Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.555
Cevap
53
Favori
147.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moon41

Mi flash ile yüklemek

Yani sd kart ya da otg ile olmuyor mu hocam onu çözemedim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • radtv213 R kullanıcısına yanıt
    Sadece mi flash ile flashlarsın

• Bug keşfettim okuma modunda kalmişti cihaz 12 saat falan sonra normal moda alinca işik %70 de olduğu halde çok kisikti kapatil acikinca cozuldu

• Merhaba. 2000tlye sıfır 6/128 redmi note9s buldum. İmei kayıtlı. Sizce almalı mıyım? Adam yazılım garantisi veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: azimhan51

Merhaba. 2000tlye sıfır 6/128 redmi note9s buldum. İmei kayıtlı. Sizce almalı mıyım? Adam yazılım garantisi veriyor.

bu dönemde çok iyi fiyat garantili sıfır olanı 3100 tl den başlıyor ihtiyacım olsa ben alırdım. ama son karar yine sizin hocam.

• Arkadaşlar benim model 64/4gb modeli. Arkadaşımda 128/6gb modeli var. Ben MIUI 12 güncellemesini yaptım Cod Mobile da acayip derecede kasıyor. En düşük grafik ayarlarında bile donmalar,lag ve FPS düşüşleri oluyor. Arkadaşım MIUI 11 'de hala. Ve onda en yüksek grafik ayarlarında bile sıfır lag ile oynuyor. 60fps'ye yakın oynuyor.Ve çok stabil.Bu sorun ram boyutunun bende düşük olmasından mı kaynaklı yoksa yeni güncellemeden mi? Ve yahut MIUI 12 için henüz Cod Mobile bir optimizasyon yapmadı mı? Sizlerin de tecrübelerinizi almak varsa çözüm önerinizi duymak isterim.

• Arkadaşlar. Note 9s modelini aldım. Cihaz global fakat imei kayıtsız yurt dışı cihazı. 10 gün sonra imei repair işlemi yapılacak. Telefoncu akrabamız ve garantisinin bizzat kendine ait olduğunu birşey olursa yardımcı olacağını söylüyor. 2300 tl ye aldım kardamıyım emin değilim ve bir sorum olacak.
    İmei repair işlemi yapıldıpğında herhangi bir olumsuzluk yaşar mıyım? İşlem yapılırken cihazım sıfırlanır mı? Güncelleme konusunda sorun yaşar mıyım? Teşekkürler.

• oguz_61_61 O kullanıcısına yanıt

Bootloader açılırken herşey siliniyor, imei atıldıktan sonra güncelleme yaparsanız imei silinebilir, bence cihaz ikinciel değilse 4+4 ay kullanma süresi var, 10 gün sonra bootloaderi açtırın imei attırmayın süresi dolana kadar kullanın sonra attırırsınız imei, bu arada imei işini 100 tl gibi bi fiyata yapıyorlar

senin gibi bende 128 6 olanını 2150 aldım 1 hafta bekledi kilit açılması daha sonra imei atıldı twrp yüklü idi güvenlik güncellemesi ile twrp kendiliğinden kalktı daha sonra güncelleme geldi ve yükledim imei sorunu olmadı.

• Tel kapaliyken alarm çaliyomu deneyen varmi

• saint42 kullanıcısına yanıt

Çekim durumu v. s nasıl peki herhangi bir olumsuzluk yaşadınız mı? Cihazın romu orijinal mi kalıyır yoksa costum rom kullanmak mecburiyetinde kalıyır muyuz? Birde imei atılan cihazın kanunla kapanacağı söyleniyor doğruluk oayı var mıdır? Cevaplar için teşekkürler

• Arkadaşlar 64/4gb modelini kullanıyorum. 128/6gb modeline geçmek istiyorum. Üzerine ufak bir farkla almak istiyorum. Takas etmek isteyen var mı? Samsun, Amasya, Çorum bölgesi?

çekimde sıkıntı yok rom olarak orijinal kardeşim bu sana bağlı costum rom veya orijinal yüklemek kapanma olayına gelirsek başıma henüz böyle bir sorun gelmedi note 5 pro 1.5 yıldır kullanıyoruz şimdide note 9s var kısmet kapatırlarsa kötü olur bizde yeni imei atarız yapacak bir şey yok.

• YunusAtalay1988 Y kullanıcısına yanıt

Format attınız mı güncelleme sonrası?

• Hard reset yaptım. Recovery modunda wipe data yaparak. Ama birşey değişmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: YunusAtalay1988

Hard reset yaptım. Recovery modunda wipe data yaparak. Ama birşey değişmedi.

Bir ara indirip deniyim hoca benimkide 4 gb ve 12

• Beyler merhabalar.. . yurtdışı kayıtlı ve sonradan IMEI atılmış bir note 9s var bende de. Daha bugün hat taktım.. kullandıkça deneyimlerimi yorumlarımı yazarım ihtiyacı olanlar için...

Şimdi sorum şu... Bundan sonra hani o 2-3 tuşu beraber kullanarak attığımız reset var ya sanırım hard reset deniyor.. IMEI atıldıktan sonra bu hardresetten atınca IMEI gidiyor mu yani yeniden IMEI atmak mı gerekiyor ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 12 Kasım 2020; 23:30:2 >
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.