Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.584
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ekran görüntüsünü yeni aldım. VPN kullanmıyorum ve önbelleğide temizledim. Şimdi kontrol ettiğimde bendeki seşenekler enteresan bir şekilde aynı görünüyor. Türkiye Hızlı Kargo Görünmüyor. Aynı ürün için, mobil uygulamadan girincede gözükmüyor.
  • boyle kampanyaları keriz.avi'dir. aliexpress'te 190 dolara satilan tablet bangood'da 269 dolar. resmen insanlair salak yerine koymaktan baska bir sey degil. muhtemelen turkey shipmen secsem cok daha da artar bu fiyat. kampanya diye insanlari salak yerine koymayin. kendinizi koydurmayin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yakup23e

Hocam bir yanlışlık var herhalde Türkiye Hızlı Kargo seçeneği şuanda devam ediyor tekrar kontrol edebilirmisiniz?Tarayıcı önbelliğini silebilirmisiniz? VPN filan kullanmıyorsunuz doğrumudur?

Aslında teslimat yeri Türkiye görünüyor ama ayarlarına girip tekrar Türkiye seçince problem düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

boyle kampanyaları keriz.avi'dir. aliexpress'te 190 dolara satilan tablet bangood'da 269 dolar. resmen insanlair salak yerine koymaktan baska bir sey degil. muhtemelen turkey shipmen secsem cok daha da artar bu fiyat. kampanya diye insanlari salak yerine koymayin. kendinizi koydurmayin!
    Bilinçli tüketici zaten karşılaştırma yaparak alıyor istediği ürünü. Ürünün fiyatı Aliexpress'de ucuz olunca oradan aldıklarım da oldu. Ama ürünü göndermeyip sonradan iptal eden veya çok geç gönderenler yüzünden, fiyat farkı çok değilse Bangood'dan almayı tercih ediyorum. 11.11 kampanyaları gibi kampanyalarda Aliexpress üzerinde çok iyi indirimler oluyor. Bunları değerlendirmek lazım tabiki.
    Önceki Aliexpress kampanyasında fiyatı 130 USD olan bir dronu 114 USD - 20 USD (Bir sürü farklı indirim toplamı) = 94 USD'ye satın almıştım mesela.

• türkiye hızlı kargo ile ürün sipariş ettim. 5 kasım itibari ile alljoy takip ekranında ''Flight Arrive At Destination Airport,under customs clear process'' ibaresi yazıyor. bu noktadan sonra kaç gün sürer ürünün bana ulaşması.
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Genelde haftasonları hariç 3-4 gün sürüyor.Sipariş çıkış yaptıkdan sonra bi aksilik olmadığı durumlarda genelde 10-15 gün içerisinde teslim ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yakup23e -- 8 Kasım 2018; 9:52:16 >
  • Yakup23e Y kullanıcısına yanıt
    Evet bugün MNG’ye teslim edilmiş yarın gelir artık. Cevap için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 250TL lik siparişi 20 tl fark ile türkiye hızlı kargo ile sipariş versem ? gümrük vergisini onlar mı ödemiş oluyor sonuçta ?
  • Türkiye hızlı kargo seçip vergi ödemeyen başka bir arkadaş var mı ona göre sipariş verecem durup oturduğumuz yerde 100 lira fazla vermeyelim...
  • data manifested ne demek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugrabal B kullanıcısına yanıt
    Evet.Teslimat sürelerinide gözönünde bulundurabilirsiniz.
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    Siparişiniz yakında size ulaşır.Takip bilgilerini güncellemişlerdir.
  • ercaxy E kullanıcısına yanıt
    Hocam Merak etmeyiniz.Eğer Türkiye Hızlı Kargoyu seçerseniz.Problem yaşamasınız.Ama gidip uluslararası takipli kargo(Air Parcel Registered) seçerseniz yapıcak birşey yok. Bu arada 8kg 3d yazıcının kargo ücretlerinin yüksek olması kadar normal birşey olduğunu sanmıyorum.Yukarıdaki yazıya binaen belirtiyorum.
  • Şuan bende hızlı kargo 54 lira çıkıyor, türkiye hızlı kargo seçeneğini göremiyorum konumum Türkiye seçili, ürünle alakalı olabilir mi?

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021
  • badboy8717 kullanıcısına yanıt
    Evet bunda yok hatta çoğu drone da yoktur demekki bunların vergisini ödemiyor banggood
  • badboy8717 kullanıcısına yanıt
    Hocam dronelarda maalesef uygulanmıyor çünkü hassas ürünler olduğu için biliyorsunuz ülkemizde son yaşanan drone hadiselerini ondan dolayı droneların gönderimi Türkiye Hızlı Kargo ile yapılmıyor
  • Ya beyler bu teslim edildi diyor da ben bir şey teslim almadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    Hocam Banggood ile iletişime geçin.
  • @Yakup23e hocam bu ürüne 288.47₺ ödedikten sonra başka ücret çıkmayacak öylemi?

• Resim çıkmadı galiba xgimi h2 projeksiyon . 5000₺ + 288.47 turkey direct mail ücreti çıktı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.