Şimdi Ara

XIAOMI REDMI PRO (Ana konu ve kullanıcılar kulübü) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.893
Cevap
30
Favori
99.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilk sayfaya EU ROM kurulumu ve IMEI degisimini koyabilir misiniz ayrica bu konularda yardimci olabilecek varsa PM lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Kaç günde mesaj geldi kardeş..

http://en.miui.com/download-304.html

4 günde

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Program Files x86 olanda olacak hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ftrz

hocam hiçbir şeye geçmene gerek yok. mui türkiyede anlatımı var ancak twrp omega 15 mb lık versiyon işe yarıyor. 8.0.4.0 rom yüklü tellerde.

Yanitiniz icin tesekkur ederim.Unlock %50 de kaliyor onun icin gecmeye gerek yok mu? Gerek yoksa %50'nin cozumu nedir? Tekrardan tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ethemugur

Program Files x86 olanda olacak hocam.

Cihaz pc bagliyken fastboot gecmiyor.. Normal şekilde fastboot moda alip pc de minimal adb fastboot acikken telefonu bagladigim da bu defa fastboot ekraninda cikiyor.. Allah muhammed askina beni su romdan kurtarin ya

• sefadeg23 S kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzun kilidi açık zaten o adımı atlayıp doğrudan twrp kurup rom atın.
  • Ftrz F kullanıcısına yanıt
    Cihazin kilidi aciksa neden basvuruyoruz kilit acmak icin onu anlamadim abi :D %50 de takilsa bile oldugu anlamina mi geliyor ya da.

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgisayara bağlıyken benim telefon açıktı ben kapatma ve ses kısmaya basılı tuttum. Telefon kapandıktan sonra açılış titremesini duyunca güç tuşundan parmağımı çektim. Fastboot ekranını görünce de ses kısma tuşunu bıraktım.

33. sayfada yazanlara bakın aynı sorun bir arkadaşta daha olmuştu . Kilit açık olduğu için % 50 sorunu olmuş sonra sorunsuz yükleme yapmıştı.

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-redmi-pro-ana-konu-ve-kullanicilar-kulubu--120937282-33
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ftrz

33. sayfada yazanlara bakın aynı sorun bir arkadaşta daha olmuştu . Kilit açık olduğu için % 50 sorunu olmuş sonra sorunsuz yükleme yapmıştı.

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-redmi-pro-ana-konu-ve-kullanicilar-kulubu--120937282-33

Hayirli sabahlar. Hemen deniyorum. İnsallah aciktir kilit. Daha sonrahttps://megadysk.pl/7.1.5 burdaki multimpro yazani mi indiricem?

Edit: twrp yuklerken recovery not allowed sorunu aldim sanirim cihaz tahmin ettigim gibi unlock degil.
    Edit2: mi unlock programini yonetici olarak calistirdim cok sukur takilmadi %50de. Unlock oldu. Twrp yukledim sorunsuz adbden. Hangi romu indirmem gerek link atarsaniz cok sevinirim. Yardimlariniz icin de cok tesekkurler.birde twrp nasil turkce olucak çince :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefadeg23 -- 18 Ocak 2017; 7:59:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Hm pro yazanı indirin twrp içinde sağdan en altın bir üstündeki yere tıklayın açılan yerde üste dünya işareti olan yere tıklayınca ingilizceyi seçebilirsiniz

• Arkadaşlar LG 4 ile bu telefonu karsilastiracak birisi var mı? Bu cihazı almak için satmaya değer mi, memnun musunuz?

• Realizeyes R kullanıcısına yanıt
    Epey.com a girerek iki telefonu secin. Butun ozelliklerini kiyaslayabilirsiniz. Sitenin verdigi puanlarada bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sparco_7000

Epey.com a girerek iki telefonu secin. Butun ozelliklerini kiyaslayabilirsiniz. Sitenin verdigi puanlarada bakabilirsiniz.

Kağıt üzerinde telefon her türlü daha güzel g4'ten fakat yazılım konusunda kullanıcı deneyimlerinize başvurmak istemiştim.
  • Realizeyes R kullanıcısına yanıt
    G4 kullanmadim onun icin net cevap veremeyecgim ancak telefon gercekten harika, suan eu rom kurulu ve ing. Olarak kullaniyorum hicbir problem yok ve cok hizli telefon. Global rom yakinda cikar, esim mi max global romlu kullaniyor ve harika telefon. Eminim bunada global geldiginde cogu telefon eline su dokemeyecek. Xiaomi mtk olan note 4 cihazi icin global rom cikartmis, bu cihazada cikarmamasi icin hicbir neden yok. Global olarak dunya capinda satislarida baslamis diye duydum. 1-2 aya kadar global romlu redmi prolarimizi kullanmaya baslariz diye dusunuyorum. Bence alinabilecek bir telefon. Karar sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sparco_7000

G4 kullanmadim onun icin net cevap veremeyecgim ancak telefon gercekten harika, suan eu rom kurulu ve ing. Olarak kullaniyorum hicbir problem yok ve cok hizli telefon. Global rom yakinda cikar, esim mi max global romlu kullaniyor ve harika telefon. Eminim bunada global geldiginde cogu telefon eline su dokemeyecek. Xiaomi mtk olan note 4 cihazi icin global rom cikartmis, bu cihazada cikarmamasi icin hicbir neden yok. Global olarak dunya capinda satislarida baslamis diye duydum. 1-2 aya kadar global romlu redmi prolarimizi kullanmaya baslariz diye dusunuyorum. Bence alinabilecek bir telefon. Karar sizin.

Eu rom ile deneyiminiz nasıl? Cihazları unlock edip rom atmak lazım heralde. Bu konuda bir sorun yaşar mıyım, her cihaza yapılabilir mi? İngilizce kullanabilirim sorun değil Türkçe yoksa. Çok zor değildir umarım EU rom kurmak, daha önceden rom atmışlığım var.

• kullanan arkadaşlar şarj sürelerini yazabilirmi? şuan samsung s4 kullanıyorum sabah 7:15 de şarjdan çektim şu an %53 ve ekran kullanım süresi 40 dakika. hergün yok o durduruldu bu durduruldu hatası almaya alıştım. elimdeki telefondan kötü olamaz diye düşünüyorum. global rom çıktığı gün alacağım. global rom lu diğer xiaomi lere bakıyorum ama bu telde şeytan tüyü var vazgeçemiyorum.
  • Redmi pro telefonumu yeni aldım kısmetse yarına ulaşır bana. Kullanıcı arkadaşlar nasıl bir kılıf ve ekran koruyucu kullanıyorlar? Hangi marka nereden alındı gibi bilgileri verebilirseniz bende alayım
  • Arkadaşlar merhaba..

Samsung Note 4 telefon almıştım 4-5 ay kullanıp sattım. Şebekesi canımı sıkıyordu.

Şimdi telefon almayı düşünüyorum. Çok da araştırdım.

Şimdi redmi note 4 ile redmi note pro arasında kaldım.

Her açıdan olumlu ve olumsuz yönden bu 2 cihaz hakkında karşılaştırma ve yorum yapar mısınız.

Kullananlar bilhassa yorum yaparsa çok sevinirim.

Sırf güncelleme verilmiyor diye redmi Pro'dan vazgeçilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelisim04 -- 18 Ocak 2017; 15:17:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamdd

kullanan arkadaşlar şarj sürelerini yazabilirmi? şuan samsung s4 kullanıyorum sabah 7:15 de şarjdan çektim şu an %53 ve ekran kullanım süresi 40 dakika. hergün yok o durduruldu bu durduruldu hatası almaya alıştım. elimdeki telefondan kötü olamaz diye düşünüyorum. global rom çıktığı gün alacağım. global rom lu diğer xiaomi lere bakıyorum ama bu telde şeytan tüyü var vazgeçemiyorum.

Tam 4 kere satisa koydum ve son anda vazgectim :)

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.