Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.817
Cevap
653
Favori
557.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Odalara zaten kendisi bölmeli, sanki haritayı tam bitirememiş anlamı çıkıyor buradan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    hocam serbest bıraktım yaptı ama sehpa,masalar var sadece ortalıkta başka birşey de yok. Peki ilerleyen temizliklerde mi haritalandırmayı tamamlar?
  • thedoctor1907 T kullanıcısına yanıt
    Evet efendim, genelde bir kaç seferden sonra tamamlıyor.

teşekkür ediyorum hocam acemiliği bağışlayın.
  • Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

Arkadaşlar son güncellemesi bu olup yurtiçi kargoya verilen var mı ? Bir arkadaşın ki yarım saat önce güncellenmiş kargoya verildi diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba,

Evi en az 15 kez temizledi cihaz fakat oda ayırımı yapmadı. Haritada her şey net durumda. Hâlâ odalara kendi ayıracak mıdır sizce?

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Aynı tarih ve saatte gümrükten çıkmış benimki de. Ama kargoya verilmemiş daha.
    Edit: Az önce SMS geldi, YurtiçiKargo ürünü gümrükten almış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capricorn79 -- 10 Aralık 2019; 9:52:12 >
    Benim de böyle ama henüz kargo bildirimi gelmedi.
    S50 kullanıyorum ben de . Bildiğim ve 1 aydır kullandığım kadarıyla odalara bölme özelliği yok. Bir bölgeyi temizletmek isterseniz haritadan seçerek zone clean yaptırmanız gerek. Odaları tanımlama, adlandırma, tek tuşla istenilen odayı temizleme 2019 1s modelinde var.

2 salise önce benimkide gümrükten çıkmış bildirim felan gelmedi.
  • Valla benim sty yurtiçinde şuan transferde. Yarın teslim olur sanırım.

• Arkadaşlar merhabalar

İş yoğunluğumdan ötürü gün içinde fazla uğrayamıyorum buraya, özelden gelen mesajlara da geç cevap veriyorum kusuruma bakmayın lütfen.

27 Kasım'da iki arkadaşım için sipariş verdiğim robotlara bugün yurtiçi kargodan mesaj geldi bana da. 12 gün şu black friday yoğunluğuna rağmen çok iyi bir süre. Kargosunu bekleyenlerin, gümrükte olanların veya gümrükten çıkanların içleri rahat olsun, herşey yolunda gidiyor:)

Black friday bitimi SYTJ02YM ve 1s siparişi veren arkadaşların da siparişleri şu anda back order (geri dönen sipariş) durumunda beklemekte. Bu "geri dönen sipariş" kötü bir Türkçe çeviri, siparişiniz dönmedi veya iptal edilmedi, sadece tedarik beklediğini ifade ediyor. Ay sonundan itibaren verilen 1s ve STYJ02YM siparişlerinde bu durum görülüyor, o günden beri ben de tekrar tekrar hatırlatıyorum. 8-9 iş günü olarak yazılmıştı bu tedarik süresi, bu hafta artık bu süre doluyor. Ben de Banggood'a yazıyorum sürekli ama cevap hep bekleyin oluyor.

Biraz daha sabır, Aralık ayında bu stoklar yenilenecektir, yılbaşında yeni kodlarla yeni alışlara başlarız.. Biliyorum bekleyen almak isteyen de çok arkadaş var, özellikle bu iki modeli.

Herhangi bir indirim kodu da görseniz (ki yayınlanmıyor, yok) şu süreçte 1s ve STYJ02YM siparişi vermenizi önermiyorum, bunu da tekrar hatırlatayım. Stoklar yenilensin, zaten ben de konuda haber vereceğim bekleyen herkese.

Süpürgeler hakkında tecrübe sahibi olan arkadaşlar hiçbir soruyu cevapsız bırakmıyorlar, bu çok güzel. Artık bu konu tam olarak bir yardım ve kullanıcı kulübü haline geldi sizin sayenizde:) ellerinize sağlık demek istiyorum.

Yardımcı olabileceğim her konuda, belki biraz geç de olsa, elimden geldiğince ben de buradayım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekiz -- 9 Aralık 2019; 23:23:50 >
  • ibrahimaster İ kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkür ederim.Aslında odaları belirlemek çok renkli ve beni s52 yi almaya iten özelliklerden biriydi fakat maalesef bizde yok herhalde dediğiniz gibi. Umarım sonraki güncellemelerde bize de eklenir.
    ibrahimaster İ kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşımın s50'si için gelen beta bir özellik, bununla oda seçiminin mümkün olduğunu söylemişti bana.

Sizde bu buton çıkmıyor mu acaba? ya da iphone uygulamasına özel bir durum mu, bilemedim...

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü
  • tekiz kullanıcısına yanıt
    Çıkıyor hocam ama henüz bir defa çalıştırdım ilerleyen günlerde tekrar çıkıp çıkmadığını buradan haberdar ederim sizleri

Bu seçenek var ve map saving, no go zone ve zone cleaning yapılıyor. Room selective çalışmıyor sadece. Muhtemelen yeni bir yazılımla çözülür. Zone cleaning zaten görevini yapıyor.

• GoldenShoot G kullanıcısına yanıt
    Açıklama kısmına yazmışlar, demek ki beta tamamlandığında oda seçimi de aktif olacak. Bu da güzel:)
    Aynen hocam beta yazıyor insallah ilerki zamanda s50 serisinede gelir o özellik yoksa bir tarafım mahsun olacak o renkli krokiden yoksun olunca

Estağfirullah, acemilik ne demek? Hepimiz öğreniyoruz.

• GoldenShoot G kullanıcısına yanıt
    Standart rutini o şekilde efendim.
    Versiyon farkı var mı, öğrenmeye çalışıyorum.

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.