Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (525. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23.820
Cevap
654
Favori
558.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk yaptığım şey buydu zaten. Sıfır filtre ile de aynı hatayı alıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • banal tapir B kullanıcısına yanıt
    Türkiye’den aldıysanız servise yönlendirin o zaman. Sıkıntılı bir arıza bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Bu, en azından robot süpürgeler için doğru değil.
    Xiaomi, son 7 ayda sürekli pazar kaybediyor ve bunun tek sebebi kendisinin üretmediği alanlarda tedarikçilerin kalite problemlerine hiç bir özen göstermemesi. Müşteri ile ilişkilerin çok önemli olduğu robot süpürge pazarında müşterisini önemsemeyen, bir yazılım sorununda iki aydan uzun süre cihazların kullanılamamasına ses çıkarmayan bir firma bu pazarda yükselemez.

Xiaomi orta kaliteli ürünlerini ucuz fiyata satarak F/P değerlemesini yüksek tutmaya çalışıyor ama çıkardığı hemen her modelde sorun olması müşteride ciddi güven sorunu oluşturdu.
    Neyse ki, tedarikçilerinden Roborock kendisini Xİaomi ekosisteminden kopardı da piyasada güzel ve kaliteli olarak devam edebiliyorlar.

Saygılarımla
    Hocam bu başlık roborock-xiaomi-viomi özelinde tabi, çoğunluk bütçe ve ihtiyacına göre 1s-styj-v2pro-s5 max 4lüsünü araştırıyor/kullanıyor gibi, ama bu fiyat aralığında benzer performansa/özerliklere sahip araştırmamız için önereceğiniz başka marka-modeller var mı?

• alper24 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Ecovacs ve Robogil var ilk anda yazabileceğim ama daha geniş bilgilendirme için ilgili forumları ziyaret etmenizi öneririm.
    Saygılarımla

• nohackmove kullanıcısına yanıt
    Olmadı da bana telefonda faturanın 449 dolar yazdığını söylediler. Bu durumda 1200 civarı bir vergi gelecek gibi hayırlısı bakalım yarın ödeme linki gelir herhalde.

• Henüz kurmadıysanız uygulama kurun DHL express, ben uygulamada denk geldim. 5 dk sonrasına da SMS gelmiş onu hiç görmemişim şirket hattımı vermiştim DHL e yurt dışı arama gerekirse diye.

SMS

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Gearbest'ten almıştım. Yurtdışından alınanlara ücretli olarak bakıyor mu servis?

• banal tapir B kullanıcısına yanıt
    Evofon ile görüşün bence.

• nohackmove kullanıcısına yanıt
    Uygulama yüklü bende, şu an aşağıdaki durumda. Neden kabul edilmedi yazıyor anlamadım. Sizin vergi miktarı belli oldu mu? O linkten ödediniz mi?

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

• Sıcak fırsatlardaki GB konusunda diğer kargosu gümrükte olanlarda yazdı. 1219tl neredeyse hepimizin. S5max için.

Ödeme makbuzu mail ile geldi. Bende de uygulamada hala kabul edilmedi yazıyor. Ama vergi ödendi mailinden tıklayınca yolda yazıyor.

Siz işlem sırası bekliyorsunuz muhtemelen.

• Hepsirobot hocam Anker Eufy RoboVac L70 hakkında fikriniz nedir. Hepsi burada üzerinden garantili bir ürün almak istiyorum evim çok büyük değil 125 metrekare. Daha fazla da beklemek istemiyorum ya da xiaomi viomi v2 pro. Önerinize ihtiyacım var. Teşekkür ediyorum

• Denizkuzey D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Biz burada daha çok Xiaomi ürünleri ile ilgili konuları konuşuyoruz.
    Diğer robotların tamamının konuşulduğu "robot süpürgeler hakkında" isimli forumun son 30 sayfasında L70 ile ilgili yazışmalar olmuş idi, okumanızı öneririm.

Viomi V2Pro da gayet güzel bir cihazdır, ancak garanti konularında dikkatli olunuz.
    Saygılarımla
  • Arkadaşlar selamlar, benim Miija 1C'yı iade için göndermiştim, reddedilmişti. Firmaya ulaşıp cihazın tamir edildiğini ve şu anda faal hale getirildiğini öğrendim. Malum kargo kısıtlamasından dolayı biraz geç elime geçecek, inşallah sonrasında sorunsuz çalışır...Gelişmeleri forumdan paylaşırım.
  • Merhabalar,

Xiaomi Mi Vacuum cleaner aldım, tüm evin haritasını çıkartıyor ancak başka bir odaya kendim götürüp cihazı koymak zorundayım. (sabit engellerden dolayı kendi gidemiyor) orayı süpürmeye başladığında da bu sefer tüm haritayı resetledi. Bunun bir çözümü var mıdır bildiğiniz?
  • fthgrsy F kullanıcısına yanıt
    yapacak bir şey yok maalesef.
  • EriadoR_ kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler deneyeyim
  • FoBç kullanıcısına yanıt
    Süpürmesi yönünü bulması gayet iyi sadece alttaki durumları çözemedim. Sizeler çözdüyseniz onu sormak istemiştim.

1- Odalardan herhangi birini seçtiğimde gidip orayı temizlemiyor evin tamamını temizlemeye çalışıyor. Alan seçip gönderdiğimde problem yok.
    2- MOP modunda su hazneli toz toplama kutusunu takıyorum. Sadece paspas yap dediğimde hata veriyor. Ama süpürge+paspas dediğimde problemsiz çalışıyor.
  • remasus R kullanıcısına yanıt
    Geri dönüşler için teşekkür ediyorum amacım alacak kişilerin ürünün sorunlarını tam olarak öğrenmesi

• remasus R kullanıcısına yanıt
    Sanırım oda oda süpürme konusunda mevcut versiyonda bir bug var, youtube'dan aldığım yorumlarda da oda seçtiği halde tüm evi süpürmeye çalıştığı konusunda geri dönüşler aldım çünkü.

2si 1 arada hazne ile süpürme+silme yapabilirsiniz, sadece silme için bu haznenin filtresini çıkarıp suyunu koyup takın, bazı versiyonlarda bu şekilde sadece silme yapılmasını izin veriyor. Yeni versiyonlarda bu durum kalmış olabilir. Sadece su haznesini almanız gerekebilir: https://tr.aliexpress.com/item/4000586056169.html
  • fthgrsy F kullanıcısına yanıt
    Vacuum cleaner modelin harita kayıt özelliği yoktur, alan seçimli temizlik hariç yeni başlatılan her temizlik haritanın silinip yenisinin oluşmasına sebep olur.
  • 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.