Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (588. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
558.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar, bende yine ağa bağlanamama problemi var sabah calisirken birden cihaz offline oldu. hotspot ile trlefona baglanmaya calistim onda da bulamadi. manuel ekleme yapmak istedigimde wifi listesinde ekteki isime benzer bir cihaz da listelenmiyor. bu arada acma kapama tusuna basarak supurme islemi yapabiliyorum yine. superonline ag ile ilgili bir degisiklik yapilmadigini soyledi.
    Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar S5 Max GittiGidiyorda, 4.700 liraya düştü. Kazananlar Kulübü üyeliği ve puanla 4.425 liraya geliyor haberiniz olsun. Ben aldım bakalım hayırlısıyla..

• Çinli satıcıların da düşmesi lazım, çok bir fiyat farkı yok genel olarak. Çok anlamı olmuyor bu fiyat farkına y.dışı alışverişin, o kadar süre kargo beklemenin. Kargosu ayrı, gümrük süreci ayrı, riskleri ayrı, iadesi ayrı, taksit imkanı yok. Bu fiyat farkına y.dışı değmez bence.
  • Blackeagle579 B kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat, hayırlı olsun
  • burak_sefa61 kullanıcısına yanıt
    Anlamadığım şu: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro ile Xiaomi Mi Robot Vacuum (1. nesil) farkı nedir? bu styj02ym ile aynı ürün mü?

• Merhaba Arkadaşlar,

Ben de yoğun araştırmalar sonucunda s5 max aldım. Benim bir sorum olacaktı. Sanki halının üstüne çıktığında maximum çekiş gücüne geçmesi gerekirken genelde geçmiyor. Örneğin halıyı 3 dk temizliyor tam sonlarına doğru halı olduğunu farkediyor ve çekiş gücünü arttırıyor. Bu neden kaynaklı olabilir?

• ...::: ÇARŞI :::... . kullanıcısına yanıt
    Aynı ürün renk farkı var sadece sanırım.

• Merhaba
    İyi günlerde kullanınız.
    Roborock ve Xiaomi grubundaki robotlar halı sensörü yok, fırçanın zorlanmasına göre halı üzerinde olduğunu anlıyor. Eğer halınızın havları/tüyleri uzun değilse fırça zorlanmayacak ve yüksek fan gücüne geçmeyecektir.
    Saygılarımla
    1. nesilde mop yok, gelişmiş harita özellikleri yok vs.
    Mop Pro zaten STYJ02YM modelidir.
  • f1bekir F kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackeagle579 -- 16 Temmuz 2020; 17:18:36 >
  • STYJ02YM cihazımı yeni aldım, haritayı çıkarıyorum. Bir iki seferden sonra şarj ünitesini farklı odada algılıyor ve oraya gitmeye çalışıyor. Haritada da ünite farklı odada görünüyor. Bu sorunun nedeni ve çözümü hakkında bilgisi olan var mıdır acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Ben maksimum çekiş gücünü sensörle ayarlıyor sanıyordum. Aynen belirttiğiniz gibi bendeki halının tüyleri uzun değil. Sayenizde robot süpürgelerle ilgili bayağı bir bilgiye sahip olmuştum şimdi yeni bir şey daha öğrenmiş oldum :).

• Huzur ve sağlık içinde kullanınız.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için, peki bu model hem süpürme hem de silmeyi aynı anda mı yapıyor? Sadece süpürme seçeneği de yapabiliyormuyuz?

Rica ederim.
    Tabii ki sadece süpürme de yaptırabilirsiniz. Mop işlemi arkasında ve altına doğru takılan bir ek hazne ile yapılıyor zaten.
    Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle579

Arkadaşlar S5 Max GittiGidiyorda, 4.700 liraya düştü. Kazananlar Kulübü üyeliği ve puanla 4.425 liraya geliyor haberiniz olsun. Ben aldım bakalım hayırlısıyla..
    Ben de geçen hafta aldığım s5 max ı iade ediyorum. Kargo gelir gelmez geri yolladım. 5500 e almıştım. Bu indirimi kaçırmadan almak istiyorum fakat iade onaylanmama durumu olabilir mi acaba? Ürünün paketini bile açmadan aynı gün iade sürecini başlattım ama satıcı daha onay vermedi

• Bizim emektar 1. Nesile update gelmiş detayları bilen var mı?

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

• STYJ02YM mop pro ile ilgili güncelleme sonrası çalışmama gibi risk hala devam ediyor mu?
    eski yazılanlara baktım epey can sıkmış.

şimdi satın alacağım eğer böyle risk hala geçerli ise büyük sorun.

bu konuda güncel durum nedir acaba? yoksa güncelleme sorununu çözdüler mi?
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Yine lidar güncellemesi geldi.
  • 
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.