Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
558.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O iş bende hocam, yarın hallediyorum:) buradan da duyururum zaten
  • MehmetDoganCoskun M kullanıcısına yanıt
    Selamlar.
    Cihazının hiçbir sorunu yok, korkmanız yersiz. Sensör sorunu dediğiniz cihazın ön alt, ön ve yanlarında bulunan sensörlerin hafif nemli bir bezle silinmesi ve artından "temizledim" diye seçerek oranları tekrar %100'e çıkarmanızdan ibarettir.

Bu gösterim sensörün ömrü değil, temizliğine ne kadar zaman kaldığını size gösterir. Güle güle kullanın cihazınızı.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Aman hocam üflerken tükürük kaçırmamaya dikkat edin:)

Hafif nemli çok ıslak olmayan bir bezle silmeniz yeterli, evet lidar hariç..
  • hekimoglu08 kullanıcısına yanıt
    Hayır bir sorun yaşamazsınız. O metrekare için az batarya harcaması normal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekiz

Aman hocam üflerken tükürük kaçırmamaya dikkat edin:)

Hafif nemli çok ıslak olmayan bir bezle silmeniz yeterli, evet lidar hariç..
    evet aslında hiç dokunmamamk lazım lidar tarafına

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, 1.nesil cihazımda 3 yılda bir kere üflemişliğim yok. Çok özel durumlar hariç içine toz kaçtığını da zannetmiyorum.
  • 1c modelini google asistana ekledim. Herkes nasil eklenecek diye defalarca soruyordu ama ben pek artisini gormedim. Gorebildigim kadariyla sesli komut ile cihazı baslatma durdurma ve sarja gonderme yapılabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elle süpürgeler e göre çekim kuvveti açısından nasıl
    Baya okudum bulamadım

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    Robot süpürgeler normal bir elektrik süpurgesinin 10-15 katı daha az çekim gücüne sahiptir.
    Bu cihazlar için mühim olan çekim gücü değildir. Cihazlar 2-3 günde bir evinizde gezip tozun toplanmasını engeller, toz oluşumunu azaltır, fırçası ile halılarınızdaki ve sert zeminlerinizdeki tozu havalandırıp az bir çekim gücüyle kolayca içine çeker. Sonuç olarak bir elektrik süpurgesi ile aynı performansı ve hatta daha fazlasını almanızı sağlarlar, sıfır insan gücü ve emek ile hem de..
    Konunun ilk mesajındaki videoların sonlarına doğru test bölümlerini izleyebilirsiniz.

• bambus B kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın, Ben mop olayını pek düşünmedim, bir su bardağı su ile evi paspaslamak çok sıcak gelmedi bana, ama acil durumlarda gerek olabilir kesinlikle.

• 1. nesil s50 ile 2. nesil s50 arasında çok fark var mı? 1. nesil alıp sonra keşke 2. nesil alsaydım demek istemiyorum.
  • ICEBERK kullanıcısına yanıt
    S50 tektir hocam onun nesli yoktur, moplu modelin adıdır. 1.nesil ve s50 vardir, ikisi birbirinden farkli modellerdir. Konunun ilk mesajindaki kiyaslama tablolarina bakabilirsiniz.

• ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sağ olun

• tekiz kullanıcısına yanıt
    Suan kargolama yapiliyor mu hocam?
    Cevap evet ise bende beklemedeyim hocam:) tesekkurler tekrar.
  • Boomerang! kullanıcısına yanıt
    Kargolarda problem yok hocam, gününde kargolanıyor hatta. Rica ederim;)

• Merhaba yurtdışı olan bu ürünlerde garanti durumu yok değilmi sorun yaşayanlar nasıl çözüm buluyor acaba?

• belmont B kullanıcısına yanıt
    Ürunler garantisiz, @Hepsirobot hocamiz herhangi bir teknik arizada yardimci oluyor

• Birde Viomi V2 model de fiyat farkına göre s50 yerine tercih edilir gibi geldi , daha fazla su tank kapsite ve toz kutu kapasitesi var ve emiş gücü yüksek s50 ye göre. Eksileri şarjı az olması (sadece yarım saat) ve süpürme mod ları olmaması , s50 deki süpürme özellikleri kullanışlımı acaba? yani yüksek çekim ile çalışsın tek modda diyen 500TL daha ucuz Viomi V2 alabilir gibi geldi.

• belmont B kullanıcısına yanıt
    Not olarak ekleyeyim: S50 ile Viomi’nin üreticileri farklı ve arada bariz kalite farkı var donanım olarak.

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.