Şimdi Ara

# Xiaomi REDMİ NOTE # [ BİLGİ PAYLAŞIM - ANA KONU ] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.547
Cevap
35
Favori
81.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ekrandaki pixeller sönebilir tamamen şans işi

ama çok can sıkıcı birşeydir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.xiaomishop.com/111-touch-screen-and-lcd-for-xiaomi-redmihongmi.html#/color-black/tempered_glass_screen_protector-none

bu ekranı söylesem acaba kendim veya herhangi bir telefoncu değiştire bilir mi?
  • stable 30.0.0 yükledim açılış ekranında mi ambleminin en altında android yazıyor artık bu genel birşey mi yoksa benim telefonla mı alakalı bir durum 30.0.0 kullanan var mı?
  • http://www.youtube.com/watch?v=1-p1JqZ-HSc

ekran değiştirme videosu tam bir eziyet
  • cmk10 kullanıcısına yanıt
    Aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aliminati

http://www.youtube.com/watch?v=1-p1JqZ-HSc

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esb2011 -- 28 Nisan 2015; 1:19:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmk10

stable 30.0.0 yükledim açılış ekranında mi ambleminin en altında android yazıyor artık bu genel birşey mi yoksa benim telefonla mı alakalı bir durum 30.0.0 kullanan var mı?

normal bir problem yok
  • Merhaba arkadaşlar.Bugün bende redmi note ailesine katıldım.Ama pc'ye usb ile bağlamaya çalıştığımda hata veriyor.Usb aygıtı tanımlayamadı diye.Farklı pc'de denedim yine aynı sorun çıktı karşıma.Ne yapmam gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esb2011

quote:

Orijinalden alıntı: AzBilenAdam

çok basit videonun uzunluğuna bakma 5dklık iş ve htc, sony sökmüş biri olarak şunu kesinlikle söyleyebilirim redmi note ekran değişimi çok çok kolay

kendim yapmaya kalksam becerebilir miyim

• arkadaşlar daha önce jiayu g3 kullanıyordum ve 1gb internet paketim çok rahat etiyor hatta artıyordu bile ama redmi note da internet paketimin 2. haftası kalan kota 300mb dan az. arka plan verileride kapalı olmasına rağmen bunun sebebi nedir anlayamadım. yaptığım işlemler g3 ile aynı yani ekstradan onada yapıp bunda yapmadığım bişey yok, anlayamadım sebebini.

Edit: sanırım arka plan verileri kapatmakta geç kalmisim

# Xiaomi REDMİ NOTE # [ BİLGİ PAYLAŞIM - ANA KONU ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 28 Ağustos 2014; 9:16:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

arkadaşlar daha önce jiayu g3 kullanıyordum ve 1gb internet paketim çok rahat etiyor hatta artıyordu bile ama redmi note da internet paketimin 2. haftası kalan kota 300mb dan az. arka plan verileride kapalı olmasına rağmen bunun sebebi nedir anlayamadım. yaptığım işlemler g3 ile aynı yani ekstradan onada yapıp bunda yapmadığım bişey yok, anlayamadım sebebini.

Mobiluncletools engineer mod da nerwork wcdma 2100 dışındakilerin işaretini kaldır, bide öyle dene. Diğer konuda vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdullahkan -- 28 Ağustos 2014; 9:24:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkan

quote:

arkadaşlar daha önce jiayu g3 kullanıyordum ve 1gb internet paketim çok rahat etiyor hatta artıyordu bile ama redmi note da internet paketimin 2. haftası kalan kota 300mb dan az. arka plan verileride kapalı olmasına rağmen bunun sebebi nedir anlayamadım. yaptığım işlemler g3 ile aynı yani ekstradan onada yapıp bunda yapmadığım bişey yok, anlayamadım sebebini.

Ekran büyük ya,ondandır

Olabilir mi acaba
    Şimdi bktimda tarayıcı ve facebok çok yemiş benim neti.
    Ama internete girince buraya miniden takılmak mailleri kontrol ve face de kim ne yapmış ne etmis bakıp çıkıyorum.
    Mesela bugün sabah 8 den beri 6.3 MB harcamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 28 Ağustos 2014; 9:47:49 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Ekran büyük ya,ondandır

Olabilir mi acaba
    Ama internete girince buraya miniden takılmak mailleri kontrol ve face de kim ne yapmış ne etmis bakıp çıkıyorum.

Yok tabiki değildir, facebook da video oynatma ,başka nedenler de olabilir.

• Arkadaşlar rica etsem, multilang rom kullanan ve dridtools ile yedek alabilen varsa, yedeğini paylaşabilirimi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ekran büyük ya,ondandır

Olabilir mi acaba

Yok tabiki değildir, facebook da video oynatma ,başka nedenler de olabilir.

video izlemem de foto paylaşımları çok yiyor olabilir. ama şu sistem uygulamaları çok dikkati mi çekti, sistem uygulamalarında da en çok tüketen internet tarayıcı var acaba kendi tarayıcısı mı fazla internet kullanıyor diye geldi aklıma. g3 te uc browser kullanıyordum çünkü

• quote:

quote:

Mobiluncletools engineer mod da nerwork wcdma 2100 dışındakilerin işaretini kaldır, bide öyle dene. Diğer konuda vardı.

hocam 2100yok wcdma-ımt-2000 var işaretli birde wcdma-gsm-900 var. bunlardan biri 3g diğeride 2g diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceylinnaz

Merhaba arkadaşlar.Bugün bende redmi note ailesine katıldım.Ama pc'ye usb ile bağlamaya çalıştığımda hata veriyor.Usb aygıtı tanımlayamadı diye.Farklı pc'de denedim yine aynı sorun çıktı karşıma.Ne yapmam gerekiyor.

Windows 8.1 Problem yaptı bende Windows 7sıkıntı yok Sürücüleri yüklemeyi deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceylinnaz

Merhaba arkadaşlar.Bugün bende redmi note ailesine katıldım.Ama pc'ye usb ile bağlamaya çalıştığımda hata veriyor.Usb aygıtı tanımlayamadı diye.Farklı pc'de denedim yine aynı sorun çıktı karşıma.Ne yapmam gerekiyor.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esb2011 -- 28 Nisan 2015; 1:19:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aliminati

quote:

quote:

çok basit videonun uzunluğuna bakma 5dklık iş ve htc, sony sökmüş biri olarak şunu kesinlikle söyleyebilirim redmi note ekran değişimi çok çok kolay

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esb2011 -- 28 Nisan 2015; 1:19:26 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Basit bir islem yapabilirsiniz yapamazsaniz istda yardimci olurum

denizilideyim ne yazik ki

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.