Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.555
Cevap
53
Favori
147.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: koraytok

Arkadaşlar merhaba.Telefonu yeni aldım.Bootloader kilidini birkaç ay sonra açsam bir sorun olmaz değil mi?

Çok teşekkür ederim.İlerde müsait bir zamanda yaparım o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonuma imei attirdım 12 guncellemesi geldi yapanlar nasil yapildigi soylerse cok sevinirim
    Attirdigim kisi indir sonra twrp den yeniden baslata tikla dedi ama arastiriyorum internetten hic oyle bisey yapan olmamis

• emre.ç E kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım benimde imei atılı.mümkünse bir PC den romu indir .sonra romu telefona kopyala. Sonra sistem güncellemeden yukarıdaki üç noktadan güncelleme paketini seçinden o romu seç ve yükle bu kadar. Biraz geç açılabilir .açılmıyor diye heyacanlanma. Doğru romu indirdiğini emin ol en önemli noktası bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

ben imei atmadım daha hocam direk güncelledim

imei li cihazlarda çökme durumu varmış duyduğum kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_fps -- 31 Ekim 2020; 18:42:7 >
  • moon41 M kullanıcısına yanıt

Rom u indirip twrp den kursam sıkinti olur mu hocam sıfırlanma falan

Twrpden de kurabilirsin bı sıkıntı olmaz . Rom varsa zaten güncellemeyi gene twrp yapar. Güncelleyicidende yapsan romu yükleyen twrp dir

• Teşekkür ederim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre.ç -- 1 Kasım 2020; 11:37:10 >

Hocam telefona gelen güncellemeyi indirsem sonra guncelleyiceden o paketi secsem yuklesem sikinti olur mu acaba

Öyle oluyor zaten ama PC den indirme dememin sebebi kopma oluyor bazen rom tam inmiyor, internetinden eminsen yapabilirsin tabii zaten sonuçta aynısı.

Sen senin yöntem ile mi yaptın 3 noktadan paketi secipte

Evet öyle yaptım. Güncelleme öyle yapılıyor zaten . Tek fark twrp olduğu için twrp yükleyecek.

Son soru 😀 twrp ile yuklerken dosyayi indiriyoruz bu 2 gb olani sonra cihaz hafizasina atiyoruz sonra twrp ye gelip install dan dosyayi buluyoruz kaydiriyoruz ve yukluyor bu kadar mı yanlis bir sey yapmayayim

İndireceğin rom aynı ister PC den indir, ister telden, ister 3 noktadan güncelleme yap , ister direkt twrp ye gir flashla sonuç aynı olacaktır.

Oto güncellemeye tıkladım yapmayı denedi ama yapamadan tekrar sistemi geri açtı. Magisk ile rootluydu telefon magiski çalıştırıp rootu kaldırdım ve tekrar denedim otomatik kurdu. Sorun yok

• herkese merhaba
    redmi note 9 s fast boot moduna girdi ne yaptıysam çıkmadı. ses açma ve güç tuşuna bastığında recovery menuye giriyor oradan da ne yapacağımı bilemiyorum. lütfen biri yardımcı olabilirmi ne yapabilirim acaba bu olay güncellemeden sonra oldu

Bu arada geçen hafta telefona IMEI numarası attık telefonu Root yaptıktan sonra.

Ne yapmak gerekiyor bilmiyorum teknik bilgim ve yazılım bilgim de çok az SD kart veya otg ile yazılım yükleme şansınız var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radtv213 -- 2 Kasım 2020; 19:18:15 >

Hocam telefona geçen günlerde IMEI numarası attık ve bugün güncelleme yapınca telefon çöktü şuan açılmıyor acaba redmi note 9 s için en uygun room hangisi link atabilir misiniz?;Ben bu konuda acemiyim biraz

• radtv213 R kullanıcısına yanıt
    IMEI atılmasının telefonun çökmesiyle bir alakası olmamalı.hangi romdasınız , kararlı , global ,eu, aosp . Telefon rootlu mu ,boatloader açık mı.twrp yüklü mü.senaryolar bunlara göre değişir. İmeiyi atan kimse söyle ona madem IMEI atacak kadar bilgisi var güncellemeyi de yapar o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moon41 -- 2 Kasım 2020; 20:52:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moon41

IMEI atılmasının telefonun çökmesiyle bir alakası olmamalı.hangi romdasınız , kararlı , global ,eu, aosp . Telefon rootlu mu ,boatloader açık mı.twrp yüklü mü.senaryolar bunlara göre değişir. İmeiyi atan kimse söyle ona madem IMEI atacak kadar bilgisi var güncellemeyi de yapar o zaman

Hocam telefoncu IMEI numarasını attı Sonuçta IMEI numarası attığına göre kilit açık Root yapılmış Ama hangi rom yüklü bilemiyorum. Şimdi kendisine götürsem en az 100 TL fiyat çekecek. Ben az önce bir siteden Türkiye fastboot rom indirdim acaba bu tefondaki menuden sd kart ya da otg ile yüklesem mi ne dersinlz

• radtv213 R kullanıcısına yanıt
    Yüklersin , sıfırdan rom flaslarsın , tel açılır ama büyük ihtimalle IMEI uçacak bu sefer yaptirdiğın telefoncuya rica et.

• quote:

Orijinalden alıntı: moon41

Yüklersin , sıfırdan rom flaslarsın , tel açılır ama büyük ihtimalle IMEI uçacak bu sefer yaptirdiğın telefoncuya rica et.

Anladım hocam teşekkürler cevap için bi de flaslamak derken mi flash ile mi yuklemek mi yoksa pc olmadan da sd veya otg ile atılır mı onu anlamadım

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.