış alamayız diyorlar.

• 
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.