Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
558.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır merak etmeyin
    Batarya zaten kullanıcı tarafından değiştirilir, o bölge garanti kapsamında değil.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Hocam dediginizi yaptim acildi vallahi, simdi de denemek icin calistirdim normal bir sekilde calisiyor gibi :) Ne kadar tesekkur etsem az, kara kara dusunuyodum sabahtan beri gercekten. İlk defa boyle bir glitchle karsilasiyorum. Xiaomi’nin bu yazilim dertlerine bir cozum getirmesi lazim anladigim. Tekrar cok tesekkur ederim evde 2. Bayram havasi yasaniyor an itibariyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • regau R kullanıcısına yanıt
    Ağzınızın tadı bozulmasın, bunun için buradayım dostum.
    Şikayetlerinizi bana, memnuniyetinizi dostlarınıza anlatınız diyeyim.
    Sevgiler
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Bu noktada üstadım, satıcıydı yasal haktı gibi konulara gerek kalmadı sanırım sayenizde. Yukarıdaki üyenin sorunu çözülmesine çok sevindim. İyi günlerde kullanmaya devam eder inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim S5 max İstanbul’a gelmiş, şimdi gümrük için mesaj gelecek sanırım değil mi?

• Merhabalar. Mijia vacuum mop pro yu nereden almamı tavsiye edersiniz? Çok fiyat farkı yoksa garantili almak isterim ama netteki firmaların verdiği garanti nasıl anlamadım. Kendi garantileri gibi sanki. Garanti veren servis ağı olan büyük firma var mı? Teşekkürler

• İletişim bilgilerini mail ile atmanı istedikleri bir SMS gelecek, sonra mail ile tc no iletişim ve Konşimento/ kargo takip no göndereceksin. Ardından yarın DHL i arayıp 3 ü tuşlayarak takip no verip karşılığında evrak listesi VS içeren bir form gelecek. Onu doldurarak mail atacaksınız tekrar. Son olarak vergi tutarı gelecek DHL gümrük işleri için bir portal üzerinden ödeme yaptığınızda takip eden iş günlerinde paket dağıtıma çıkacak.

Bana sabah SMS geldi. Ben ilk bilgi ile istenen maili attım yarını bekliyorum artık.

• nohackmove kullanıcısına yanıt
    Aynen bana da mesaj geldi bilgileri attım, teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilter79

Merhabalar. Mijia vacuum mop pro yu nereden almamı tavsiye edersiniz? Çok fiyat farkı yoksa garantili almak isterim ama netteki firmaların verdiği garanti nasıl anlamadım. Kendi garantileri gibi sanki. Garanti veren servis ağı olan büyük firma var mı? Teşekkürler
    Xiaomi resmi satıcısı Evofone da var şuan. Tr garantili olması lazım.

https://www.evofone.com/xiaomi-robot-vacuum-mop-pro-siyah

Teşekkürler

• tekiz kullanıcısına yanıt
    Denedim bugün. Gerçekten düzgün planlı bir temizleme yaptı ve sonunda yeni harita da oluştu. Ben kayıtlı haritalardan birinde dolaşınca saçmaladığını düşünmüştüm. Sorun yok. Memnunum robotumdan☺️

• Bu arada Roborock uygulama yenilendi bugün. Uygulamaya bi şişko eklemişler

• sülen S kullanıcısına yanıt
    Şişko derken?

Fotoğrafını ekledim

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

• İsleme baslamadan once mopu ıslatıp suyunu sıkın.

• sülen S kullanıcısına yanıt
    Adamlar esprimi yapmış, kendi ayaklarina mi sıkmış bilemedim

• 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.