Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
559.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir de robot yerde bir sağa bir sola geziyor. Çok kullanırsanız, kilo alırsınız diyor olabilir

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • v2 pro videosu çok detaylı ve güzel olmuş elinize sağlık @tekiz hocam.

Bu vergi olayında malum iki gün arayla değişen oranlar gördük forumda, yine gümrükteki tesadüfi bir uygulama olabilir mi %18?

Yakın dönemde teslim alan başka kişiler var mı?
    v2 pronun kara kaşına gözüne bakıp az vergi alalım demediler sonuçta, diğer marka-modellerde durum nedir, yakın dönemde herhangi bir ürünü teslim alanlar ödediği oranı, geldiği ülkeyi-siteyi vs. belirtirse düşük vergi kriterini anlayabilirsek çok daha sağlıklı olacak, artan gearbest fiyatlarında vergi daha da kritik oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper24 -- 27 Mayıs 2020; 3:2:28 >
  • alper24 A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.
    Viomi modelleri için şu anda %18 vergi devam ediyor evet. Almanya depodan gelmesi ve getirenin PTT olması vergi hesaplamasını değiştiriyor.
    Çin depo'dan gönderilenler için %40 olması muhtemel hâlâ. Bakalım bu hafta yeni gelen ürünlere göre güncelleme alacaklar mı.
  • arkadaşlar merhaba,

gearbest üzerinden 15'inde v2 pro sipariş ettim tahmini ne zaman elime ulaşır.
    yakın zamanda üründen sipariş edip teslim alanlar bilgi verebilir mi ?

birde vergi olarak ne kadar ödeyeceğim?

saygılarımla,
  • Benim 5 Mayıs siparişimde de fatura dolar üzerinden gönderilmiş maalesef. Diğer arkadaşlarda da durum böyle mi?

• Arkadaşlar Merhaba,

2 haftadır Xiaomi Mop Pro kullanıyorum.

Belki daha önce yazılmıştır bulamadım.

Haritalama sistemi güzel çalışıyor, bölgeyi kareye aldığımda birkaç hata olması dışında gayet güzel gidip temizledi.

2 sorum var

1- Odalardan herhangi birini seçtiğimde gidip orayı temizlemiyor evin tamamını temizlemeye çalışıyor. Alan seçip gönderdiğimde problem yok.
    2- MOP modunda su hazneli toz toplama kutusunu takıyorum. Sadece paspas yap dediğimde hata veriyor. Ama süpürge+paspas dediğimde problemsiz çalışıyor.

Benzer durumda olan arkadaşlar varsa ve nasıl çözdüklerini paylaşırlarsa çok sevinirim.
  • Melih beyin tüm videolarını izledikten sonra gearbestten V2 pro siparişi verdim. @tekiz teşekkürler.

STYJ02YM ve 1S diğer seçeneklerimdi.
    Aslında mop ihtiyacım pek yok ve pil kapasitesi daha yüksek diye 1S daha mantıklı görünüyordu ancak almışken moplu alayım belki kullanırım diye V2 pro aldım.

Anneme de alacağım ancak bir süre kullanıp ona göre mi sipariş versem yoksa doğrudan alsam mı bilemedim. Vergi konusuda şaibeli. Eğer vergi %40 olacaksa banggooddan 1S almak daha mantıklı sanırım. Bu konudaki görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.
  • sülen S kullanıcısına yanıt
    ios uygulaması mı yenilendi acaba?

• contavolta kullanıcısına yanıt
    Evet. Biraz da sorun var sanki. Robotu yönetemiyorum bu sabahtan beri

• Ben galiba eski kafalıyım yeni nesi süpürgelerin eski süpürgelerden daha iyi olduğunu düşünmüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi telefon dan diş fırçasına kadar bütün teknoloji pazarını dev adımlarla ele geçirmeye devam ediyor ...
    Her eve bir Xiaomi bu firmanın sloganı olmasıgerek

• remasus R kullanıcısına yanıt
    Birkaç hata olması dışında gayet iyi olduğunu yazmışsın hata derken neyi kast ediyorsun acaba

• FoBç kullanıcısına yanıt
    Bu, en azından robot süpürgeler için doğru değil.
    Xiaomi, son 7 ayda sürekli pazar kaybediyor ve bunun tek sebebi kendisinin üretmediği alanlarda tedarikçilerin kalite problemlerine hiç bir özen göstermemesi. Müşteri ile ilişkilerin çok önemli olduğu robot süpürge pazarında müşterisini önemsemeyen, bir yazılım sorununda iki aydan uzun süre cihazların kullanılamamasına ses çıkarmayan bir firma bu pazarda yükselemez.

Xiaomi orta kaliteli ürünlerini ucuz fiyata satarak F/P değerlemesini yüksek tutmaya çalışıyor ama çıkardığı hemen her modelde sorun olması müşteride ciddi güven sorunu oluşturdu.
    Neyse ki, tedarikçilerinden Roborock kendisini Xİaomi ekosisteminden kopardı da piyasada güzel ve kaliteli olarak devam edebiliyorlar.

Saygılarımla
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Mesajımı alıp önemseyip cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum benim ve benim gibi aklında sorusu olanların sorusunu cevaplandırdınız🙏🏻🙏🏻🙏🏻

• FoBç kullanıcısına yanıt
    O nasıl söz hocam, neden önemsemeyeyim?
    Herkezin kendine göre bir fikri var, kimse de herşeyi bilmek zorunda değil.
    Sorularınız olur ise bilgim dahilinde her zaman cevaplamaya çalışırım.
    Saygılarımla
  • remasus R kullanıcısına yanıt
    2. Sorunuzun cevabını bir yerden okumuştum, nerden hatırlamıyorum o kadar çok şey okudum ki.
    sanırım ortak olan o haznenin filtresini çıkarmak gerekiyordu. Ondan sonra su doldurup mopla deyince hata vermiyordu mopa başlıyordu.

• Vergi miktarı belli oldu mu ben 10:30 gibi form ve istenenleri ilettim hala cevap gelmedi.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Hocam ben filtresiz bir türlü çalıştıramadım. Hata veriyor ve başlamıyor. Bunu bypass edip çalıştırmak için bir yöntem var mı?

• banal tapir B kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok. Elinizde hiç kullanılmamış filtre var ise deneyin lütfen.

• 
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.