Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (580. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.817
Cevap
653
Favori
558.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çözüm olmasına sevindim. Birkaç mesaj yukarıda da bazı arkadaşlara aynı öneride bulundum. Bu çok etkiliyor oluyor.

Mop haznesine su doldurduğunuzda salladığınız damlatması çok normal, videoda görünmemiş olabilir ama damlatıyor uçlarından. Normal olduğunu düşünüyorum, özellikle fayanslarda bahsettiğiniz takılma veya sıkışma ile ilgisi olmadığı kesindir. Versiyon güncellemesi yapmanızı öneririm.
  • Alış yapmayı düşündüğünüz bir cihaz olduğunda sepetinizde ürün varsa silip aşağıdaki linklerden sepete ekleyerek alış yaparsanız bana da destek olmuş olursunuz, şimdiden teşekkürler.

Aşağıdaki listede olmayıp alış yapmak istediğiniz bir robot süpürge modeli olursa lütfen yazın, yardımcı olmaya çalışırım.

Banggood'da satılan ürünler için de vergiler dahil kargo sistemi vardır. Ekstra hiçbir ödemeniz olmuyor. Tüm vergilerden de muaf oluyorsunuz (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

Viomi V2 pro gibi Gearbest ile Almanya depodan satılan ürünlerde sadece %18 gümrük vergisi ödüyorsunuz, kargonuzu PTT kargo getiriyor. Ortalama ödenecek vergi miktarları aşağıda cihazların satış adresleri kısmında yazmaktadır. Ürün mahallenizdeki PTT şubesine veya direk kapınıza geliyor, vergi ödemesini yapıp kargoyu şubeden veya evinize getiren kargocudan alabiliyorsunuz. Bu iki ürün için kargo takiplerinihttps://gonderitakip.ptt.gov.tr adresinden CP ile başlayan takip kodunu girerek yapabilirsiniz. (Takip süreci ürün kargolandıktan sonra başlayacaktır, gecikmeler olabiliyor.)

Gearbest ile alım yaparken ödeme ekranında üstteki kredi kartı seçeneğini (Axess, Bonus, Maximum.... diye) seçerseniz TL olarak ödeme yaparsınız, bir altında kredi kartı seçeneğini seçerseniz de dolar olarak ödeme yapılabilir. Kur farkında ötürü dolar olarak ödeme yapmak avantajlı olabiliyor. Adresinizi yazarken posta kodunu il merkezinizin postu kodu olarak girin (İstanbul için 34000, Ankara için 06000 gibi) kargo fiyatı doğru hesaplanacaktır.

Roborock S5 Max Silme ve Süpürme Yapabilen Temizlik Robotu

Roborock'un en gözde ürünü, oldukça kalite, özellikleri ile göz dolduran bir cihaz. Harika bir fiyatla şu anda Banggood'da satışta!

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=q-5NOLbHnUk&feature=youtu.be

Satın Almak İçin Tıklayın

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra indirim kodu girme kısmına bu kodu yazın:

BGUHS5TU

Vergiler dahil kargosu 1936 liradır.

58 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 4518 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Viomi V2 Pro Silme ve Süpürme Yapabilen Temizlik Robotu

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=Nc_Kwq35_0Y&feature=youtu.be

STYJ02YM modeli ile hem yazılımsal hem de donanımsal olarak oldukça benzer, aynı özelliklere sahip 2019 yılı çıkışlı yepyeni bir model. Almanya depo'dan kargolandığı için kargo tutarı oldukça düşük ve kargo süresi hızlıdır. Uygun bir fiyatla Gearbest'te şu anda satışta!

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra indirim kodu girme kısmına bu kodu yazın:

M4D8FBBF719EB001

Kargosu 183 liradır (25$). PTT ile gelmektedir. Ürün size ulaştığında yaklaşık olarak ürün tutarı üzerinden %18 civarı vergi ödeyeceğinizi unutmayın (Ortalama 400-450 lira arası)

Vergiler hariç sonuç fiyat 2831 liradır (387$) şu anda.

Xiaomi Viomi V3 Silme ve Süpürme Yapabilen Yepyeni Temizlik Robotu

2020 Yılı çıkışı yepyeni bir model! Güçlendirilmiş bataryası, arttırılmış çekiş gücü, bakır-gümüş iyonizasyon teknolojisi ile %99'a kadar bakterileri öldürüp temizleme gibi yepyeni özellikler ile donatılmış son teknoloji bir cihaz.

BGHKV3R

Vergiler dahil kargosu 1232 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

75 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 4483 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi 1S Model Yeni Temizlik Robotu

1.nesil cihazın geliştirilmiş versiyonu olan 1S modelinin 1.nesile göre emiş gücü %40 oranında arttırılmıştır. Ayrıca uygulama üzerinden sanal duvar oluşturabilme, sesle komut, geliştirilmiş haritalama özelliği, birden fazla harita kaydedebilme gibi yepyeni özellikler de eklenmiştir.

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=a_gy2-FgoN4&feature=youtu.be

BGTUSRS

Vergiler dahil kargosu 1479 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

43 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 3154 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Mijia Vacuum Mop Pro (STYJ02YM) Model Moplu Yepyeni Temizlik Robotu

S5 serisi cihazlarla hemen hemen aynı özelliklerde, fiyat olarak da daha uygun yepyeni bir cihaz. Çekiş gücü yükseltilmiş ve uygulaması yenilenmiş. S5 serisinde olmayan aynı anda süpürme ve silme yapabilme özelliği de cabası. 1S model cihazın mop özelliği olanı gibi düşünebilirsiniz.

Üstelik aynı üründe siyah ve beyaz renk seçenekleri de mevcut

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=M5iu6A2mVSw&feature=youtu.be

BGTUMRT

Vergiler dahil kargosu 1668 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

46 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 3489 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Mijia Vacuum Mop (1C) Model Süpürme ve Islak Silme Dahil Yepyeni Temizlik Robotu

2019 model, diğer cihazlara göre oldukça uygun fiyatlı, yepyeni bir rotalama algoritmasına sahip Xiaomi 1C modeli, hem bütçenize dost hem de özellikleri ile fiyatından kat ve kat fazlasına yapacak bir cihaz olacak.

Oldukça güçlendirilmiş toz çekim gücü (2500Pa), geliştirilmiş yepyeni algılayıcı sensörler, 2cm'e kadar engelleri rahatlıkla geçebilme özelliği, ıslak kuru her türlü süpürme ve silme işlemini yapabilmesi gibi özellikleri ile kaçırılmayacak bir cihaz!

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=bcAcxo2SFAM&feature=youtu.be

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra indirim kodu girme kısmına bu kodu yazın (indirim kodu sadece Banggood mobil sitesi veya mobil uygulamasında geçerlidir, linki telefonunuzdan açın):

BGCMTUK

Vergiler dahil kargosu 1178 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

33 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 2434 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

1.Nesil Xiaomi Temizlik Robotu

Xiaomi temizlik robotlarının atası, en çok satılan modeli, tam bir klasik:) Ama fiyatına göre hâlâ oldukça yetenekli.

Detayı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=2XCWcBLaB1o

BGTUXMRT

Vergiler dahil kargosu 1525 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

41 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 2711 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Yedek Parçalar

25 parçalık tam takım yedek parça seti (1. nesil, S5 serisi ve 1S model ile uyumludur) Satın Almak İçin Tıklayın

Silme (mop) yapan modellere (S5 serisi) uygun fiyatlı 18 parçalık bir set. Yine kendinden indirimli fiyatı var. Satın Almak İçin Tıklayın

1. nesil, S5 serisi ve 1S model robotlarınız için yedek parça ihtiyacınızı uygun fiyata karşılayabilirsiniz. Setteki fırçalar ve filtreler ile uzun bir süre parça ihtiyacınız olmayacaktır. Ürün satış linki: Satın Almak İçin Tıklayın

Sadece Mijia STYJ02YM (vacuum mop pro) ve Viomi V2 /Pro model süpürge için uyumlu olan uygun fiyatlı parça setleri için bu adreslere bakabilirsiniz.

Sadece 1c modeli ile uyumlu parça seti için bu linke bakabilirsiniz. Satın Almak İçin Tıklayın

S5 Max ile gelen yeni nesil uçları çıkabilen ana fırça ve 5 bacaklı yan fırçaları içeren; S5 Max, S50, 1s, 1.nesil modellerle uyumlu parça setleri için bu linklere bakabilirsiniz:

Alış yaparken tüm yedek parça ürünleri için kargo seçimini "Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil)" olarak seçmeyi unutmayın!

• quote:

Orijinalden alıntı: tekiz

Alış yapmayı düşündüğünüz bir cihaz olduğunda sepetinizde ürün varsa silip aşağıdaki linklerden sepete ekleyerek alış yaparsanız bana da destek olmuş olursunuz, şimdiden teşekkürler.

Aşağıdaki listede olmayıp alış yapmak istediğiniz bir robot süpürge modeli olursa lütfen yazın, yardımcı olmaya çalışırım.

Banggood'da satılan ürünler için de vergiler dahil kargo sistemi vardır. Ekstra hiçbir ödemeniz olmuyor. Tüm vergilerden de muaf oluyorsunuz (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

Viomi V2 pro gibi Gearbest ile Almanya depodan satılan ürünlerde sadece %18 gümrük vergisi ödüyorsunuz, kargonuzu PTT kargo getiriyor. Ortalama ödenecek vergi miktarları aşağıda cihazların satış adresleri kısmında yazmaktadır. Ürün mahallenizdeki PTT şubesine veya direk kapınıza geliyor, vergi ödemesini yapıp kargoyu şubeden veya evinize getiren kargocudan alabiliyorsunuz. Bu iki ürün için kargo takiplerinihttps://gonderitakip.ptt.gov.tr adresinden CP ile başlayan takip kodunu girerek yapabilirsiniz. (Takip süreci ürün kargolandıktan sonra başlayacaktır, gecikmeler olabiliyor.)

Gearbest ile alım yaparken ödeme ekranında üstteki kredi kartı seçeneğini (Axess, Bonus, Maximum.... diye) seçerseniz TL olarak ödeme yaparsınız, bir altında kredi kartı seçeneğini seçerseniz de dolar olarak ödeme yapılabilir. Kur farkında ötürü dolar olarak ödeme yapmak avantajlı olabiliyor. Adresinizi yazarken posta kodunu il merkezinizin postu kodu olarak girin (İstanbul için 34000, Ankara için 06000 gibi) kargo fiyatı doğru hesaplanacaktır.

Roborock S5 Max Silme ve Süpürme Yapabilen Temizlik Robotu

Roborock'un en gözde ürünü, oldukça kalite, özellikleri ile göz dolduran bir cihaz. Harika bir fiyatla şu anda Banggood'da satışta!

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=q-5NOLbHnUk&feature=youtu.be

BGUHS5TU

Vergiler dahil kargosu 1936 liradır.

58 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 4518 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Viomi V2 Pro Silme ve Süpürme Yapabilen Temizlik Robotu

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=Nc_Kwq35_0Y&feature=youtu.be

STYJ02YM modeli ile hem yazılımsal hem de donanımsal olarak oldukça benzer, aynı özelliklere sahip 2019 yılı çıkışlı yepyeni bir model. Almanya depo'dan kargolandığı için kargo tutarı oldukça düşük ve kargo süresi hızlıdır. Uygun bir fiyatla Gearbest'te şu anda satışta!

M4D8FBBF719EB001

Kargosu 183 liradır (25$). PTT ile gelmektedir. Ürün size ulaştığında yaklaşık olarak ürün tutarı üzerinden %18 civarı vergi ödeyeceğinizi unutmayın (Ortalama 400-450 lira arası)

Vergiler hariç sonuç fiyat 2831 liradır (387$) şu anda.

Xiaomi Viomi V3 Silme ve Süpürme Yapabilen Yepyeni Temizlik Robotu

2020 Yılı çıkışı yepyeni bir model! Güçlendirilmiş bataryası, arttırılmış çekiş gücü, bakır-gümüş iyonizasyon teknolojisi ile %99'a kadar bakterileri öldürüp temizleme gibi yepyeni özellikler ile donatılmış son teknoloji bir cihaz.

BGHKV3R

Vergiler dahil kargosu 1232 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

75 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 4483 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi 1S Model Yeni Temizlik Robotu

1.nesil cihazın geliştirilmiş versiyonu olan 1S modelinin 1.nesile göre emiş gücü %40 oranında arttırılmıştır. Ayrıca uygulama üzerinden sanal duvar oluşturabilme, sesle komut, geliştirilmiş haritalama özelliği, birden fazla harita kaydedebilme gibi yepyeni özellikler de eklenmiştir.

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=a_gy2-FgoN4&feature=youtu.be

BGTUSRS

Vergiler dahil kargosu 1479 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

43 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 3154 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Mijia Vacuum Mop Pro (STYJ02YM) Model Moplu Yepyeni Temizlik Robotu

S5 serisi cihazlarla hemen hemen aynı özelliklerde, fiyat olarak da daha uygun yepyeni bir cihaz. Çekiş gücü yükseltilmiş ve uygulaması yenilenmiş. S5 serisinde olmayan aynı anda süpürme ve silme yapabilme özelliği de cabası. 1S model cihazın mop özelliği olanı gibi düşünebilirsiniz.

Üstelik aynı üründe siyah ve beyaz renk seçenekleri de mevcut

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=M5iu6A2mVSw&feature=youtu.be

BGTUMRT

Vergiler dahil kargosu 1668 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

46 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 3489 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Mijia Vacuum Mop (1C) Model Süpürme ve Islak Silme Dahil Yepyeni Temizlik Robotu

2019 model, diğer cihazlara göre oldukça uygun fiyatlı, yepyeni bir rotalama algoritmasına sahip Xiaomi 1C modeli, hem bütçenize dost hem de özellikleri ile fiyatından kat ve kat fazlasına yapacak bir cihaz olacak.

Oldukça güçlendirilmiş toz çekim gücü (2500Pa), geliştirilmiş yepyeni algılayıcı sensörler, 2cm'e kadar engelleri rahatlıkla geçebilme özelliği, ıslak kuru her türlü süpürme ve silme işlemini yapabilmesi gibi özellikleri ile kaçırılmayacak bir cihaz!

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=bcAcxo2SFAM&feature=youtu.be

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra indirim kodu girme kısmına bu kodu yazın (indirim kodu sadece Banggood mobil sitesi veya mobil uygulamasında geçerlidir, linki telefonunuzdan açın):

BGCMTUK

Vergiler dahil kargosu 1178 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

33 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 2434 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

1.Nesil Xiaomi Temizlik Robotu

Xiaomi temizlik robotlarının atası, en çok satılan modeli, tam bir klasik:) Ama fiyatına göre hâlâ oldukça yetenekli.

Detayı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=2XCWcBLaB1o

BGTUXMRT

Vergiler dahil kargosu 1525 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

41 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 2711 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Yedek Parçalar

25 parçalık tam takım yedek parça seti (1. nesil, S5 serisi ve 1S model ile uyumludur) Satın Almak İçin Tıklayın

Silme (mop) yapan modellere (S5 serisi) uygun fiyatlı 18 parçalık bir set. Yine kendinden indirimli fiyatı var. Satın Almak İçin Tıklayın

1. nesil, S5 serisi ve 1S model robotlarınız için yedek parça ihtiyacınızı uygun fiyata karşılayabilirsiniz. Setteki fırçalar ve filtreler ile uzun bir süre parça ihtiyacınız olmayacaktır. Ürün satış linki: Satın Almak İçin Tıklayın

Sadece Mijia STYJ02YM (vacuum mop pro) ve Viomi V2 /Pro model süpürge için uyumlu olan uygun fiyatlı parça setleri için bu adreslere bakabilirsiniz.

Sadece 1c modeli ile uyumlu parça seti için bu linke bakabilirsiniz. Satın Almak İçin Tıklayın

S5 Max ile gelen yeni nesil uçları çıkabilen ana fırça ve 5 bacaklı yan fırçaları içeren; S5 Max, S50, 1s, 1.nesil modellerle uyumlu parça setleri için bu linklere bakabilirsiniz:

Alış yaparken tüm yedek parça ürünleri için kargo seçimini "Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil)" olarak seçmeyi unutmayın!
    Siyah s5 max sipariş etsem 10 günde gelir mi diyorsunuz yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    Şu an en uygun S5 Max 'ı banggood sağlıyor bu arada aliexpress te vergiler dahil 730 doları buluyor .
  • tekiz kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilginiz için teşekkürler. Önceden koridordaydı, 2 kere süper haritalama yaptım ama bu sefer oda seçtiğimde sanki harita yok gibi baştan başlıyordu, random olarak. Bugün yerini değiştirip 10 kere denedim. Uzun koridor ile salonu aynı ölçüde yapamıyor, koridor kısa kalınca arka odaya giremiyor çünkü salon duvarı var gibi görünüyor. :) Geri dönerken koridoru düzgün çiziyor bu sefer salon kayıyor. Bende durdurdum, odanın kapısını kapattım her odayı süpürdüm bugün 1c modeli gibi takılıyoruz şuna. Ev 150 m2 büyükmü geliyo nedir sorun anlamadım, her gün 1 kere deneyeceğim artık, tr fen aldım belki son yazılım olmadığı içindir
  • Merhaba, bende mi Robot mop pro var. Daha alalı anca 1 ay olmuştur. Cihaz çalışırken birden offline oluyor. Ne yapsam tekrar online yapamıyorum. Forum mi mağazasına götürdük. Çocuklar kurcalaya kurcalaya yaptı. Aradan 1 hafta geçmeden şimdi tekrar offline oldu. Sanırım uygulamaya güncelleme geldikten sonraki ilk kullanımda patlıyor. Cihazı tekrar tarıyorum bulamıyor, viomi-vacuum-v8_miapxxxx ağını bulmuyor o yüzden elle tarama da yapamıyorum. Böyle bir durum yaşayan var mıdır?

• @_LL_i @ kullanıcısına yanıt
    İlginç bir durum, evinizin şekli itibariyle doğru bir haritalama yapamıyor sanırım. Odaların ölçüleri farklı çünkü gördüğüm kadarıyla. Farklı odalara şarjını taşıyıp denemeler yapabilirsiniz, evinizin en doğru yerini bulacağınıza eminim şarjını konumlandırmak için..
  • Banggood ta iptalde kaç gün içinde iade oluyor ücret?

• 1C (vacuum mop), STYJ02YM (vacuum mop pro) modelleri arasındaki fark tam olarak nedir? bu iki ürün birbirinin alt - üst modeli değil mi?
  • Peki şu aşamada renk değişikliği yapabilir miyim?

• monolithic M kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=NWVcxLhbiyY&t=1538s
  • Hocam ürünü banggood üzerinden satın aldım ve geldi fakat dün kurulum yapıp çalıştırdım kenarları süpür modu ile sessiz mod da şarj %50 idi bir kaç kez bütün odaları dolaştı haritalama çıkardı fakat direk kaydetmedi şarjı bitmek üzereydi geri dönerken şarj istasyonunu bulamadı almış olduğum ekran görüntüsünde ki uyarıyı verdi çözüm ve tavsiyeniz nedir? Ürün mop pro versiyonu Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Başkentli Müdür kullanıcısına yanıt
    Tam şarjda haritalamayı başlatın, yarım kalırsa kaydetmiyor, kaydetmeyince de haliyle şarjı bulamıyor.
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Haritayı anımsa kısmını bulamadım o seçenek nerede?

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemmermrci

Peki şu aşamada renk değişikliği yapabilir miyim?
    Banggood dan aldığım ve beyaz sipariş verdiğim s5 max ın rengini siyah olarak şu aşamada değiştirebilir miyim? Çözüm var mı?

Sağ üstten menüye girin orada var.
    Baktım ama göremedim farklı maalesef

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Sabah eve gidince tekrar kontrol edeyim birde bu seçenek sürekli açık mı kalacak? Ayrıca şarj %50 olduğu için yazı çıkmamış olabilir mi?

Kaydettikten sonra seçenek çıkabilir, bilmiyorum tam olarak. Şarjdan çıkıp evi tarayıp şarja kesinti olmadan dönerse haritayı kaydediyor, yoksa kaydetmiyor, onu biliyorum. Haritayı anımsa hep açık bende.
  • 
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.