Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (765. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.817
Cevap
653
Favori
557.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 763764765766767
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Roborock S5 max almayı düşünüyorum. Batarya ömrü dolduktan sonra yeni bataryayı Türkiye'de satın alabileceğim bir yer var mı? İlla Çin'den mi sipariş etmem gerekiyor. Cevap verirseniz çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kubelik11 K kullanıcısına yanıt
    Yılsonuna doğru Roborock bataryalarını da satmaya başlayacağım, forumda duyururum zaten.
    Bireysel olarak Çin’den getirtmeniz biraz zor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Anladım hocam. Galiba Türkiye'de satan kimse yok değil mi bataryayı? Mesela siz satmazsanız alabileceğim bir yer var mıdır? Birde Roborock'un Türkiye'de teknik desteği var mı? Kusura bakmayın bu konuda pek bilgim yok o yüzden soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubelik11 -- 29 Ekim 2020; 13:17:30 >
  • Kubelik11 K kullanıcısına yanıt
    Teknik servis ve desteği satın aldığınız yer vermek zorundadır.
    Buna ulaşamıyorsanız benim gibi ücretli destek ve tamir hizmeti veren kurumlar var tabii

• merhabalar bende 1. Nesil xiaomi robot süpürge var. Merak ettiğim bir konu var bu cihaza root benzeri şeyler yaparak yeni özellikler kazamdıra bilir miyim?

• WallacE McKarT W kullanıcısına yanıt

Neden alınmasın. Ancak fiyatı ne kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

Neden bela aldınız hocam, hayır olsun

Ben biraz ince detaycıyım. Bir ürün alırken her şeyine bakarım. O sebeple kararsız kalmaktan korkuyorum :)

• pervaz P kullanıcısına yanıt

Alacağınız cihazın sadece alış fiyatına değil, satış sonrası hizmetler için teknik servisi kim? Servis hakkında şikayetler var mı gibi önemli hususları da araştırmanız önerilir.

• İnanın benim kadar detaycı değilsinizdir :)

Karasız kaldığınız tam olarak ne ya da neler anlamadım ama ?

• anneme hediye olarak xiaomi robot vacuum mop pro modelinden aldım fakat bir türlü telefon ile eşleştirme sağlayamadım telefon iphone kurulum yaparken wifi kısmında 2.4 ghz bağlantı destekler diyor ve bir türlü wifi üzerinden evdeki interneti bulamadım kendi telefonumu wifi olarak açtım onda da eşleşme olmadı nasıl eşleştirme yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

İnanın benim kadar detaycı değilsinizdir :)

Karasız kaldığınız tam olarak ne ya da neler anlamadım ama ?

Aslında yeni karar verdik robot süpürge almaya fazla bilgim yok. Çok yoğunum bu aralar. Bunun özelliklerine bakıp, anlayıp alana kadar BF biter :)

3-4K bütçe var diyebilirim. Diğer konuya da yazdım hatta

Diğer konuya yazdım Hepsirobot sağ olsun yanıt verdi.

100 metrekare evimiz var. Çoğunlukla halı yok, engel yok, koltuk ve yatak yüksekliği 8 cm' den yüksek. Mop, LDS, SLAM özelliği olan robot bakıyoruz.

1. Emiş gücü kaç PA olmalıdır, kaç PA altı minimum seviye olmalıdır?
    2. HEPA filtresi olmayan robot almak ne kaybettirir, çok mu kritik bir konu?
    3. Siklon filtre nedir, olmazsa ne kaybederiz?
    4. Su tankı ve toz kapasitesi düşük olursa dezavantajları ne olur? Çok mu git gel yapar yoksa cihaza mı zarar verir?

Bu özellikler dışında dikkat edilecek ekstra bir şey var mıdır? Seçeceğim markaları belirledim. Bunların dışında şarj süresi, renk, ses seviyesi ile ilgili sorunumuz yok.

Teşekkürler.

• kaplanemre65 K kullanıcısına yanıt

kablosuz ağ isiminiz gizli olabilir mi ? (SSID)

• https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146208766

linkteki videoları izlemenizi

ve Ali abinin detaylı konu başlangıç yorumunu okumanızı öneririm

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/20388867

''Emiş gücü kaç PA olmalıdır, kaç PA altı minimum seviye olmalıdır?'' Emiş gücünden çok, ana fırçanın halıyı dövme performansı önemlidir. Çoğunlukla halı yok demişsiniz ama emiş güçleri neredeyse bir çok robotta iş görür seviyelerde.

''Su tankı ve toz kapasitesi düşük olursa dezavantajları ne olur? Çok mu git gel yapar yoksa cihaza mı zarar verir?'' su çabuk biter daha sık su ilave etmeniz gerekir. Toz haznesini daha sık kontrol/boşaltma gereksinimi olur.

''Bunların dışında şarj süresi'' şarj süresi ve batarya kapasitesi bir kerede ne kadar çok alanı temizletmek istemeniz ile doğru orantılıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 29 Ekim 2020; 16:37:30 >
  • quote:

kablosuz ağ isiminiz gizli olabilir mi ? (SSID)

onu nasıl açabilirim

• kaplanemre65 K kullanıcısına yanıt

Önce ağ isminizin gizli olup olmadığını test edin bence, her hangi bir mobil cihazdan wifi aradığınızda modeminizin ismi görünüyor mu?

google / modem ismi gizleme / çıkan yazılı ve videolu sonuçlardan destek alabilirsiniz.

• Merhaba Arkadaşlar,

Gene bir sorun ile karşınızdayım. Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro cihazım var, bu gün süpürürken yerdeki bazı şeyleri çekmediğini fark etttim. Kontrol ettiğimde, cihazın demir şarj çubuklarının sağında ve solunda olan hava çıkışlarından sadece bir tanesinin çalıştığını gördüm (Bir tanesi hava üflüyor, diğeri üflemiyor). Bu normal mi? temizlenmesi mi gerekiyor acaba, o bölgeyi açabiliyor muyuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alparslanender -- 29 Ekim 2020; 16:16:57 >
  • alparslanender A kullanıcısına yanıt
    Tek bir fan ve tek bir çıkış var zaten.
    Diğeri hoparlör için.

• Öbür tarafta cevapladığım için burada hakkımı kaybettim ama ben bi soru soracağım: hangi robotta siklon filtre var?

• Arkadaşlar herkese kolay gelsin ve iyi bayramlar.

S5 Max almayı düşünüyorum ama garanti konusunda durum nedir? Xiaomi Türkiye Garantili ürün var mı yoksa rastgele trendyoldan vs bir satıcıdan alayım mı? Satıcı tavsiyeniz var mı?

Teşekkürler

• Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Diğer forumda cevapladım.

• 
Sayfa: önceki 763764765766767
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.