Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
558.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Girmesini istemediğiniz alan mı? Oda mı? Alan ise örnekleyebilir misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 26 Ekim 2020; 21:53:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Girmesini istemedigim dolap alti ve berjer alti var bendeki supurge xiaomu G1 2in 1 malesef oda secemiyoz bariyer yapamiyoz. Harita anlik kaydediyor sonra kafasina gore takiliyor.

• caca40 kullanıcısına yanıt
    Evwt, o cihaz manyetik bant gerektiriyor maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Anladım hocam, ben yasaklamak istediğiniz alan örneğin çocuğun oyuncaklarının olduğu ortalama 2m×2m gibi bir alandır sandım =) ortalama kaç metre kadar alanı engellemek amacındasınız?

• Toplam 10 metre felandir butun evde, elektrik bandi denedim banamisin demedi catir cayir gecti, eski teyp bandi mi oluyor bu manyetik bant

Hayır, buzdolabı kapı mıknatısı

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Magnet gibi mi Ali abi?

Magnet zaten mıknatıs demektir

Hahaha haklısınız, benim demek istediğim halk dilinde buz dolabına sucunun, pidecinin, çilingirin vs tanıtım amaçlı kibrit kutusu kadar olan yapıştırdığımız şeyler manasında =)

Benzer ama şerit şeklinde olanı ve kalını

Ben şuna varmak istemiştim Ali abi daha ekonomik çözüm olarak belki işe yarayabilir; bu tanıtım magneti gibi reklam işleri yapan arkadaşıma bu magnetlerin baklası kaça kaç ve baskısız bir baklanın maliyeti nedir diye sorayım diyecektim. Robotlarda işe yaraması adına iki kat ve 1 ya da 2 cm genişliğinde bir şerit elde etsek uygulamada iş görür mü acep?

Hepsirobot kullanıcısına yanıt

@Hepsirobot İşe yarayabilir derseniz; @caca40 'ın ihtiyacı olan 10 metre kadar normal manyetik bant' ın 325tl maliyeti olacak, benim dediğim mantıkta bir bakla baskısız magnetin maliyeti bu miktardan azdır diye düşünüyorum, yoksa her esnaf bu reklam çeşidini maliyetinden dolayı kolay kolay tercih etmezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 26 Ekim 2020; 23:3:59 >
    Denemek lazım, gauss cinsinden yaydığı manyetik alan önemli. Ayrıca her markanın okuma değeri farkl oluyor. En çok kullanan Neato idi, ama onun bantları başkasında çalışmıyor mesela.

• yarin buzdolabindaki birkac magnetten deneme yapayim bakalim nasil olacak. Teşekkür ederim

• Çarşamba günü kısmetse viaomi v3 geliyor elimden geldiğince ilgili videolar izleyerek iyi kötü nasıl kullanılacağını anladım ancak sabit bir noktada (örneğin antre de) ünitesini kurduktan sonra ilk kullanım da oda seçimi sonrasında ki kullanımlarda belirlenen (nasıl belirleniyor??) odaya gönderimi kısmını anlamadım bu konuda basitçe bana anlatabilecek bir arkadaş var mı?

• imparatorlak kullanıcısına yanıt
    Bu linktekini sakın almayın. 5 yıllık cihaz. Harita kaydı bariyer vs yok.
    Mop pro derdim ama o da uçmuş fiyatı
    S5 max alın rahat edin. 4200 tl şu anda n11 de.

• İyi akşamlar, s5max’ı yeni aldım, öneri üzerine çalıştırmadan şarja taktım, şu an doldu şarjı, fakat saat geç olduğu için kurulum yapıp kullamayacağım, yarına kadar şarjda kalmalı mı yoksa fişini çıkarmalımıyım

• LABARAK L kullanıcısına yanıt
    Genel olarak şarjda kalmasında bir sakınca yok. 15 günden fazla sürelerde kullanmayacaksanız, o zaman şarjdan alıp kapatabilirsiniz.
    Forum üstadlarından öğrendiğim husustur.

• Tamam teşekkürler

Yarın bahsettiğim arkadaşımdan yinede sizin için bakla ölçüsü ve fiyat bilgisi alacağım.

Saygılar

• 
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.