Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (759. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
558.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 757758759760761
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mali_bu16

robot üzerindeki power tuşuna uzun(3-5 sn) basarak kapat-aç şeklinde.

Teşekkür ederim ilginiz için. Hocam sizi önceden konu da hiç görmemiştim konuya verdiğiniz katkıyı görünce mutlu oldum. Bu turbo mod ile ilgili ilk zamanlarda hiçbir sıkıntı olmaz deniyordu. Fakat şimdi devamlı turboda çalıştırmak zarar verir diye yazılmış. Bunun kıstası tam olarak nedir ? Örneğin ben aralıksız maksimum 30-35 dakika çalıştırım odaları bölerek temizlettiğim için. Turbo modda bu süre sorun teşkil eder mi ?

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Uzun süre power tuşuna basıp kapatabilirsiniz efendim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Turbo mod sorunu ürünler kullanıldıkça ortaya çıktı zaten. Fanlar yoruluyor ve arızalanıyor.

Benim asıl mekan ''Robot Süpürgeler Hakkında''  başlıklı konu :)

Ben robot süpürge almak için araştırmalar yaperken, tamda alıyordum derken forumda, ardı ardına Xiaomi nin bir kaç modelinde yazılım ve donanım arızalarının patlak verdiği bir döneme dek geldiğim için ve robot süpürgelere özel bir merağım olduğu için yorum yazdım turbo modu konusuna.

Daha teknik ve altı dolu bilgiyi Ali abi detaylı bir şekilde yorumlamıştı, özetle;

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146165389

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

Benim asıl mekan ''Robot Süpürgeler Hakkında''  başlıklı konu :)

Ben robot süpürge almak için araştırmalar yaperken, tamda alıyordum derken forumda, ardı ardına Xiaomi nin bir kaç modelinde yazılım ve donanım arızalarının patlak verdiği bir döneme dek geldiğim için ve robot süpürgelere özel bir merağım olduğu için yorum yazdım turbo modu konusuna.

Daha teknik ve altı dolu bilgiyi Ali abi detaylı bir şekilde yorumlamıştı, özetle;

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146165389

Saygılar.

Maşallah hocam siz ve Ali bey gibi 2-3 kişi daha gelse tam Voltran oluştururuz heralde burada :) Son bir sorum daha olacak izninizle. Benim styj02ym aylardır 0047 sürümünde kaldı. Sürüm çok stabil hiçbir sıkıntı yaşamadım lakin arkadaşımın robotuna son gelen güncelleme ile türkçe destek gelmiş. Benim uygulamada ''sesler'' diye bir bölüm bile yok. İngilizceye bile çeviremedim robotu. Sayesinde çince günlük diyalogları söktük

Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Ben hobi olarak, Ali abi bu işi üstad olarak yerine getiriyor değil 3-5 kişi 10. kişi bir araya gelsek Ali abinin bilgi ve tecrübesinin %1'i olamayız, yine de güzel sözleriniz için teşekkür ederim.

Cihaz özelinde yazılım sorusuna ya cihazı kullanan üyler, ya da Ali abi @Hepsirobot cevap verirse çok daha sağlıklı bilgi akışı olur. Yanlış hatırlamıyorsam şikayeti olmayan kullanıcılar bir çok yeni sürüm güncellenmeyi almayarak kullanmaya devam ediyorlar. '' Sürüm çok stabil hiçbir sıkıntı yaşamadım '' ilişmeyin bence :)

çince iyidir geleceğin umud vaat eden dilleri arasında  

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 26 Ekim 2020; 12:25:56 >

Dokunmayın hiç.

V2 ve STYJ02YM makinelerin bazı serilerindeki anakart ile yeni yazılım uyumlu değil, direkt kilitliyor robotu.

Bende şu an bekleyen 4 robot oldu bu sabah itibarı ile, Viomi de yardımcı olmuyor ama aradan tanıdıklar vasıtası ile bilgi almaya çalışıyorum.

Henüz çözemedik hiçbirini.

• Arkadaşlar merhaba

S5 Max'ı salona taşıdım, oradaki internet farklı router üzerinde, robotu o ağa nasıl bağlayabilirim?

Edit : çözdüm sanırım, uygulamadan yeni robot ekler gibi yaptım oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdasgun -- 26 Ekim 2020; 12:51:19 >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Ya hocam gercekten anlayamiyorum, guncelleme ile robotu kullanilmaz hale nasil getirebiliyorlar hic bi kontrol falan yapmiyorlar. Bide guncellemeyle cihazi bozduktan sonra hemen yeni bir guncelleme yayinlayip duzeltmiyorlarda. Cok garip, ozellikle mi yapiyorlar ne yapiyorlar boyle.

• bdurmus kullanıcısına yanıt

Haklısınız.

Geçen yıl sonunda bu sorun 1C modelinde vardı, belki takip etmişsinizdir. 4 ay kilitli kaldı binlerce robot.

Aynen biliyorum, surekli oluyor yani ozellikle yapmiyorlardir heralde ama o zaman neden bir an once bi aksiyon alip guncelleme ile cozmuyorlar anlayamiyorum. Sonucta herkes forumlari okuyup kullanici yorumlarini okumuyor, guncelleme ile daha guzel ozellikler gelmistir hatalar giderilmistir diye yukleyip o kadar para verdikleri cihazi kullanamiyor insanlar. Aklim almiyor gercekten, yazilim guncellemesi ile cok kolay bir sekilde kullanisli ozellikler ekleyebilirler ama yapmiyorlar, zaten guncellemeyle cihazi bozan firmadan kullanisli ozellik eklemesi beklenemez :)

• hepinize selamlar styj02ym yi 1 yıldır kullanıyorum gayet memlunum bir tek şu çin serverı bazen delirtiyor beni uzun zamandır forumada girmedim server konusunda bir gelişme yaşandımı acaba yada bir çözüm bulundumu

• S5max amazonda 4283tl. Kacirmayin

• Arkadaşlar yarın bu 3 üründen 1'ini alacağım. Hangisini önerirsiniz?

Xiaomi Vacuum Mop 1C, Tesvor T8, iLife A9s

• A101'den 1C alınır mı sizce 2.599 liraya geliyor.

• cnspnky kullanıcısına yanıt

hahaha d&r dan sonra a101 de mi bu işe el attı  

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146175787

şu an sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 26 Ekim 2020; 17:50:56 >
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt

A101 aylardır satıyor zaten ancak daha ilk günden kimse telefonları açmıyor diye çok şikayet vardı.

Yazık 

• Merhaba arkadaşlar.

3+1 yaklaşık kullanım alanı (süpürülecek alan) yaklaşık 90 m² olan bir eve sahibim. Evdeki halılar saçaksız ve kabarık değiller. Evdeki koltuklar ve yatak yerden en az 9 cm yükseklite ve evde çok fazla eşya ya da engel yok.

Soruma gelecek olursak 2000-3000 TL arasında mop özelliği çok önemli olmayan, telefondan takip edebileceğim, harita kaydedebilecek ve alan sınırlaması yapabilen bir ürün arıyorum.

Xiaomi Mi Robot Vacuum ürününü inceledim fajkat bazı yerlerde harita kaydediyor derken bazı yerlerde kaydetme özelliği yok deniyor. Eğer bu üründe harita kaydetme varsa tavsiye eder misiniz? şu an amazonda prime ile 2700 TL ye geliyor. (https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-SDJQR02RR-17061-Vacuum-Cleaner/dp/B07718TKPR/ref=sr_1_4?dchild=1&fst=as%3Aoff&m=A1UNQM1SR2CHM&qid=1603731735&refinements=p_6%3AA1UNQM1SR2CHM&rnid=15358539031&s=home-garden&sr=1-4)

ya da başka tavsiyeniz var mı?

Şimdiden teşekkürler.

• Arkadaşlar manyetik bant 2 metresi 65 tL civarina bulunuyor, evde girmesini istemedigim bolge cok alternatif bir cozum varmi? Ucuz yollu ;) teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 757758759760761
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.