Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.820
Cevap
654
Favori
558.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu süpürgeden almayı düşünüyorum. Şuan yurtdışında uyguna alabilecegim bir site varmıdır. Ve koltuk altlarında minimum yukseklik kac olmalıdır. Bi takım ve yatagın yuksekliğin 12 cö bi koltugun altı 9 cm. Bu ölçülerde sorun olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorumculuklar

Her gün otomatik çalışıyor, ilk günde bile fark etti, tertemiz yapıyor bence. Her an mükemmel süpürmesine gerek yok zaten, her gün beni yormadan süpürüyor ki 3-4. gün sonunda evin kabasını da almış oldu artık daha az toz birikiyor, haznesini ilk günlerde hemen doldururken şimdi yarısı ancak doluyor. Normal süpürgeniz de ne kadar güçlü olursa olsun, kullanıcısı yorgun olunca fazla işe yaramıyor zaten :) Her öğlen süpürmeye başlıyor, 1.5 saat sürüyor. Akşam geldiğimde haznesini boşaltıp filtresini fırça ile temizliyorum. 3 günde bir de altta dönen fırçayı temizliyorum.
    Yorumunuz için teşekkürler hocam , ben ıslak mop olan bir ürün almaya karar verdim hala araştırma aşamasındayım. Evi böyle kendimiz paspas yaparız azıcık bile toz kalmaz ya aynı o şekilde yapacak bir robot araştırıyorum

• Merhaba bende yeni 2. Nesil roborock s50 aldım. Ürün efsane evde olmadan çalışması harika. Çok ince tozları böle alıyor. Ve telefon dan kontrol edilmesi falan güzel. Özellikle evde kedi köpek besleyenler için harika. Bizim kedimiz var. Kıl tüy görmüyoruz artık. Gayet l memnunum. sahibinden.com dan aldım. Okan diye biri sık sık gidip geliyormuş ona sipariş verdim. Güvenilir biri. Bir arkadasima da aldık. Bir sıkıntı çıkmadı. Fiyat olarak 3150 tl ye aldım. Gümrük riskini falan düşününce daha mantıklı geldi. Kutu açılmamış sıfır şekilde elden teslim etti.

• şuanda alınabilecek en güvenli ve ucuz neresi var ?
  • Arkadaşlar bende aranıza katıldım (ne aldığımı bilmesemde 😀) ekte gördüğünüz iki model vardı Çin mi Shopta bende pahalı olan 1s modelini aldım. Bu modeli bilen var mıdır? Telefona bağlarken normal model olmadı konumu çin seçince bu model çıktı
    Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

• Merhaba arkadaşlar,

Bu süpürge ile oda seçerek temizletme nasıl yapılır?

Teşekkürler.
  • iyi akşamlar videonuzu izledim ve ürünü ben de almayı düşünenlerdenim lakin bir kaç sorum var ve yardımcı olursanız sevinirim geçen süre boyunca ürün hakkında herhangi bir sorun yaşadınız mı sarj, emiş gücü vb. konular hakkında? Bir diğer sorum evde shaggy tarzı bir halı yok normal halılar var cihaz herhangi bir sorun yaşıyor mu halıları süpürme konusunda ve son olarak 2. jenerasyon ile arasında çok aşırı bir fark göremedim mop dışında aradaki farka değer mi sizce yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler!
  • mstkurt M kullanıcısına yanıt
    bende aranıza yeni katıldım ancak elle odalara götürerek temizlik için kapıyı çekip bırakıyorum
  • acaba hep bareber bir tecrübe kullanım kılavuzu hazırlayabilirmiyiz...iyi akşamlar...
  • Merhabalar Arkadaşlar,
    Normalde kullandığım spürge Nilfisk Extreme X300. Oldukça memnunum ama eşim biraz büyüklüğünden ve ağır olmasından şikayetci. Evim yerden ısıtmalı, düz zemin ve eşiklerde engel olmadığı için bu cihazları araştırmak istedim.Xiaomi air purifier 2 cihazı ile ve Mi home kullanıyorum. Bu cihazları Tr de en uygun nereden satın alabiliriz. Haziran ayında Fransa seyahatim olacak, orada elden de alabilirim . Öneriniz nedir? Elden alsam Tr ye girerken sorun olur mu?
  • selamlar,

2.nesil roborock s50 süpürgeyi almanyadan aldım. yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. gayet memnunum tavsiye ederim.

herhangi bir sorusu olan varsa yardımcı olmaya çalışırım..
  • şu an mistore vadi istanbul'da 2. nesil robot 3499 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncayt -- 10 Mayıs 2019; 13:20:22 >
  • tuncayt T kullanıcısına yanıt
    Bu Mi Store , resmi satici mi? Internet yoluyla alabilirmiyiz acaba?

• tuncayt T kullanıcısına yanıt
    Vadi mi shop tel ile aradim, henuz 2 nci nesil S50 henuz gelmemis . Acaba 1 nci nesil ile mi karistirdiniz?

• Arkadaşlar problemim bataryanın ölmesiymiş. Yenisini alınca hiçbir problem kalmadı. Şu anki endişem ise bu bataryanın da aynı şekilde kısa sürede ölüp ölmeyeceği konusu. İlk bataryanın ölmesinin sebebinin sürekli şarjda kalması olabileceğini düşünüyorum. Ama Xiaomi uygulamasında tam da bu şekilde kullanmamız gerektiğini ve böylece daha uzun ömürlü olacağını söylüyor. Şu an sürekli şarjda mı dursun, yoksa şarj iyice azalana kadar şarj olmasını engelleyeyim mi bilemedim. Siz ne düşünüyorsunuz?

• luckystar kullanıcısına yanıt
    Evofone.com dan alabilirsiniz

• Merhaba Mop modunda sert zeminleri silerken halının üzerine çıkmasını nasıl önleyebilirim.

• Gary Medel G kullanıcısına yanıt
    https://www.evofone.com/xiaomi-robotic-vacuum-cleaner-s502-00-white

Hocam 3999 tl. Magaza stok yok diyor. Alamadik :))

• Gary Medel G kullanıcısına yanıt
    benim bildiğim böyle bir sistemi yok...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.