Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (674. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
558.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drutkubulutsimsek

Bugün bende S5 Max alarak aranıza katıldım. Bakalım nasıl temizleyecek kendisine güvenimiz tam. Seçim esnasında çok yardımcı olan hepsirobot Ali hocama çok teşekkür ediyorum
    Nerden aldınız hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. 1 yildir s50 kullaniyorum. Zamaninda 2300 e almistim. Simdi metro da sty mop pro modeli 3000 e dusmus ve word karta 150de hediye veriyor. Sizce suanki robotumu aileme verip sty serisine geceyim mi ?

• death44 kullanıcısına yanıt
    Ciddi misiniz bu soruda?
  • Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

Harita düz görünmediği için styj02ym rotası da düz olmuyor. Haritayı biraz döndürebilmek mümkün mü?

• serhard kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

Ben güncelledim. Canavar gibi çalışan süpürge acayip salaklaştı. Tamamen firmware update mi bağlı bilemiyorum ancak update sonrası şarjdan ayrıldıktan sonra bazen kendini başka odada görüyor. Dock a geri gönderip tekrar temizliğe yolluyorum böyle olunca. Bazen 4-5 kez başlatıyorum sırf bu yüzden.

Bazen doğru oda da görüyor. Ancak nadirde olsa harita sapıtıyor karman çorman bir hal alıyor. Nereye gideceğini bilemiyor. Yine kapat aç aynı şeyler baştan.

Dediğim gibi bu kadar saçmalık update sonrası oldu. Keşke güncellemeseydim diyorum şu anda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Sanirim sorum yalnis anlasildi. 1 adet daha robot almam gerekiyor ailem icin. Almisken bunu ben kullanip s5 i aile evine göndermeyi dusundum. Sorum 3000 e sty modeli alinir mi sizce olmaliydi kusura bakmayin.

• death44 kullanıcısına yanıt
    Cevabıım değişmez. O bir S serisi Roborock, STY serilerine göre çok daha kaliteli.
    Ama yazılım farklılıklarından dolayı yenilemek istiyorsanız, buna söyleyecek bir şeyim yok.
    Ancak açıkçası MopPro'nun da yazılım olarak S50den çok ilerde olduğunu düşünmüyorum.
  • Herkese merhaba viomi v2 ile v2 pro arasinda ne fark arkdaslar? Yabanci forumlarda farkli su tank kapasiteleri vs farkli denmis bazi yerlerde yok denmis tam olarak nedir arkdaslar aydinlatirsaniz sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilki1234

Nerden aldınız hocam

Alıntıları Göster
    Ekay dan aldım çok memnunum 5300₺ almıştım S 5 Max ı tavsiye ederiö

• Amazon dan Xiaomi mop pro modelini 3014 TL ye alarak aranıza katıldım. Memnun kalırım inşallah

• _Kvothe_ kullanıcısına yanıt
    hocam o strateji bir gün çekiyorlar diğer gün geri koyuyorlar şu anda gg trendyol n11 amazon hepsinde var Ekay yalnız fiyatın 4750 e inmesini bekliyorum 5300 de takıldılar

• quote:

Orijinalden alıntı: drutkubulutsimsek

Ekay dan aldım çok memnunum 5300₺ almıştım S 5 Max ı tavsiye ederiö

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun. Ekayın ne avantajı var hocam aydınlatabilirmisniz

• Arkadaşlar merhaba, bugun itibariyle ben de hem süpürme hemde mop ozelligi olan s5 max i takip etmeye basladim. Evim 185 metrekare 5000 tl nin altina iner inmez alacagim. Baska önerileriniz varsa bilgi verebilirsiniz.

• Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro için orijinal HEPA filtreleri nereden buluruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

Arkadaşlar merhaba, bugun itibariyle ben de hem süpürme hemde mop ozelligi olan s5 max i takip etmeye basladim. Evim 185 metrekare 5000 tl nin altina iner inmez alacagim. Baska önerileriniz varsa bilgi verebilirsiniz.
    Bende bekliyorum.4600 civarına düşüyor bazen trendyolda ana iki gün sonra arıza verse ne yaparız bilemiyorum.

• tilki1234 T kullanıcısına yanıt
    Ben trendyoldan aldığım ürünlerden genelde memnun kalmiyorum. Ithalatci garantisi olmamasi onemli olan. 5 bin liraya yakin para vereceksem ariza durumunda sattigi malın arkasında duran satici isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tilki1234

Hayırlı olsun. Ekayın ne avantajı var hocam aydınlatabilirmisniz

Alıntıları Göster
    Hocam ilk olarak teknik servis için sıkıntı çekmiyorsunuz direk onlar hallediyor. Ayrıca herhangi bir sıkıntıda müşteri ilişkilerine her an ulaşabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

Ben trendyoldan aldığım ürünlerden genelde memnun kalmiyorum. Ithalatci garantisi olmamasi onemli olan. 5 bin liraya yakin para vereceksem ariza durumunda sattigi malın arkasında duran satici isterim.
    S5 max icin bir distribütör varmıdır.

• tilki1234 T kullanıcısına yanıt
    Düzgün ithalatçı firma var: Ekay

• 
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.