Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (829. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
558.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 827828829830831
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

mayıs ayından bu yana kullanıyorum. her hangi bir şikayetim olmamıştı, sadece 1,5 hafta kadar önce haritalamada bir problem oldu. süpürge çapraz süpürmeye başladı bir anda. haritayı silip yeni harita oluşturdum bir problem kalmadı çok şükür. onun haricinde bir sorunuz varsa yanıtlamaya çalışabilirim.

• knbrgl K kullanıcısına yanıt

S5Max pompalı su kontrolü ve daha geniş su haznesine sahip.

• Sharp` S kullanıcısına yanıt

Ekay tavsiye ediliyor genelde forumda. robotsupurge.com.tr

• burakcankose B kullanıcısına yanıt
    Ne yapacaksiniz.? Duracak yine deltaylano cok farkli firmalarmiymis? Farkli renk geldi bana
  • Arkadaşlar geçen de yazmıştım komple temizlik yaparken fotoğraftaki yeri süpürmüyor ben de haritayı sildim tekrar kenarları süpür dedim bu sefer süpürdü haritayı güzelce öıkardı.şimdi de mopa başladım o kısmı yine silmeden bıraktı neden olabilir sizce.ilk başlarda sorun yoktu.geçen yeni harita oluşturdum ondan sonra olmaya başladı.cihaz mop pro
    Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oqi kullanıcısına yanıt

Coook güzel, elinize sağlık

• Roborock s5 max çakma yan sanayi mopu ustune ecovacs guncellemesi yaptik 😄 Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü
  • merhabalar Roborock S5 Max almayı düşünüyorum tavsiye eder msisiniz veya bu daha iyi diyebileceğiniz ürün varmı bide bu ürünü en uygun fıyata nerden alabılırım

• Merhaba, bizim makinemiz Vacuum Mop Pro ve üç gün önce satın aldık. Sorunumuz ilk haritalamayı bitirememek. Maalesef haritalama bitmeden şarjı bitiyor ve şarj ünitesine geri dönüş yapıyor. Daha sonra temizliğe başladığımda, haritalama tekrar başlıyor ve yine aynı sorun tekrarlanıyor. Evimizin salon ve mutfak kısmında Wifi biraz daha az çekiyor, bu sorun yaratıyor mu acaba diye düşünüyorum ama emin değilim. Sarji uzun sürsün diye sessiz mod ve kenarları süpür de yaptım ama maalesef olmadı. Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim bir fikriniz var mıdır ? Çok teşekkürler

• halil.ozkan kullanıcısına yanıt
    Süpürebildiği alan kaç metre kare çıkıyor tek şarjla bitebiliyor mu bunu acaba ?
  • numbernine1 N kullanıcısına yanıt

Sadece kenar süpür dediğinizde sadece kenarlardan gidip haritayi tamamlaması lazım buda %100 şarjda en fazla %20 kadar enerji harcar en fazla sizin cihazın pilinde bir sorun var gibi

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba xiamio vacum mop pro artik wifiye bağlanmıyor resetledim ama aga bağlanmıyor ip alınamıyor guvenli ag degil uyarısı alıyorum ne yapmam lazım lütfen yardım edermisiniz ?
  • Bilgisi olan varsa rica edeceğim, kayıtlı cihazım silinir mi sunucu değişince? Harita vs silinir mi? Tekrar tanıtmam falan mı gerekir?

• Apexmaster kullanıcısına yanıt

S5 max gayet güzel bir cihazdır, daha iyisi de vardır elbette ama siz ihtiyaçlarinızı iyi belirleyip size uygun olan robotu tercih etmelisiniz.

• IRON MAN 03 I kullanıcısına yanıt
    Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Kac kisi dedi bu sıkıntıyı hatirlamiyorum artik...Artik kronik sorun diyebilirmiyiz ali abi?
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Varmi çözümü kardesim ? Yada yapan arkadaşlar nasil yapmış? Evdeki aga robot bağlanmıyor
  • IRON MAN 03 I kullanıcısına yanıt
    Dostum cozebilen hatırlamıyorum...Siz cihazi bir hard reset yapin..olmadi pilini cikartipp bekleyin sonra takin...ama ali hocam en kesin bilgiyi verecektir ağı sifresiz vs yapın deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfSpirit -- 26 Kasım 2020; 22:54:33 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Hepsiburada'dan S5 Max Siyah aldım, 4150 liraya geldi.

Şimdi bu ürünün garantisi nasıl olacak? https://roborock.com.tr/ üzerinden garanti paketi almam gerekiyor mu? Buradan garanti paketi alıp servise işiniz düştü mü? Güvenilir mi bu adamlar?

Teşekkürler.

• Apexmaster kullanıcısına yanıt

Uygun çok ama en güvenlisinin peşine düşmeniz yararınıza...

• 
Sayfa: önceki 827828829830831
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.