Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mabel987 , mabel987 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
23.816
Cevap
653
Favori
557.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: irish

Aynı gün çıktığına göre sizinkiler de onaylanır bence bugün yarın.
    Benim de dün onaylanmis gümrük.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • luckystar kullanıcısına yanıt
    Hocam çok denedim olmadı android le kurdum hazır kurmusken çin serverindan guncellemede yaptım oda ayırma gelmiş daha sonra iphonedan girdim şuan sorunsuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrct

Benim de dün onaylanmis gümrük.

Alıntıları Göster
    Şimdi baktım benim de onaylanmış aynı 11 şubat 13.32de.

• Yurtiçi kargodan bildirim geldi. Büyük ihtimal kargoya verildi

• quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

Şimdi baktım benim de onaylanmış aynı 11 şubat 13.32de.

Alıntıları Göster
    Yurticinden de mesaj geldi yarin gelir muhtemelen

• Roborock bu hafta Şangay borsasına açılacak. Açılış fiyatı olarak hisse başı 39$ öngörüyor ve toplamaya çalıştığı rakam 649 milyon$. Roborock hisselerinin %24ü Xioami'ye ait ve bu ilk kurulduğu 2014 senesinden bu yana gittikçe azalıyor.
    Roborock firmasının, Xiaomi adı altında satılan ürünleri dahil, geçen sesneki cirosu 435 milyon$ olarak açıklanmış, bir önceki seneye göre %43.5 artış ile. Karlılığı ise 84 milyon $.
    Bilgi olarak bi köşede dursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrct

Yurticinden de mesaj geldi yarin gelir muhtemelen

Alıntıları Göster
    Bana da geldi çok şükür.

• Bugün eve geldiğimde, telefonumu sıfırladım güncelledim ve cihazı resetleyerek tekrar denedim ve kurulumu yaptı. Cevaplar için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Şimdi kullanmaya başladım. Sorunsuz ve güzel çalışıyor. Herşey yolunda gerçekten çok rahatladım:)

• murti58 M kullanıcısına yanıt
    iyi günlerde kullan hocam
  • murti58 M kullanıcısına yanıt
    Süper, çok güzel haber bu.
    Robotlarda fabrika çıkışı arıza ihtimali çok yok, böyle sonuçlanmasına çok sevindim.
    İyi günlerde kullanınız.
  • Dostum, infrared sensörler koyu renkleri derinlik olarak algılar, hiç bir hata yok, yanlış değerlendirme de söz konusu değil.
    Bütün robotlar aynı Sharp sensörü kullanıyor yıllardır ve bu basamaklardan veya 40mmden daha fazla yüksekliklerden düşmemesi için geliştirilmiş bir yöntem.
    Kullanıcı bant ile deaktive edebilir tabii ama üretici firma robotunu riske atamaz asla.

• Son updateden sonra boyle yaptiklari app ve serverlari o kadar berbat ki insani sinir ediyor.

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 13 Şubat 2020; 20:15:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wirm kullanıcısına yanıt
    mrct M kullanıcısına yanıt
    Bana henüz mesaj gelmedi. Yarın gelir umarım.

• Valla dostum, önceden de yazmıştım. Deaktivasyon ilk uygulamalarda vardı ancak oldukça fazla kırılım yaşandı ve firmalar bu uygulamadan vazgeçti. İlk uygulayanlar Vorwerk ve Neato idi.
    Sharp sensörü halı ayrımı yapamaz. Bunun için ya ML tipi kamera gerekir ya da iRobot ve Ecovacs’ın kullandığı ST ve Intel’in geliştirdiği sensörler lazım ki bunlar da henüz fiyat açısından makul seviyede değiller.
    Ben Xiaomi’yi savunmuyorum dostum, pek ala da çözümün kullanıcılar tarafından önerildiğini biliyorum. Dünyada üretilen tüm robotlarda bu durum ortaktır, hepsi ama hepsi koyu zeminleri derinlik olarak algılar. Siz forumda yenisiniz ama bu çözümleri zaten geçen sene ben yazmıştım.
    Mühendis olmanıza çok sevindim, IR sensör datasını dediğiniz şekilde ayrıştırmak için bir algoritma öneriniz var ise ilgili firmalara başvurmanızı öneririm, milyonlar kazanırsınız.

Dipnot: reklamı sevmem, 2005 yılından bu yana bu sektördeyim, ne olduğumu ispat etmek zorunda hissetmiyorum kendimi.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 13 Şubat 2020; 21:16:46 >
  • Merhabalar herkese ben ikinci nesil sadece supuren modelden(1s) almak istiyorum. Turkiyede nereden alabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferisss -- 13 Şubat 2020; 21:32:54 >
  • Ben daha once de yazmistim fakat hala alamadim. 220 m2 civari duz ayak bir evde is gorur mu sizce bu robotlar? Bir de yikama istemiyorum, hangi cihazi alsam cok para harcamadan.

• ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    220 m2 ciddi bir alan, Mijia 1S olabilir. 5200 mAh bataryası var.

• Okumayı , araştırmayı , denemeyi, çözüm aramayı, bulamamayı, zoru SEVMİYORUZ...

Forumun amacını, temel kullanım yöntemi ve mantığını, soru sorma-cevap verme adabını, iki veriyi bir araya getirip basit bir analiz yapmayı, sonuçlara ulaşmayı ve bunları paylaşmayı BİLMİYORUZ!

Okuyun forumdaşlar, okuyun... Hemen bütün sorularınızın cevapları verildi, OKUYUN!

• 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.