Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.816
Cevap
653
Favori
557.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bataryayı nereden temin ettiniz acaba...selamlar...
  • luckystar kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bir süre foruma dönemedim ama fotograflarını paylaştım. Fiyatıda görebilirsiniz.

Bu arada fiyat kırmalarının bir nedeni de yeni modelin S6 nın çıkmış olması.

Gözle görülür bir fark olmasa da yeni bir model diyebiliriz.

bizim şuan ki s50 modelimizde;

Halı olan yere mop atmama
    oda seçip temizletme
    haritayı kaydetme gibi dolu dolu özllikler var.
    bir de halı üzerine çıktığında cihaz otomatik devrini yükseltiyor.

Bu özellikleri görüp aktif etmeniz lazım.

Cihaz tek kelime ile efsane

Beklentimin çok üzerinde.
    Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar KulübüXiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncayt

Arkadaşlar bir süre foruma dönemedim ama fotograflarını paylaştım. Fiyatıda görebilirsiniz.

oda seçip temizletme

Merhaba, şuan 3,499 TL ye nerede satılıyor bu ürün, mi türkiye sitesinde fiyat farklı, yardımcı olabilir misiniz?
  • mi vadistore da çekmiştim bu fotoğrafı. Garantili , 2 yıl..
  • tuncayt T kullanıcısına yanıt
    Vadistore de 1. nesil olan robotun fiyatı neydi biliyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuncayt T kullanıcısına yanıt
    Su anda stok da yok malesef.

• quote:

oda seçip temizletme

Halı olan yere mop atmama fonksiyonunu nereden aktif ediyoruz acaba. Uzun zamandır bu özelliğin gelmesini bekliyordum.
  • architect57 A kullanıcısına yanıt
    Güncel versiyonda halının olduğu alanı işaretleyip iptal edebiliyorsunuz.
  • quote:

Güncel versiyonda halının olduğu alanı işaretleyip iptal edebiliyorsunuz.
    Güncel versiyondan kastınız nedir? Robot süpürgenin yeni bir modeli mi yoksa yazılımın güncel sürümü mü? Teşekkürler yanıtınız için şimdiden :)
  • Şubat ayından beri araştırıyordum. En sonunda Glocalzone diye bir app buldum.

Bu app üzerinden Çin'den dönecek bir arkadaşa yazdım bu hafta içerisinde getirecek. 300$'a gelecek 1.nesil robotum. Kargosu vergisi ötvsi şusu busu yok tertemiz.
  • Fiyatını nereden ögrenebildiniz getireceğinz ürünün ?
  • Merhaba arkadaslar. Glocalzone dan tanistigim bir arkadasa bugun 1. Versiyonu teslim ettim. Kendim yurtdisindan getiriyorum. Isteyen olursa yardimci olmaya calisirim. Her gidisimde 1 tane getirebiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: onderdgr

Merhaba arkadaslar. Glocalzone dan tanistigim bir arkadasa bugun 1. Versiyonu teslim ettim. Kendim yurtdisindan getiriyorum. Isteyen olursa yardimci olmaya calisirim. Her gidisimde 1 tane getirebiliyorum.
    Fiyat nedir hocam? birde Tayland ın fiyatları hakkında fikrin var mı? 1 ay sonra tayland a gidecem. acaba oradan mı baksam diyorum
  • Tayland a gitmedigim icin bilmiyorum fiyatlarini. Ama mi.com adresine bulabilirsiniz diye dusunuyorum

• Facebook da denk geldi kargo ve gümrük dahil 2000 tl mal oluyormuş.

İncelemek isterseniz
    https://m.facebook.com/groups/777299699065120?view=permalink&id=2018003441661400

quote:

Xiaomi akıllı süpürge için indirim kuponu aldım. Turkey direct mail ile gümrük vergisi Banggood'a ait olacak şekilde satın alabilirsiniz.
    Original Xiaomi Mijia Smart Robot Vacuum Cleaner LSD and SLAM 1800Pa
    ✂️ Kupon: BGMIB059
    ✈️ Turkey direct mail 30.57$
    〽️ 259.99$
    http://shrsl.com/1mt2k

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ASiLKaN88;
    2018 Aralık ayında Gearbest aracılığı ile xiaomi robot vacum süpürge aldım. Bu güne kadar telefonum üzerinden kumanda edebiliyordum. Telefon arıza yapınca yeni telefon aldım. Ama telfonuma tüm talimatları uygulamama rağmen süpürge ile telefon irtibatını sağlamayadım.
    Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karas,

Merhaba ASiLKaN88;
    2018 Aralık ayında Gearbest aracılığı ile xiaomi robot vacum süpürge aldım. Bu güne kadar telefonum üzerinden kumanda edebiliyordum. Telefon arıza yapınca yeni telefon aldım. Ama telfonuma tüm talimatları uygulamama rağmen süpürge ile telefon irtibatını sağlamayadım.
    Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz
    Sanırım son güncelleme ile Roborock için kısıtlama getirdiler. Çin sunucusu üzerinden cihazı çevrimiçi yapabiliyorum ama Türkiye'de olduğum için kullanmama izin vermiyor. Türkiye sunucusunda ise çevrimiçi olmuyor.

Emin olmamakla beraber Avrupa sunucuları + Türk Telekom ile de bir sıkıntı olabilir. Telefon interneti ile en.miui.com 'a ulaşabiliyorken, ev interneti ile ulaşamıyorum. Eğer aynı sunucu üzerindeyse, böyle bir sıkıntı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Supersix -- 2 Haziran 2019; 15:44:16 >
  • Supersix S kullanıcısına yanıt
    Modeme dns eklemeyip deneyebilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.